Digjet plotësisht furgoni në Fier, çifti i moshuar italian shpëton mrekullisht (VIDEO)

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Albeu Albania 21.05. 22:52

Digjet plotësisht furgoni në Fier, çifti i moshuar italian shpëton mrekullisht (VIDEO)

Një zjarr ka rënë në një mjet tip furgon. Flakët e kanë shkrumbuar tërësisht mjetin, ndërsa forcat zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje. Çifti i të moshuarve italianë që ndodheshin në mjet kanë shpëtuar mrekullisht. Një defekte në motorrin e një shkaktuar zjarrin dhe shumë shpejt i gjithë automjeti ë»»»

albeu.com
Sot Albania 21.05. 22:41

Shkrumbohet fugoni i turistëve të huaj në aksin Levan-Fier, zbardhen detajet e para

Një automjet ka shpërthyer në flakë këtë mbrëmje në aksin Levan-Tepelenë. Mjeti tio “Opel” me targa portugeze me drejtues shtetasin italian me inicialet R.Z. është përfshirë nga flakët rreth orës 21:00 pranë fshatit Rromës në Mallakastër. Fatmirësisht, 67-vjeçari nuk është lënduar. Shkak i zjarrit »»»

sot.com.al
Top Channel Albania 28.01.2021. 13:05

Fier/ Përdorte para të falsifikuara, arrestohet 25-vjeçari

Një 25-vjeçar është arrestuar nga policia pasi ka furnizuar makinën me karburant në një pikë karburanti në Fier dhe ka paguar me para fallco. Njoftimi i policisë: Përdorte kartmonedha euro të dyshuara të falsifikuara, bie në prangat e policisë 25-vjeçari. Në vijim të punës për goditjen e veprimtari»»»

top-channel.tv
Syri Albania 28.01.2021. 11:34

‘Zotëria 50 Euro’, kapet 25 vjeçari që blinte gjithçka me para fallso

Eshtë arrestuar një person që dyshohet se përdorte para të fallsifikuara Ai është, E. N., 25 vjeç, banues në Mamaj, Tepelenë. Ndalim i këtij shtetasi u bë pasi në datë 25.01.2021, ka furnizuar me karburant automjetin tip "Opel" në një pikë karburanti në lagjen "1 Maji", Fier, dhe pagesën e ka bërë »»»

syri.net
Balkanweb Albania 28.01.2021. 11:23

Furnizoi makinën me karburant me euro false, arrestohet nga policia e Fierit 25-vjeçari nga Tepelena

FIER Policia e Fierit ka vënë në pranga një të ri pasi përdorte kartëmonedha euro të dyshuara të falsifikuara. Në vijim të punës për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e falsifikimit të monedhave, specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar në DVP Fier, bënë ndalimin e shtetasit»»»

balkanweb.com
Oranews Albania 28.01.2021. 11:15

Përdorte kartëmonedha të falsifikuara, arrestohet 25 vjeçari në Fier

Një 25 vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi dyshohet se në disa raste ka përdorur kartmonedha euro të falsifikuara. Mësohet se është arrestuar E.N., 25 vjeç, banues në Mamaj, Tepelenë. “Ndalim i këtij shtetasi u bë pasi në datë 25.01.2021, ka furnizuar me karburant automjetin tip “Opel” në nj»»»

oranews.tv
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.