Rusia paralajmëron dëbimin e disa diplomatëve amerikanë

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Alsat M Macedonia del Nord 16.04. 19:28

Rusia paralajmëron dëbimin e disa diplomatëve amerikanë

Rusia do të dëbojë 10 diplomatë amerikanë në shenjë hakmarrjeje ndaj dëbimit të një numri të ngjashëm të diplomatëve rusë nga ana e Uashingtonit. SHBA-ja dëboi diplomatët rusë për shkak të pretendimeve për ndërhyrje në zgjedhje, sulme kibernetike dhe veprimeve tjera keqdashëse. “Në formë të barabar»»»

alsat.mk
Epoka e Re Kosovo 16.04. 19:12

Rusia paralajmëron dëbimin e disa diplomatëve amerikanë

Rusia do të dëbojë 10 diplomatë amerikanë në shenjë hakmarrjeje ndaj dëbimit të një numri të ngjashëm të diplomatëve rusë nga ana e Uashingtonit. SHBA-ja dëboi diplomatët rusë për shkak të pretendimeve për ndërhyrje në zgjedhje, sulme kibernetike dhe veprimeve tjera keqdashëse. “Në formë të barabar»»»

epokaere.com
Radio Evropa e Lire Kosovo 16.04. 18:57

Rusia paralajmëron dëbimin e disa diplomatëve amerikanë

Rusia do të dëbojë 10 diplomatë amerikanë në shenjë hakmarrjeje ndaj dëbimit të një numri të ngjashëm të diplomatëve rusë nga ana e Uashingtonit. SHBA-ja dëboi diplomatët rusë për shkak të pretendimeve për ndërhyrje në zgjedhje, sulme kibernetike dhe veprimeve tjera keqdashëse. "Në formë të barabar»»»

evropaelire.org
Abcnews Albania 16.04. 18:50

SHBA-Rusi, “hakmerret” Moska, do të dëbojë 10 diplomatë të SHBA

Rusia tha se do të kërkojë që 10 diplomatë amerikanë të largohen nga vendi si hakmarrje për dëbimin nga Uashingtoni të 10 diplomatëve rusë për ndërhyrje në zgjedhje dhe aktivitete të tjera keqdashëse. Njoftimi u bë sot nga Ministri i Jashtëm rus Sergei Lavrov. Ministri Lavrov, duke folur në një kon»»»

abcnews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.