“Votoni PS dhe ne do të krijojmë punë”/ Lekët e premtuara evokojnë zërat e së shkuarës, të Haxhi Qamilëve e Rrapush Xhaferrëve

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
ATA- Albanian Telegraphic Agency Albania 16.04. 19:12

“Votoni PS dhe ne do të krijojmë punë”/ Lekët e premtuara evokojnë zërat e së shkuarës, të Haxhi Qamilëve e Rrapush Xhaferrëve

TIRANË, 16 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama nga Berati i cilësoi zgjedhjet e 25 prillit mjaft të rëndësishme për sigurinë e të ardhmes së secilit qytetar, ndërsa e krahasoi kreun e PD-së me një nga drejtuesit e firmave piramidale të mesit të viteve ’90, Rrapush Xhaferi. “Ka plot të rinj që mbase k»»»

ata.gov.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.