PORTI I RI I DURRËSIT/ Biznesmeni arab: Rrallë gjen njerëz si Rama, më bën entuziast! Ju siguroj që...

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Alpe News Albania 16.04. 19:46

PORTI I RI I DURRËSIT/ Biznesmeni arab: Rrallë gjen njerëz si Rama, më bën entuziast! Ju siguroj që...

Në fjalën e tij gjatë prezantimit të projektit për portin e ri turistik të qytetit biznesmeni Mohamed Alabbar i garantoi qytetarët që projekti do të bëhet me shumë dashuri dhe se në qendër të tij janë njerëzit. Alabbar vlerësoi edhe Ramën të cilit i drejtohej si “vëlla” duke thënë se rrallë gjendet»»»

alpenews.al
American Eye Albania 01.05. 17:06

Shqipëria është “Europa e re”: Superprojekti i marinës në Durrës, në CNN

Superprojekti i marinës në Durrës i Emmar Grup ka marrë një vëmendje të veçantë edhe në mediat ndërkombëtare. Në një intervistë për rrjetin televiziv CNN, drejtori i Emmar Grup, Mohamed Alabbar, teksa flet për investimin me vlerë prej 2.5 miliardë në Portin e Durrësit, thotë se synimi i tij është t»»»

americaneye.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.