Berisha: Përjashtimi i ‘Plisave’ me urdhër të Ramës akt anti-kombëtar

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Kosova Sot Kosovo 20.11. 19:56

Berisha: Përjashtimi i ‘Plisave’ me urdhër të Ramës akt anti-kombëtar

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka reaguar pasi FSHF-ja nuk ka pajisur me bileta tifogrupin ‘Plisat’, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”. Sipas Berishës, Përjashtimi i ‘Plisave’ nga ndeshja me urdhër të Edi Ramës, një akt primitiv, anti-sport dhe anti-kombëtar. ‘Të dashur miq, në nj»»»

kosova-sot.info
Syri Albania 20.11. 18:52

Berisha: Përjashtimi i ‘Plisave’ nga ndeshja me urdhër të Ramës, akt primitiv, anti-kombëtar

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka reaguar pasi FSHF-ja nuk ka pajisur me bileta tifogrupin ‘Plisat’. Sipas Berishës, Përjashtimi i ‘Plisave’ nga ndeshja me urdhër të Edi Ramës, një akt primitiv, anti-sport dhe anti-kombëtar. ‘Të dashur miq, në një akt hakmarrës primitiv Edi Rama urdhë»»»

syri.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.