ata.gov.al
Baçi: Kompania shtetërore e naftës Albpetrol, fsheh të dhënat për humbjet
javanews.al
Duke e nisur nga vetja jonë -
Kallaba: Zgjedhjet parlamentare dhe shqiptarët në Malin e Zi, shans historik për bashkimin e partive shqiptare
Si e paralajmëroi Berisha në 2016 lidhjen mes Veliajt dhe të ndaluarit si anëtar i Ndraghetas
parlament.al
Komisioni për Politikën e Jashtme miratoi tre projektligje
aa.com.tr
Ushtria libiane çliroi qytetin strategjik Tarhuna
ina-online.net
Kon: Serbia gati heq të gjitha masat, do të mbetet vetëm distanca fizike
shqiptarja.com
Dita e Mjedisit/ Rama sjell shembullin e transformimit të Sharrës, Meta: Të mos lejojmë që betoni të zhdukë kurorat e gjelbërta
gazetamapo.al
Paolo Foresti letër Venecias: Shembja e Teatrit në 04:30, krim nga njerëz pa skrupuj
kallxo.com
Shiu e breshri në Prizren, dëmet bujqësore mbi 1 milion euro
gazetainfokus.com
Blerim Kuçi sot pranon detyrën e Ministrit të Ekonomisë
gazetainfokus.com
Kryeministri Hoti do të takojë ambasadorin e Amerikës
Djegija e shkollës në Dacaj krim kundër shqiptarëve
ata.gov.al
“Skënderbeu” dënohet me gjobë 50 000 lekë për sjellje të gabuar të tifozëve
shqiptarja.com
Vaksina Covid, Gavi mbledh 8.8 miliardë dollarë. + 20% në krahasim me objektivin fillestar...Italia dhuron 287 milionë euro
Qyteti mbërthet nga Covidi pas festimeve të Bajramit, virusi në familjet rome nga Kosova
Nagavci: Thaçi, LDK dhe të tjerë janë munduar që ta shpallin si organizatë kriminale Vetëvendosjen
Mësimet nga COVID: një marrëveshje për të ndihmuar vendet në raste urgjente
Jetesa në një qytet të gjelbër – 5 qytetet më eko-miqësore në Europë për të punuar
Zgjedhjet, si po negociohet larg kamerave nga llogoret e partive. Detaje nga takimet e kreut të PD me ambasadorin e Gjermanisë dhe aleatët
portalb.mk
Protestat për vdekjen e George Floyd ekspozuan marrëdhëniet e vështira racore në të gjithë botën
Lista të hapura, lista të mbyllura? …Shihni Bosnjën
ata.gov.al
Tërmeti i 26 nëntorit preku 714 biznese/ Shalsi: Masa lehtësuese për t’i ndihmuar në rimëkëmbjen e tyre
“Ishte piktor, foli pa leje”. Historia e të përjashtuarit të parë nga partia pas ’90. Ndodhi… pak orë pas themelimit të PD. Debati me Berishën: Ti je
Ende nuk dihet kur Kosova do të përballet me Arbitrazhin, AKP pa kompani që do të mbrojTë ngjashme
ata.gov.al
Dita Botërore e Mjedisit/ AKZM: Shqipëria projekte për të mbështetur ekonominë blu
portalb.mk
Google: hakerët kinezë dhe iranianë sulmuan fushatat elektorale Biden dhe Trump
koha.net
Kapiteni i Besës ka 17 stinorë me këtë skuadër
evropaelire.org
Protestat zhvendosen në ngjarje përkujtimore për Floydin
shqiptarja.com
FNSH operacion në Elbasan, sekuestrohen tre armë zjarri! Kapet edhe një i ri me pistoletë në Kurbin
gazetamapo.al
Zgjedhjet/ Kush do ruajë votat? Çështja që mban larg marrëveshjen
cna.al
Trazirat në mbarë SHBA-në, si kosto e liberalizmit të demokratëve
aa.com.tr
Turqi, tre ish-deputetë të opozitës dënohen me burg
boldnews.al
A do të konkurrojë si parti në zgjedhjet e ardhshme në Shqipëri? Boiken Abazi zbulon misionin e VV-së
sot.com.al
Detaje të reja nga vrasja e dy vëllezërve në Krujë/ Si nisi sherri që përfundoi në tragjedi, viktimat dhe autori ishin komshi, njëri prej tyre ishte p
sot.com.al
Vetingu në polici rrezikon dështimin? Kërkohen sërish ndryshime ligjore për të shtyrë afatet e verifikimit, ja detajet
sot.com.al
Pas 2 muajsh, vetingu rikthehet me shkarkime në radhët e drejtësisë, pasuria fundos kryetaren e Gjykatës së Kavajës
sot.com.al
Petrit Aliaj përballet sot me KPK, zbardhet skeda e pasurisë, ja deklarimet e tij në ILDKPI dhe si kanë ndryshuar të ardhurat
koha.net
Pentagoni distancohet prej Trumpit
koha.net
Rent a Qeveri
sot.com.al
Hoti merr zyrtarisht detyrën, Kurti nuk e pret në zyrë, Isa Mustafa shpërthen në sulme kundrejt kreut të VV dhe Vjosa Osmanin
sot.com.al
SPAK rrëzon policinë, OFL sekuestroi 48 pasuri në mënyrë të paligjshme, dosjet rikthehen për rihetim
ata.gov.al
Mbledhje e përbashkët e dy qeverive Shqipëri-Kosovë në mars, Rama: Shpejtësi e re bashkëpunimi në të gjitha fushat
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 05/6/2020
sot.com.al
Basha, reforma zgjedhore në tavolinë, mungon vetëm piperi
sot.com.al
"Lindi e vdekur" ose marrëveshja "without the people"!
gazetablic.com
Aktivisti i Vetëvendosjes: Kështu më rrahën policia
kosova-sot.info
Haziri jep lajmin e keq: Kosovën dhe Qeverinë Hoti do ta udhëheq paraskena e Hashim Thaçit dhe Aleksandër Vuçiqit me kompani

Koncesionet e oligarkëve, ku doli Rama bllof me fondet për tërmetin Komentet

Syri 03.12.2019. 09:00

Koncesionet e oligarkëve, ku doli Rama bllof me fondet për tërmetin Komentet

Sa më shumë ftohen gjakrat pas tragjedisë së 26 nëntorit, aq më tepër po diskreditohet Edi Rama si një kryeministër që më shumë sesa për qytetarët interesohet për oligarkët. Këtë gjë e ka vënë në pah edhe propozimi i Partisë Demokratike, që kostot financiare të pasojave të tërmetit të parballohen n»»»

syri.net
Express 02.12.2019. 23:57

Ku doli Rama bllof me fondet për tërmetinTe fundit

Sa më shumë ftohen gjakrat pas tragjedisë së 26 nëntorit, aq më tepër po diskreditohet Edi Rama si një kryeministër që më shumë sesa për qytetarët interesohet për oligarkët. Këtë gjë e ka vënë në pah edhe propozimi i Partisë Demokratike, që kostot financiare të pasojave të tërmetit të parballohen n»»»

gazetaexpress.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.