mia.mk
Zaev deri te Mickoski: Asnjëherë nuk keni qëndrim për marrëveshjet me Greqinë dhe Bullgarinë
indeksonline.net
Kompanitë e mëdha në Evropë që po shkurtojnë vendet e punës, për shkak të COVID-19
gazetablic.com
Shkon në 79 numri total i të vdekurve me Covid-19 në Kosovë
aa.com.tr
"Qasje të paanshme për të ndihmuar lidhjet Turqi-BE"
telegrafi.com
Prishtina sot 102 të infektuar me COVID-19
mia.mk
Sela dhe Gashi nga Kumanova: Koha është për ndryshime, nevojiten politika të duhura për zhvillim
gazetainfokus.com
I moshuari nga Podujeva që vdiq sot nga coronavirusi ishte ushtar i UÇK-së
botasot.info
Tragjedia në Kombinat/ gazetarja zbardh detaje të rënda nga vetëflijimi i grave: Zhaneta u gjet në gjunjë, ishte ulur për tu lutur
boldnews.al
Financat: Fatura e arbitrazhit arrin në 1105 mln euro 93,5% i përket Becchettit
ina-online.net
Mickoski: Premtojmë katër miliardë euro investime të drejtpërdrejta të huaja dhe vendore
ina-online.net
Basha nga Korça: Programi ynë ekonomik, shpëtim për biznesin
ata.gov.al
Sezon turistik të suksesshëm”/ Kryebashkiaku Leli: Presim fluks turistësh, Vlora destinacion turistik elitar në vitet që do vijnë
sot.com.al
Ngjarja makabre në Kombinat shkakton debate/ Anila Hoxha tregon çfarë shkruhej në ditaret e vajzave të familjes Josifi, ndërhyn pastori: Nuk mundet ai
kosova.info
Beteja e Loxhës – Defensiva e parë e ushtrisë serbe (lista e serbëve të vrarë)
boldnews.al
Pandemia në SHBA, rihapja e shpejtë e ekonomisë rrit shifrat në 32 shtete
abcnews.al
Mediat në Kosovë: Besa Shahini dhe Gent Cakaj ikin nga Shqipëria, anëtarësohen në PDK
abcnews.al
Regjistrohet një tjetër viktimë nga koronavirusi në Kosovë
abcnews.al
Siguria rrugore, “bilanc lufte” me aksidentet në vend
epokaere.com
Shëngjini, destinacioni kryesor i pushuesve kosovarë
koha.net
Rrënohet monumenti mbi 100 vjet i vjetër në Mitrovicë
syri.net
Kryemadhi: Rama do të hyjë në histori si njeriu që formatoi shkëmbimin e territoreve
portalb.mk
Plasimi i lajmeve të rreme nën maskën e “burimeve anonime”
portalb.mk
Insinuatë e servuar spekulative për djegien serike të makinave në Maqedoni
aa.com.tr
Britania sanksionon 20 shtetas sauditë, shkelës të të drejtave të njeriut
boldnews.al
Shahini dhe Cakaj braktisin Ramën për PDK/ Ja çfarë parashikohet
javanews.al
Rreth 110 milionë € detyrime për vendimet e Arbitrazhit, pjesa më e madhe për një kompani të vetme -
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Tri hapat europiane për "lidershipin" e dialogut Kosovë- Serbi!
kohajone.com
Kryemadhi: “Zgjedhorja” miratohet pa ndryshime në Kuvend, Rama mashtroi ata që i futi në parlament
gazetaexpress.com
Thaçi: Nuk mund të ndodh ardhja e kryeministrit shqiptar në Maqedoninë e Veriut
ina-online.net
Mickoski: Kemi fat që pas 15 korrikut, as Zaevi e as Filipçe nuk do të vendosin për shëndetin e qytearëve
shqiptarja.com
Kryemadhi akuza të forta Ramës: Mos je nxitësi i akuzave nga Haga ndaj Thaçit e Veselit?Kryemadhi në Report Tv akuza të forta Ramës: Mos është nxitësi
lajmi.net
Thaçi: Nuk mund të ndodh ardhja e kryeministrit shqiptar në Maqedoninë e Veriut
parlament.al
Komisioni për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut miratoi tre akte normative dhe raportin e Komisionit të Pavarur të Koor
exit.al
Hoti takon Macron përpara samitit Kosovë -Serbi
shqiptarja.com
Kryemadhi: 'Zgjedhorja' miratohet pa ndryshime në Kuvend, Rama mashtroi me premtime opozitën parlamentareKryemadhi në Report Tv: Konsensusi u arrit fa
Ibrahimi: Votat shqiptare për LSDM-në janë vota për BDI-në
“360gradë” - Beteja me koronavirusin, 79 viktima në Shqipëri nga nisja e pandemisë
lajmpress.org
Ibrahimi: Afrimi dhe Zijadini do të zgjidhin çështjen e veteranëve të UÇK-së
klankosova.tv
Ligji anti-pandemi temë në seancën e së enjtes (VIDEO)
parlament.al
Nënkomisioni për të Drejtat e Njeriut në bashkëpunim me Nënkomisionin për Barazi Gjinore dhe Parandalimin e Dhunës ndaj Grave, shqyrtuan propozimet e
Koronavirusi - një sëmundje për të varfërit?
koha.net
Në pritje të seancës së parë: policët kthehen në punë, viktimat bëjnë thirrje për drejtësi
Mllefi serbe për pushtetin malazez, Amfilohije sulmon Gjukanoviçin dhe për Kosovën: një fashist i pushtuar nga djalli!
Dy “heqje qafe” të bujshme: Britanikët, sanksione për rusë dhe sauditë:
kallxo.com
Lobistët e lidhur me Trumpin “lulëzojnë” gjatë pandemisë
abcnews.al
Surprizat nga veriu në jug, nis në ABC News “Edicioni Veror 2020”
Ky është programi i nesërm në `Mirëmëngjesi Kosovë`

