gazetamapo.al
Edhe 3 deputetë me koronavirus, ‘politika’ në Kosovë drejt karantinës
indeksonline.net
Haxhi Shala e “prek” Nismën edhe në Skënderaj e Prishtinë, dy aderime të reja në AAK
ata.gov.al
MYNIH – Zelensky fton presidentin Trump në Kiev
ata.gov.al
KINË – Franca kufizon kompanitë kineze me një fluturim në javë
cna.al
Ngrejnë dolli për rrugën e shtruar në 2013/ Berisha: Qeveria vodhi 22.8 mln euro për 2 km rrugë
gazetablic.com
Pas Komunës së Gjilanit, edhe Agim Bahtiri del kundër vendimit të Qeverisë për masa shtesë kundër Covid-19
abcnews.al
10 deputetë të prekur me Covid, kërkohet mbajtja e seancave online në Kosovë
telegraf.al
Ish- specialisti i avionëve Mig, Fillota Koruni/ Si replikova me Beqir Ballukun për rregullimin e avionëve Mig-19 PM. Byroja Politike në alarm pë
portalb.mk
Deputeti i LDK-së i infektuar me Covid-19
tetovasot.com
Historiku i zgjedhjeve parlamentare në Republikën e Maqedonisë së Veriut (1990-2020)
telegraf.al
Profili/ Kush është prokurori amerikan që merr sot në pyetje Hashim Thaçin
koha.mk
Lajme shkurt nga futbolli
vizionplus.tv
Italia raporton 13 viktima këtë të hënë, zero të infektuar në 9 rajone
telegrafi.com
Bhtiri kundërshton vendimin e Qeverisë për kufizimi e lëvizjes në Mitrovicë
abcnews.al
Pse PD nuk do të heqë koalicionet? Gjata: Nuk bëhet me arnime kushtetuese, duhet referendum
insajderi.com
Nagavci duke udhëhequr seancën – e quan “kamish” deputetin e PDK-së
Njoftime nga KEDS për punimet në rrjet
alpenews.al
RËNDËSI KA...FUSHATA! Rastet e COVID-19 rriten, por demokratët vijojnë me mbledhjet e tubimet. Nuk respektohet asnje MASË
indeksonline.net
Hoti raporton për COVID-19: Ka nis procesi për pajisje me 100 mijë teste dhe vaksina për grip sezonal
botasot.info
Milot-Fier projekt abuziv, Spaho: Është autostradë fushore dhe ka dyfishin e kostos së Rrugës së Kombit
shqiptarja.com
Gjyqtarja që i hapi derën e burgut Lul Berishës dhe Viktor Ymerit del para Vetingut, mesazhin që mori nga ish-ambasadori amerikan
gazetablic.com
Lidhja Demokratike kërkon ndryshim të rregullores që seancat e Kuvendit të mbahen në distancë
hashtag.al
Preket nga virusi një tjetër deputet në Kosovë
Republika Srpska i gëzohet shkuarjes së Thaçit në Hagë
insajderi.com
Refuzohet kërkesa e Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes që të futet në rend dite kërkesa për gjendjen financiare të telekoimit
kallxo.com
Kërkohen propozime nga deputetët për mbajtjen e seancave plenare nga distanca
ekonomiaonline.com
Ministrja e Financave priti në takim ambasadoren e Francës në Kosovë Marie-Christine Butel
shqiptarja.com
Hapja e listave, Kume në Report Tv: Efektive nëse bëhet rishpërndarje e mandateve bazuar te vota e popullit, jo renditja e partisë
kallxo.com
Kuvendi nuk e fut në rend dite kërkesën e LVV-së që të diskutohet për gjendjen në Telekomin e Kosovës
syri.net
Zgjedhjet në Poloni/ Konservatori Duda fiton një mandat tjetër presidencial
Si ndryshoi në vitin e fundit pasuria e Ramës, Metës, Bashës dhe Ruçit
gazetainfokus.com
Gjendja në Telekom të Kosovës mbetet jashtë rëndit të ditës
ekonomiaonline.com
Memli Krasniqi i thotë Vetëvendosjes: Sa ishit në pushtet harruat se ekziston mbiemri Devolli në Kosovë
Klanet korruptive apo kompanitë ‘startup’? Kosova duhet të zgjedh tani
cna.al
Fotolajm- Tërmeti “shkund” sofrën në Tepelenë/ Kryeministri ngre dolli me dhallë
balkanweb.com
Koronavirusi në Britaninë e Madhe/ Johnson: Maska në dyqane të mbahet me detyrim
shqiptarja.com
Lista të hapura, Kuvendi pranon faktikisht modelin danez të sygjeruar nga ambasadorja Yuri Kim. Kush do ta kundërshtojë?
tvklan.al
Kuvendi mbyll hetimet për Metën
shqiptarja.com
Do drejtojë Azerbajxhanin, Meta uron De Biasi-n: Ne nuk e harrojmë kurrë Ganiun tonë të dashur
abcnews.al
Ulet numri i rasteve të reja me Covid në Maqedoni, humbin jetën 3 persona
ata.gov.al
Projekti plotëson të gjitha standardet/ Hapet tenderi për ndërtimin e spitalit të Laçit, i dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit
insajderi.com
Afrim Gashi për Insajderi.com: BDI-ja e ka radhën të shkojë në opozitë - Ne jemi zëri i popullit

Thaçi për vdekjen e minatorëve: Institucionet duhet të përkujdesën që punëtorët të jenë gjithmonë të mbrojtur

Kallxo 02.06. 14:32

Thaçi për vdekjen e minatorëve: Institucionet duhet të përkujdesën që punëtorët të jenë gjithmonë të mbrojtur

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka shprehur ngushëllime për dy minatorët që humbën jetën në minierën e Novobërdës. Thaçi ka deklaruar së institucionet kosovare duhet të përkujdesën që punëtorët të jenë gjithmonë të mbrojtur në vendet e tyre të punës. “Thellësisht i pikëlluar me humbjen e jetës s»»»

kallxo.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.