shqiptarja.com
Vdiq punëtori në pallatin në ndërtim, arrestohet biznesmeni në Lezhë, kryetar i Dhomës së Tregtisë
Arrestohet kapiteni i aeroplanit turk që u nda në tre pjesë
cna.al
Si luftohet terrorizmi i ekstremit të djathtë
Kuvendi i Kosovës miratoi uljen e numrit të komisioneve parlamentare nga 16, në 14
koha.net
Komuna e Shtimes kërkon themelimin e njësisë së Gjykatës Themelore
shqiptarja.com
Ekskluzive/ Dosja e plotë e basteve, si ra në grackë vëllai i shefes së KPA-së së vettingut dhe Gramoz Murataj (Përgjimet)
Koronavirusi tremb bursat globale: Italia në rrezik izolimi, nuk këshillohen udhëtimet
shqiptarja.com
Meta nxjerr 'prova' të tjera: Popull, zgjohuni dhe ngrihuni në 2 mars kundër sorrave
Qeveria e zënë me çështje të tjera, s’ka kohë për “Kosovën e Re”
sot.com.al
Arian Galdini nxjerr prapaskenat: Në 2 Mars udhëheq komunisti i korruptuar Ilir Meta. Unë detyrova Fatos Nanon të thoshte...
sot.com.al
“As në varr nuk i lini të qetë”/ I akuzoi të vëllain si ‘trurin’ e vrasjes së Fatmir Haklajt, reagon Hasan Hykaj dhe nxjerr prapaskenat: Zylfija ka la
Durrësi pa drita për 3 ditë, ja zonat dhe oraret
Të rikthyerit nga emigracioni, 100 punësime në 13 bashki
sot.com.al
Qeveria prezanton planin e masave për rrezikun nga koronavirusi, Manastirliu: Nuk ka vend për panik, asnjë të infektuar në Shqipëri
sot.com.al
Asnjë rast i shënuar në Shqipëri, nuk ka vend për panik, flasin mjekët: Masat po merren, të gjithë të jemi të qetë
sot.com.al
Gjykata e Posaçme e Apelit hap çështjen “Tahiri”, ja kur do të zhvillohet seanca e parë ndaj ish-ministrit dhe kush do të jetë trupa gjykuese
kosova-sot.info
Vendimi i Glauk Konjufcës, ja çfarë ndryshimesh paralajmërohen...
shqiptarja.com
Historia tragjike e tre vëllezërve të familjes Sallaku: Njëri ishte sekretar i Enverit, dy të tjerët me gra ruse e çeke 25 vjet burg dhe tortura
sot.com.al
Jam ushtar i presidentit në mbrojtje të Kushtetutës nga grushti i shtetit!
sot.com.al
Tragjikomedia e presidentit, produksion i halucinacioneve politike
shqiptarja.com
FOTO/ Ekziston një perjudhë kur Kulla e Pizës pjerrtësohet më pak, zbuloni arsyen
periskopi.com
Daut Haradinaj: Albin Kurti ishte radikal në ndërrim qëndrimesh
kosova.info
Ngjarjet e datës 25 shkurt 2020
Air Albania/ “Migjeni” nis fluturimet drejt Italisë
MYNIH – Kurz: Mbështes Merkelin për refuzimin e aleancës me ekstremin e djathtë
preshevajone.com
Mbi 70 gazetare nga Tirana -UGSH ne Preshevë. Kryetari Cipa: Me ketë vizite plotesuam kerkesen dhe deshiren e kolegut tonë në Gjenevë
epokaere.com
Sami Musa zgjedhet deputet në Parlamentin e Hamburgut
shenja.tv
Mini-shengeni nuk mund të bëhet pa Kosovën
Kush flet për Shqipëri të madhe, tani do duhet thjesht të heshtë, nuk ka mundësi të më akuzojnë edhe për minijugosllav dhe për shqiptaromadh
AFGANISTAN – Ghani: Përparime në bisedimet SHBA-talebanë
Akti Normativ/ SPAK kërkon miratimin nga gjykata për 16 prona të sekuestruara
gazetainfokus.com
Zyra e Prokurorit të Specializuar ka dorëzuar aktakuzat e para
syri.net
Çështja e Teatrit/ Liçaj: SPAK merret me kartolina, kam 2 vjet në rrugë
kallxo.com
Spekulimet për karantinën e Koronavirusit ngjallin shqetësim në Kavajë

Lleshaj nga Roma: Alvini na mësoi se terrorizmi nuk ka vend në shoqërinë tonë

Top Albania Radio 08.11.2019. 11:07

Lleshaj nga Roma: Alvini na mësoi se terrorizmi nuk ka vend në shoqërinë tonë

Pas përfundimit me sukses të operacionit të kthimit të Alvinit në shtëpi, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka dalë në një konferencë se bashku me autoritetet italiane nga Roma. Lleshaj falënderoi të gjithë ata që ndihmuan ndërsa theksoi se operacioni u ndoq drejtpërdrejt nga kryeministri italian»»»

Klan Kosova 08.11.2019. 10:56

Kthimi i Alvinit në shtëpi, Lleshaj nga Roma: Terrorizmi nuk ka vend në shoqërinë tonë

Pas përfundimit me sukses të operacionit të kthimit të Alvinit në shtëpi, ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Sandër Lleshaj ka dalë në një konferencë se bashku me autoritetet italiane nga Roma. Lleshaj falënderoi të gjithë ata që ndihmuan në këtë operacion, ndërsa tha se operacioni u ndoq drejtpërd»»»

klankosova.tv
Top Channel 08.11.2019. 10:53

Shpëtimi i Alvinit, presidenti i Kryqit të Kuq italian jep detaje

Francesco Rocca, President i Kryqit të Kuq Italian gjatë fjalës së tij në konferencën që po zhvillohet në Romë, ku i pranishëm është edhe ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, tha se në shpëtimin e Alvinit ka luajtur një rol thelbësor, Gjysmë Hëna Siriane dhe vullnetarët kurdë, që e nxorën fëmijën n»»»

Standard 08.11.2019. 10:49

Nuk përmbahet Lleshaj: Po e përdorim Alvinin politikisht, por për qëllim tjetër…

Pas përfundimit të operacionit të kthimit të Alvinit në shtëpi, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka dalë në një konferencë se bashku me autoritetet italiane nga Roma. Lleshaj falënderoi të gjithë ata që ndihmuan në këtë operacion, ndërsa tha se operacioni u ndoq drejtpërdrejt nga kryeministri it»»»

Koha Jone 08.11.2019. 10:29

Lleshaj nga Italia: Po, po e përdorim politikisht rastin e Alvinit, por për qëllim tjetër

Pas përfundimit të operacionit të kthimit të Alvinit në shtëpi, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka dalë në një konferencë se bashku me autoritetet italiane nga Roma. Lleshaj falënderoi të gjithë ata që ndihmuan në këtë operacion, ndërsa tha se operacioni u ndoq drejtpërdrejt nga kryeministri it»»»

kohajone.com
Syri 08.11.2019. 10:22

Lleshaj: Po e përdorim Alvinin politikisht, por për qëllim tjetër Komentet

Pas përfundimit të operacionit të kthimit të Alvinit në shtëpi, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka dalë në një konferencë se bashku me autoritetet italiane nga Roma. Lleshaj falënderoi të gjithë ata që ndihmuan në këtë operacion, ndërsa tha se operacioni u ndoq drejtpërdrejt nga kryeministri it»»»

syri.net
You can read more about this at Osservatorio Italiano