kosova.info
Bordi i Përkohshëm në KEK njoftohet për objektivat dhe sfidat e korporatës
abcnews.al
Mos bëj dashuri, nëse nuk kanë libra! A u pendua Kumbaro për statusin apo ka gati një të ri?
shqiptarja.com
Rreth 50 kosovarë kërkojnë ndihmë për riatdhesim nga Shqipëria, Elezi: Do të kthehet edhe vëllai i Alvin Berishës
shenja.tv
Rekord viktimash nga Covid-19 në Shqipëri
cna.al
Gazetari për sharësit e Lulit/ Do e dridhni për herë të tretë
balkanweb.com
Shpërthejnë protestat e dhunshme në Itali, “VOA”: Qytetarët refuzojnë masat anti-Covid, kush qëndron pas përplasjeve
zeriamerikes.com
Tiranë: Kuvendi në seancë dëgjimore me një gazetar për dekretet e Presidentit mbi nënshtetësinë
“Rama sot po konfrontohet hapur me Brukselin”- Pollo: Kryeministri sinjalizoi me karton të kuq se nuk i intereson Shqipëria në BE. Është detyrë e shqi
Bajqinovci: Task Forca u shua sepse po hetonte tenderët e Agim Veliut
rtsh.al
Covid-19, Gjermania shqyrton kufizime më të ashpra
rtsh.al
Zgjedhjet në SHBA, çfarë shpreson Bashkimi Evropian?
abcnews.al
Italia konfirmon 21,994 raste ditore me Covid-19, regjistrohen edhe 221 humbje jete
abcnews.al
FOTO/ “Në luftë me COVID-19”, infermierja e rraskapitur fle timonin e ambulancës
ina-online.net
Ekskluzive/ Fotot e operacionit të shpëtimit të 5 shqiptarëve nga kampi në Siri
shqiptarja.com
'Shkuan për djalin dhe u bllokuan në Siri'/ Report Tv sjell historinë e familjes nga Dragostinje e Librazhdit, Balliu: I lutem shtetit të më sjellë vë
koha.net
Kur sundimtari nga Bosfori humb kontrollin
botasot.info
Njolloset “FBI Shqiptare”, Të skualifikuarit kallëzojnë Arben Krajën e Aida Hajnaj për manipulim të procesit
alpenews.al
RIKTHIMI I 4 FËMIJËVE NGA "KAMPI I FERRIT"/ Rrjeti përshëndet operacionin. Asnjë fjalë nga OPOZITA
ina-online.net
Gjykata e liron “Dervish milicin” që torturonte shqiptarët gjatë luftës së fundit
abcnews.al
Protesta të dhunshme në Itali kundër masave anti-covid, policia përdor gaz lotsjellës
E FUNDIT/ Në vetëm 24 orët e fundit, 7 viktima nga COVID-19 në Shqipëri
abcnews.al
Nëna e Ruzhdie Balliut me lot në sy kërkon kthimin e saj nga Siria: Dua cucën po qe gjallë
shqiptarja.com
“Më thonë së është martuar dhe ka një djalë”/ I riu nga Nikla zhduket duke lënë vajzën 2 vjece në Shqipëri
Mbërrijnë respiratorët e rinj në shërbimin infektiv, Manastirliu: Rrisim kapacitetet e shërbimit të terapisë intensive për përballimin e COVID-19
gazeta-shqip.com
OFL i dërgoi formularin/ Ish-deputeti: Shfaqje e turpshme, vrasësi i gardistëve, në vend të arrestohet, merr...
Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 11 fluturime të konfirmuara për ditën e martë
evropaelire.org
Raporte për “rrahje brutale” të migrantëve në kufirin Bosnje-Kroaci
gazetaexpress.com
Si mund ta çojë beteja e Haradinajt me LDK-në Vjosa Osmanin në Zyrën e Presidentit
kohajone.com
Pa maska, gjoba për 621 qytetarë. Një 41-vjeçar me Covid-19, tenton të kalojë kufirin
abcnews.al
Ish-deputeti demokrat: OFL-ja s’duhet t’i çojë formularin, por ta arrestojë vrasësin e gardistëve
abcnews.al
Qeveria e Kosovës: Jemi në pritje të ftesës për Minishengenin
hashtag.al
“Në BKH janë zgjedhur persona të inkriminuar, të përjashtuar nga policia e të lidhur me PS-në” – Denoncimi te Berisha (Lista)
“Argument” – Ekspertët dhe përfaqësuesit e industrisë prodhuese: “Buxheti i 2021 është i pakonsultuar dhe jorealist”
alpenews.al
SI GËNJEU META/ Zbardhet akti i dënimit me 30 vjet i kosovarit që vrau 5 vetë dhe fitoi nënshtetësinë si VIP
parlament.al
Komisioni për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut rrëzoi Dekretin e Presidentit për kthimin e Kodit Zgjedhor për rishqyrt
abcnews.al
Rritet numri i të shtruarve tek “Shefqet Ndroqi”, familjarët presin të komunikojnë me mjekët
cna.al
Muaji i ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit/ Vokshi thirrje grave dhe vajzave: Bëni mamografinë
oranews.tv
Burimi: Ata që presin koka nuk janë myslimanë, në perëndim feja do reformohet nga gratë
gazeta-shqip.com
Eventi që njoftoi nisjen e një epoke të re për të apasionuarit e IT
telegrafi.com
Mbi 250 nxënës dhe mësimdhënës të infektuar me coronavirus, 14 shkolla vazhdojnë mësimin online
alpenews.al
"PROVOKON" SËRISH/ Ilir Beqaj: Census shqiptarëve jo vetëm për fenë e kombësinë, por edhe për orientimin seksual
periskopi.com
Musliu: Nëse Agim Veliu nuk ka shku te Haki Rugova me pi kafe, pse nuk erdhi në Komision? - Periskopi
abcnews.al
E FUNDIT/ Ndërron jetë nga Covid, infermierja e maternitetit të Elbasanit
shqiptarja.com
Hazizaj: Politika bllokon ngritjen e 'Kushtetueses'
top-channel.tv
Kosovë/ Vjedhja e 2 milionë eurove, një muaj paraburgim për pronarin ku u transferuan paratë

Artan Hoxha zbulon personin që ka nxjerrë në pritë Azem Hajdarin

Top Channel 02.10. 01:55

Artan Hoxha zbulon personin që ka nxjerrë në pritë Azem Hajdarin

Edhe pse kanë kaluar 22 vite nga vrasja e ish-deputetit të PD-së dhe liderit të studentëve, Azem Hajdarit, vdekja e tij ende nuk është zbardhur. Nesër pritet të zhvillohet gjyqi për ish-truprojën e Sali Berishës, Izet Haxhia, i cili është i akuzuar si i implikuar në vrasje. Vrasja e bujshme, për të»»»

top-channel.tv
Koha 01.10. 21:51

Artan Hoxha zbulon personin që ka nxjerrë në pritë Azem Hajdarin

Edhe pse kanë kaluar 22 vite nga vrasja e ish-deputetit të PD-së dhe liderit të studentëve, Azem Hajdarit, vdekja e tij ende nuk është zbardhur. Nesër pritet të zhvillohet gjyqi për ish-truprojën e Sali Berishës, Izet Haxhia, i cili është i akuzuar si i implikuar në vrasje. Vrasja e bujshme, për të»»»

koha.mk
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.