kallxo.com
Seanca e Kuvendit: Zgjedhen anëtarët e Këshillit Prokurorial dhe Gjyqësor të Kosovës
syri.net
Rrjeti tallet me nxirjen/ Veliaj: Rama e sjell vaksinën me shpejt se Basha
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 01/01/2020
ina-online.net
Duraki: Marrëveshja e Ohrit i hapi rrugën vendit drejt anëtarësimit në NATO dhe në BE
shenja.tv
Ali Ahmeti ulet në tavolinë, nuk i shkon askush
aa.com.tr
Kryediplomati grek vizitë në Izrael
infoglobi.com
Një test për PDK’në
shqiptarja.com
Po ecte me shumë shpejtësi e përplaset me murin, shpërthen në flakë makina luksoze në Pogradec! I mbetet vetëm skeleti/ FOTO
tesheshi.com
Haradinajt president? Ja si gjykohet në ish-partinë e Thaçit
aa.com.tr
Greqia dhe Franca zhvillojnë stërvitje të përbashkët ushtarake në Mesdheun Lindor
aa.com.tr
Azerbajxhani i shpreh shqetësimet Rusisë për dërgimin e armëve në Armeni
lapsi.al
Veliaj nxjerr komplimentin nga karantina: Rama e sjell vaksinën në Tiranë më shpejt se Basha
ata.gov.al
Nis me ritme të shpejta rindërtimi i banesave individuale në Kodër Kashar/ Ahmetaj: Në gjithë vendin janë në proces 3400 shtëpi individuale
ina-online.net
Aktivisti dhe ish-deputeti maqedonas letër publike shqiptarëve në përvjetorin e Marrëveshjes së Ohrit
hashtag.al
Veliaj nis intervistat pas shërimit nga koronavirusi: Nëse del vaksina, një lider si Rama do e sillte më shpejt në Shqipëri
aa.com.tr
Çavuşoğlu bisedë telefonike me homologët e tij për Mesdheun Lindor
gazetaexpress.com
Si e ndalën ambasadat ligjin për vlerat e UÇK’së që cenon lirinë e shprehjes
americaneye.al
Cili Covid-19 po i vret vërtet shqiptarët?
cna.al
Kur do flasë Ora News për lidhjet e Ylli Ndroqit me terrorizmin?!
ata.gov.al
FOKUS – Rruga e gjatë e kompanive gjermane deri në rikuperimin e plotë postvirus
epokaere.com
Rëndësia e Zonës së Lirë të Junikut në Lëvizjen Çlirimtare të Kosovës
indeksonline.net
A janë të gatshme komunat t’i pranojnë nxënësit nga shtatori në shkolla?
indeksonline.net
Veliu shpreh ngushëllime për vdekjen e policit nga Klina, Gegë Prenaj
klankosova.tv
​Veliu ngushëllon familjen e policit Gegë Prenaj
ata.gov.al
Media italiane vlerësime pozitive për paraqitjen e Berat Gjimshitit në sfidën Atalanta-PSG
balkanweb.com
Risia më e fundit nga Green Coast në tregun shqiptar të turizmit
gazetainfokus.com
Edhe pesë të infektuar me COVID-19 në Kosovë
Bakunovich, snajperisti që do të vriste në Bjellorusi, tash në burg
ata.gov.al
Histori dhe natyrë/ Kalaja e Bashtovës, destinacion për t’u vizituar këtë verë
insajderi.com
Dështon përsëri votimi i projektligjit për Mbrojtjen e Vlerave të Luftës së UÇK-së
aa.com.tr
Trump: Votimi në distancë do të jetë mashtrimi më i madh në historinë e vendit
Presidenti Meta i kthen një tjetër ligj Kuvendit: U shqyrtua me urgjencë brenda 7 ditëve. Ja arsyet pse nuk dekretohet
portalb.mk
Sela, Gashi e Kasami nuk do të marrin pjesë në takimin e ftuar prej Ahmetit, Thaçi s’dihet

ANA TJETËR E NARD NDOKËS/ ''Deri në moshën 24-vjeçare kam punuar si elektroauto''

Alpe News 17.11.2019. 12:13

ANA TJETËR E NARD NDOKËS/ ''Deri në moshën 24-vjeçare kam punuar si elektroauto''

Ish-deputeti Nard Ndoka ka rrëfyer punën e tij të parë. Në një intervistë për emisionin Pop Culture Ndika ka treguar se ka punuar si elektroauto deri në moshën 24-vjeçare. “Kam punuar elektroauto, ky është profesioni im i parë dhe është një profesion shumë i mirë. Kam punuar deri në moshën 24 vjeça»»»

alpenews.al
ATA 17.11.2019. 11:17

Ana tjetër e Nard Ndokës: Deri në moshën 24-vjeçare kam punuar si elektroauto

Ish-deputeti Nard Ndoka ka rrëfyer punën e tij të parë. Në një intervistë për emisionin Pop Culture Ndika ka treguar se ka punuar si elektroauto deri në moshën 24-vjeçare. “Kam punuar elektroauto, ky është profesioni im i parë dhe është një profesion shumë i mirë. Kam punuar deri në moshën 24 vjeça»»»

lexo.com.al
Shqiptarja 16.11.2019. 22:53

Sot ish-deputet dhe kryetar partie/ Nard Ndoka: Deri në moshën 24-vjeçare kam punuar si elektroauto

Ish-deputeti Nard Ndoka ka rrëfyer punën e tij të parë. Në një intervistë për emisionin Pop Culture Ndika ka treguar se ka punuar si elektroauto deri në moshën 24-vjeçare. “Kam punuar elektroauto, ky është profesioni im i parë dhe është një profesion shumë i mirë. Kam punuar deri në moshën 24 vjeça»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.