Kryeministri Kurti nuk ka pse të fshihet prapa seancës së Kuvendit!

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Epoka e Re Kosovo 15.01. 14:58

Kryeministri Kurti nuk ka pse të fshihet prapa seancës së Kuvendit!

Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, ka thënë se qëndrimi i Qeverisë për moslejimin e mbajtjes së referendumit të Serbisë në Kosovë është i drejtë. Ai ka theksuar se Partia Demokratike e Kosovës dhe partitë e tjera opozitare i kanë shprehur qëndrimet e tyre që janë në linjë me qëndrimin e Qeverisë. “»»»

epokaere.com
Arbresh Kosovo 15.01. 14:52

Zyrtare| PDK nuk merr pjesë në seancën e jashtëzakonshme të thirrur nga KurtiTë ngjashme

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi ka thënë se PDK-ja nuk do të marrë pjesë në seancën e jashtëzakonshme të thirrur nga kryeministri Kurti, pasi “nuk duam që të bëhemi pjesë e ikjes së Kryeministrit nga përgjegjësia e tij ligjore e kushtetuese e as pjesë e shout të tij politi»»»

arbresh.info
Lajmi Albania 15.01. 14:26

Krasniqi: Kurti po ikë nga përgjegjësia, prandaj po fshihet prapa seancës së Kuvendit

Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, ka reaguar për thirrjen e seancës së jashtëzakonshme të Kuvendit nga ana e kryeministrit Kurti pas presionit të ndërkombëtarëve për lejimin e mbajtjes së referendumit serb në Kosovë. Krasniqi ka thënë me anë të një postimi në Facebook se Kurti nuk ka pse të fshihe»»»

lajmi.net
Koha Kosovo 15.01. 14:23

Krasniqi: S’marrim pjesë në seancë, s'bëhemi pjesë e ikjes së Kurtit nga përgjegjësia

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi, ka thënë se PDK-ja i ka shprehur qëndrimet e saj për referendumin serb dhe se nuk ka asnjë aryse që të mblidhet Kuvendit për të diskutuar më shumë për këtë temë. Sipas tij, nëse qëllimi i seancës së sotme të jashtëzakonshme është që K»»»

koha.net
Top Channel Albania 15.01. 02:40

Memli Krasniqi sërish i infektuar me COVID-19

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi ka njoftuar se përkundër që ka kaluar COVID-19 në vjeshtën e kaluar, sërish ka rezultuar pozitiv. Ai ka shkruar në Facebook se ditëve në vijim do të vazhdojë izolimin dhe do të ndjek rekomandimet e IKSHPK-së. Postimi i plotë: Dite me pare, f»»»

top-channel.tv
Bold News Albania 14.01. 23:34

I vaksinuar me dy doza, infektohet me Covid kryetari i PDK-së Memli Krasniqi

Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi ka njoftuar se është infektuar përsëri me Covid-19. Krasniqi ishte infektuar me Covid-19 edhe në vjeshtën e vitit 2020, por edhe pse i vaksinuar dy herë, sot ka njoftuar se është infektuar përsëri. Kjo pasi ditë më parë, familjarë të tij kanë rezultuar pozitiv. Kra»»»

boldnews.al
Telegrafi Kosovo 14.01. 22:35

Memli Krasniqi sërish infektohet me COVID-19

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka njoftuar se ka rezultuar përsëri pozitiv me virusin COVID-19. Krasniqi, përmes një postimi në Facebook, ka njoftuar se ditë më parë familjarët e tij janë infektuar me COVID-19, ndërkaq ai pas ritestimit të tretë, sot ka rezultuar pozitiv»»»

telegrafi.com
Periskopi Albania 14.01. 22:14

Memli Krasniqi sërish infektohet me COVID-19

Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në facebook, ka njoftuar se është infektuar përsëri me Covid-19. Krasniqi ishte infektuar me Covid-19 edhe në vjeshtën e vitit 2020, por edhe pse i vaksinuar dy herë, sot ka njoftuar se është infektuar përsëri. Kjo pasi ditë m»»»