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 20 raste të reja dhe 7 të shëruar në 24 orët e fundit

ATA - Albanian Telegraphic Agency 11.06. 17:25

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 20 raste të reja dhe 7 të shëruar në 24 orët e fundit

TIRANË, 3 qershor/ATSH/ Në 24 orët e fundit janë kryer 297 testime nga të cilat janë konfirmuar 20 raste pozitivë, përkatësisht, 15 raste në Tiranë, 2 raste në Krujë, 2 në Durrës dhe 1 rast në Kamëz. Mirela Cami, drejtore e Operatorit të Shërbimeve të Kujdesit Shëndetësor tha sot në komunikimin e p»»»

ata.gov.al
ATA- Albanian Telegraphic Agency 04.06. 11:11

Mbi 17 mijë testime serologjike/ Ministria e Shëndetësisë: 13 raste të reja me COVID-19, 75% të shëruar

-266 raste aktive në të gjithë vendin, rreth 68% e tyre janë në Tiranë- TIRANË, 4 qershor/ATSH/ Në 24 orët e fundit janë kryer 282 testime nga të cilat janë konfirmuar 13 raste pozitive, përkatësisht, 11 raste në Tiranë, 1 rast në Krujë dhe 1 rast në Shkodër. Dr. Marjeta Dervishi nga Instituti i Sh»»»

ata.gov.al
Syri 03.06. 11:04

Shqipëri: ku ndodhen të infektuarit, që po trajtohen nga mjekët e familjes

Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot me shtimin e 20 të infektuarve të rinj me koronavirus në 24 orët e fundit, numri i prekurve në Shqipëri shkoi në 1184 që nga fillimi i epidemisë. 20 raste pozitive që rezultuar së fundmi janë: 15 raste në Tiranë, 1 në Kamzë, 2 raste në Durrës dhe 2 raste në Kruj»»»

syri.net
RTSH 03.06. 10:58

20 raste të reja pozitive me Covid 19, mes tyre 4 personel shëndetësor

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale raportoi se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 20 raste të reja pozitive me Covid 19 përkatësisht Tirana me 15 raste, 2 në Krujë, 2 në Durrës dhe 1 në Kamëz. Po ashtu në 24 orët e fundit janë shëruar 7 qytetarë, duke e çuar në 898 numrin e të shëruarv»»»

rtsh.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.