Vrhunac licemjerja. Mjesecima drobe o dvostrukim konotacijama ZDS-a, sad se klanjaju žrtvama ustaških zločinaca
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
CommentYour comment has been sent successfuly! Thank you.
Vrhunac licemjerja. Mjesecima drobe o dvostrukim konotacijama ZDS-a, sad se klanjaju žrtvama ustaških zločinaca
Državni vrh danas je na obilježavanju 81. obljetnice proboja zatočenika iz ustaškog koncentracijskog logora Jasenovac. Komemoracija se održava u znak sjećanja na proboj iz logora 22. travnja 1945. godine, kada je oko 600 od preostalih 1073 zatočenika u logorskom kompleksu Ciglana krenulo u očajničk»»»
Plenković: Naša je dužnost da ne prepustimo zaboravu ove strašne zločine, počinjeni su u ime patvorenog domoljublja
Premijer Andrej Plenković obratio se na početku sjednice Vlade. "Nas sedmero članova Vlade bili smo u Jasenovcu gdje smo obilježili dan proboja grupe posljednjih zatvorenika iz zloglasnog ustaškog koncentracijskog logora i sjetili se nedužnih žrtava tog režima, pogotovo Srba, Židova, Roma i brojnih»»»
Plenković: Važno je da mlade generacije nikad ne zaborave što se događalo u ovakvim logorima
To je jedno od najtragičnijih razdoblja hrvatske povijesti, kazao je premijer Plenković Premijer Andrej Plenković sa svojim je izaslanstvom položio vijenac za žrtve Jasenovca povodom 76. obljetnice proboja posljednjih žrtava iz tog ustaškog logora. – Došli smo odati počast svim žrtvama režima NDH i»»»
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
Comment