periskopi.com
Alsat M Macedonia del Nord 14.01. 21:32

Memli Krasniqi përsëri infektohet me Covid-19

Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në facebook, ka njoftuar se është infektuar përsëri me Covid-19. Krasniqi ishte infektuar me Covid-19 edhe në vjeshtën e vitit 2020, por edhe pse i vaksinuar dy herë, sot ka njoftuar se është infektuar përsëri. Kjo pasi ditë m»»»

alsat.mk
Tetova Sot Macedonia del Nord 14.01. 21:28

Memli Krasniqi përsëri infektohet me Covid-19

Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në facebook, ka njoftuar se është infektuar përsëri me Covid-19. Krasniqi ishte infektuar me Covid-19 edhe në vjeshtën e vitit 2020, por edhe pse i vaksinuar dy herë, sot ka njoftuar se është infektuar përsëri. Kjo pasi ditë m»»»

tetovasot.com
Gazeta Blic Kosovo 14.01. 21:20

Memli Krasniqi rezulton pozitiv me Covid-19

KrasniqiPDK Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi ka rezultuar pozitiv me koronavirus, raporton Gazeta Blic. Ai këtë e ka konfirmuar përmes një statusi në Facebook. Njoftimi i plotë: Te dashur miq, Dite me pare, familjaret e mi kane rezultuar pozitiv me Covid-19. Pas ritestimit te trete, edhe une sot k»»»

gazetablic.com
Zeri Kosovo 14.01. 21:19

Memli Krasniqi infektohet me COVID-19

Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, ka dalë pozitiv në COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në Fb. "Ditë më parë, familjarët e mi kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Pas ritestimit të tretë, edhe une sot kam rezultuar pozitiv. Deri tash kam simptoma të lehta, njëjtë si Meli»»»

Bota Press Kosovo 14.01. 21:14

Memli Krasniqi përsëri infektohet me Covid-19

Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në facebook, ka njoftuar se është infektuar përsëri me Covid-19. Krasniqi ishte infektuar me Covid-19 edhe në vjeshtën e vitit 2020, por edhe pse i vaksinuar dy herë, sot ka njoftuar se është infektuar përsëri. Kjo pasi ditë m»»»

botapress.info
Kallxo Kosovo 14.01. 21:11

Memli Krasniqi infektohet përsëri me COVID-19

Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka njoftuar se ka rezultuar përsëri pozitiv me COVID-19. Ai ka njoftuar se ditë më parë familjarët e tij janë infektuar me COVID-19, ndërkaq Krasniqi pas ritestimit të tretë, sot ka rezultuar pozitiv. “Deri tash kam simptoma të lehta, njëjtë si»»»

kallxo.com
Infokusi Kosovo 14.01. 21:07

Memli Krasniqi sërish i infektuar me COVID-19

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi ka njoftuar se përkundër që ka kaluar COVID-19 në vjeshtën e kaluar, sërish ka rezultuar pozitiv. Ai ka shkruar në Facebook se ditëve në vijim do të vazhdojë izolimin dhe do të ndjek rekomandimet e IKSHPK-së. Postimi i plotë: Te dashur miq, »»»

gazetainfokus.com
RTK Kosovo 14.01. 21:05

Memli Krasniqi sërish i infektuar me COVID-19

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi ka njoftuar se përkundër që ka kaluar COVID-19 në vjeshtën e kaluar, sërish ka rezultuar pozitiv. Ai ka shkruar në Facebook se ditëve në vijim do të vazhdojë izolimin dhe do të ndjek rekomandimet e IKSHPK-së. Postimi i plotë: Te dashur miq, »»»

Indeks Kosovo 14.01. 20:56

Memli Krasniqi infektohet me Covid-19 për herë të dytë

Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në facebook, ka njoftuar se është infektuar përsëri me Covid-19. Krasniqi ishte infektuar me Covid-19 edhe në vjeshtën e vitit 2020, por edhe pse i vaksinuar dy herë, sot ka njoftuar se është infektuar përsëri. Kjo pasi ditë m»»»

indeksonline.net
RTV 21 Kosovo 14.01. 20:55

Memli Krasniqi përsëri infektohet me Covid-19

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës(PDK), Memli Krasniqi ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Krasniqi ka thënë se edhe pse e ka kaluar koronavirusin në vjeshten e vitit 2020 dhe ka marrë dy doza të vaksinës më pas, ende pa kaluar gjashtë muaj nga vaksina e dytë, po perballet me infektimin e »»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.