tvklan.al
Pipero: Më ndodhi dhe mua…
ina-online.net
Zaev – Sahakjan: Po përforcohet partneriteti me UNDP-në
gazetablic.com
Diplomatët e lartë të Hungarisë dhe Ukrainës synojnë të zbusin mosmarrëveshjen mbi të drejtat e pakicave
koha.net
Partitë vazhdojnë t’i injorojnë thirrjet për respektim të masave
balkanweb.com
Arjan Vasjari: 21 janarit i ka rënë baza morale. Efektivi i gardës duhet të thoshte kush e dha urdhrin për të qëlluar
epokaere.com
Zemaj e Haziri vizitojnë Swiss Clinique 2, vlerësohet lartë puna e kësaj klinike
telegrafi.com
Kurti viziton Malishevën dhe fshatrat e saj
shqiptarja.com
Intervista e plotë/Braçe në Report Tv: Asnjë zyrtar shqiptar s’del në përgjimet për Ndrangheta-n! Dalja e Prendit për 21 janarin, ka frikë nga drejtës
abcnews.al
“Ik dorëzohu”! Si nisi sherri dhe përse shqiptari e vrau të birin biznesmen, miku: Zoti të mëshiroftë
koha.mk
Ukraina do të ndalojë fluturimet mbi territorin e saj të13 transportuesve ajrorë rusë dhe sirianë
arbresh.info
Osmani e Kurti rrugëve të MalishevësTë ngjashme
kallxo.com
Anesa Qollakoviq: Adrijana Hoxhiq po u thotë boshnjakëve të Kosovës se e ka mbështetjen e ndërkombëtarëve
boldnews.al
KPA: Shkaqet e ankimit të Edison Ademit e nxjerrin me “diferencën negative më të thelluar”
insajderi.com
Gjoshi: Supremja tejkaloi kompetencat me vendimin për Zafir Berishën
kallxo.com
Rashiq: Aktakuza ndaj meje është politike, Lista Serbe ka miq brenda partive shqiptare
periskopi.com
Skender Reçica shpejgon sloganin e Nismës 'Me çlirimtarët' - Periskopi
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Sali Berisha, ose e vërteta e thjeshtë e 25 prillit
cna.al
The crumbling of the SMI/Lawyer and businessman leaves Kryemadhi’s party
kohajone.com
Kryeparlamentari Talat Xhaferi dhe Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev u takuan me Presidentin e grupit Eurosig-In
kallxo.com
Denoncimi i Nenad Rashiq: Lista Serbe po planifikon të 'kontrabandojë' emra në partitë e tjera për të marrë më shumë se 10 deputetëve
kallxo.com
Duda Balje: Lista Serbe s’po do vota për vete, po kërkon vota për komunitetet e tjera ku i kanë njerëzit
ata.gov.al
Shqipëri-Kosovë/ Akademitë e Shkencave, projekte madhore në albanologji
oranews.tv
Ju flet Moska – Ja pse e bëri Rama zëvendësministër të Brendshëm flautistin e Gazidedes
koha.net
Oezil synon ringjalljen te Fenerbahçe, ia mbyll derën Gjermanisë
kohajone.com
Meta: Zgjedhjet duhet të ishin mbajtur më herët. Në 25 prill, koha për një përmbysje të madhe
gazetainfokus.com
“VV-ja për 50 ditë i kap ndërmarrjet publike”
cna.al
“Mbani frymën!”/ Artan Hoxha ironizon Bolinon: Njerëzit mund të pësojnë atak nga sondazhi
balkanweb.com
Histori dedikuar bashkëjetesës së hebrenjve e shqiptarëve, një muze hebraik do të ndërtohet në Vlorë
kohajone.com
Përgjimet e Antimafias, aktivistja letër publike ambasadorit italian: Shpresoj dhe lutem që drejtësia të bëhet edhe për j
lapsi.al
Vettingu, Alaudin Malaj kërkon ndryshim trupe gjykuese në KPA
ata.gov.al
Këshilli i Lartë i Prokurorisë miraton 7 drejtues të përkohshëm në prokuroritë e rretheve
exit.al
Lajçak e konsideron ide të rrezikshme shkëmbin e territoreve Kosovë-Serbi
sot.com.al
Akuzat se shkolla “18 nëntori” në Kuçovë s’ka kushte, Felaj rrëzon Vokshin: E kemi ndërtuar nga e para, LSI dhe PD dy fytyra të së njëjtës medalje
telegrafi.com
Në prag të zgjedhjeve, rikthehet ideja e bashkimit Kosovë-Shqipëri
shqiptarja.com
'Ejani se vrava djalin', babai qëllon për vdekje të birin në Prishtinë, viktima i dyshuar për plagosjen e Noyzit në 2016
cna.al
Sander Lleshaj, the “failed captain” of the Renaissance
sot.com.al
Përgjimet e ‘Ndraghetës’ ku dolën zbuluar edhe politikanë shqiptarë / Artan Hoxha surprizon me foton që publikon: Më ka mbetur një gjë fiksim...

Kamberi thotë se në Luginë po bëhet spastrim etnik, zgjidhjen e sheh tek marrëveshja Kosovë-Serbi - Periskopi

Periskopi 05.12.2020. 10:47

Kamberi thotë se në Luginë po bëhet spastrim etnik, zgjidhjen e sheh tek marrëveshja Kosovë-Serbi - Periskopi

Kryetari i grupit të vetëm opozitar në parlamentin serb, Shaip Kamberi ka kritikuar politikën e presidentit Aleksandar Vuçiqi ndaj shqiptarëve në Jug të Serbisë. Sipas tij, Vuçiqi po i diskriminon shqiptarët në të drejtat e tyre ekonomikisht, gjë që po ndikon në largimin e të rinjëve nga Lugina e P»»»

periskopi.com
EO - Ekonomia Online 05.12.2020. 09:19

Kamberi “shpëtimin” e Luginës e sheh te marrëveshja Kosovë-Serbi: Po bëhet spastrim etnik

Kryetari i grupit të vetëm opozitar në parlamentin serb, Shaip Kamberi në një intervistë për Ekonomia Online ka kritikuar politikën e presidentit Aleksandar Vuçiqi ndaj shqiptarëve në Jug të Serbisë. Sipas tij, Vuçiqi po i diskriminon shqiptarët në të drejtat e tyre ekonomikisht, gjë që po ndikon n»»»

ekonomiaonline.com
Zeri 05.12.2020. 08:58

Kamberi alarmon për spastrim etnik në Luginë, kërkon përfshirje në marrëveshjen Kosovë-Serbi

Kryetari i grupit të vetëm opozitar në parlamentin serb, Shaip Kamberi në një intervistë për Ekonomia Online ka kritikuar politikën e presidentit Aleksandar Vuçiqi ndaj shqiptarëve në Jug të Serbisë. Sipas tij, Vuçiqi po i diskriminon shqiptarët në të drejtat e tyre ekonomikisht, gjë që po ndikon n»»»

Telegrafi 05.12.2020. 08:47

Kamberi “shpëtimin” e Luginës e sheh te marrëveshja Kosovë-Serbi

Kryetari i grupit të vetëm opozitar në parlamentin serb, Shaip Kamberi ka kritikuar politikën e presidentit Aleksandar Vuçiqi ndaj shqiptarëve në Jug të Serbisë. Sipas tij, Vuçiqi po i diskriminon shqiptarët në të drejtat e tyre ekonomikisht, gjë që po ndikon në largimin e të rinjëve nga Lugina e P»»»

telegrafi.com
Vizion Plus 04.12.2020. 19:01

Cakaj: Serbia të njohë Kosovën

Procesi i dialogut Prishtinë-Beograd ishte fokusi krysor i bisedimeve të dy ministrave të Jashtëm të Shqipërisë dhe Kosovës. Gent Cakaj deklaroi në konferencën e përbashkët për shtyp me homologen Meliza Haradinaj se marrëveshja duhet të finalizohet me njohjen e ndërsjelltë. GENT CAKAJ MINISTER I PU»»»

vizionplus.tv
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.