portalb.mk
Qeveria e RMV-së është e vendosur: S’ka ndryshim të propozim-Ligjit të Prokurorisë dhe të Katica Janevës
Kush janë dy kandidatët që marrin mandatin e deputetit sot?
Energjia, çmimi nuk ndryshon
gazetamapo.al
Si ta lexojmë deklaratën e fortë të Ilir Metës
gazetablic.com
Nuk ishte vetëm një, Petroviq u sulmua nga dy persona
Zëvendësuesja e Merkelit po nis të anojë djathtas
boldnews.al
Vrasja e Jurgen Kurtit/ Ja kush është prokurori i Durrësit që e “toleroi” në 2017
lajmi.net
Vetëvendosje në Prizren bleu qumësht më shtrenjtë se PSD-ja në Prishtinë
ekonomiaonline.com
Punëtorët shëndetësorë në rrezik nga epidemia, Avdyli i quan të padijshëm, i reagon Kadrijaj
koha.mk
Pogrebnyak: Të zinjtë nuk kanë vend në kombëtare!
Meta i trembur nga 94 vota në Kuvend, teston shkarkimin: Jam gati të jap dorëheqjen, gati të sakrifikoj jetën time
mia.mk
Boshnjakovski: VMRO-DPMNE deri nesër do t’i dorëzojë propozimet për PPS-në, pasnesër takim i ri
Fermerët paguajn kontributet por banda e postës i grabiste
sot.com.al
“Nuk pati b*thë Erion Veliaj të na ...”, protestuesi i Astirit nxjerr prapaskenat e rënda dhe hedh akuzat e forta
syri.net
Plani i Edi Ramës për të zëvendësuar Opozitën, me Shoqërisë Civile të Fugës!Meta: Gati të lë mandatin dhe deri jetën time si Salvator Allende, për zgj
Gramoz Ruçi: Italia, Greqia e Kroacia janë avokatë të Shqipërisë
gazetablic.com
Ky është personi që sulmoi deputetin Slobodan Petroviq në Prishtinë
koha.net
Haradinaj thotë se është koha e duhur që secili ta korrektojë vetveten
shekulli.com.al
Meta: Gati të lë mandatin, nuk lejoj instalimin e një junte ushtarake
“Shqipëria 10 vjet në NATO, prapaskenat e Samitit të Bukureshtit në 2008”
ekonomiaonline.com
Tahiri për nepotizmin: Nuk kemi dhënë mesazhe të mira për BE-në
mia.mk
Zeman: Turqia praktikisht është aleate e SHI-së
Kosovarët nuk janë të lumtur
Haxhiu: Uniteti i partive shqiptare e defaktorizon Listën Serbe
gazetamapo.al
“Bomba” e Ilir Metës: Jam gati të jap dorëheqjen
vizionplus.tv
Roli i Shqipërisë në NATO, ambasada e SHBA mesazh për 10 vjetorin e anëtarësimit
Gjykata Kushtetuese nuk mund të zëvendësohet nga partizanët e KQZ
sot.com.al
Gent Cakaj shkarkon ambasadoren shqiptare në Greqi? Zbulohen lëvizjet e bujshme pas skandalit të pasaportave dhe vendimet drastike
portalb.mk
Nepotizmi, më shumë familjarë të punësuar në funksione shtetërore ka Hazbi Lika
cna.al
Ekskluzive-Skandali me lobimet ruse fundos Bashën?/ Konkluzionet dhe shkeljet ligjore
VIDEOMESAZHI/ Veliaj fton qytetarët: Ejani të shtunën në shesh, ta bëjmë realitet Tiranën e ëndrrave
boldnews.al
Policia shoqëron disa persona/ “S’ka b*thë Veliaj me ne”, reagon ashpër banori
portalb.mk
KSZH: Në zgjedhjet presidenciale do të votojnë 1.782 qytetarë në 32 përfaqësi diplomatike-konsullore
Kryetari i Kuvendit z.Gramoz Ruçi në Konferencën e XVI të Kryetarëve të Parlamenteve të Nismës Adriatiko-Italia, Greqia, Sllovenia dhe Kroacia, avokat
Ish-deputeti godet Ahmet Isufin: Kqyrne çka po flet komandant “Picimuli”
ekonomiaonline.com
Kredi, grante dhe asistencës teknike për të rritur ekspertizën e NVM-ve
mia.mk
Presidenti i ri i Kazakistanit propozon që Astana të quhet Nursulltan
Forca të shumta policie përballë fermerëve (VIDEO)
Nga Ylli Shehu tek Majlinda Halilaj, CV-ja e 11 deputetëve të “opozitës së re”
syri.net
VIDEO/ Forca të shumta policie përballë fermerëve të irrituar në aksin Lushnje - Fier Protesta te Astiri, policia shoqëron 6 prej banorëve Komentet
"Fox News" zbulon prapaskenat: Pse presidenti Trump ktheu mbrapsht kandidaten për ambasadore në Shqipëri
cna.al
Marrëdhëniet me Presidentin Meta/ Rrëfehet Ditmir Bushati
cna.al
Rastësi apo dakordësi?/ Hahn dhe Bregu flasin njësoj
gazetamapo.al
Marrin mandatin edhe 3 “tradhtarë”, LSI me 11 deputetë në Kuvend

Exit poll i Newsbomb.al. Ja rezultatet e para për kandidatet në Bashkitë kryesore

Gazeta Telegraf 12.01. 03:57

Exit poll i Newsbomb.al. Ja rezultatet e para për kandidatet në Bashkitë kryesore

Përpjekje per hackerim, por nga një adresë në facebook, mund të votohet vetëm një herë. Zgjedhjet bashkiake të 21 qershorit po afrojnë dhe të dy kampet politike kanë nisur testimin e emrave në publik, për të zgjedhur kandidaturat që do t’i përfaqësojne në fushatë. Agjensia e re e lajmeve Newsbomb.a»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano