zeriamerikes.com
Shqipëri, ndryshime dhe të papritura në listat e kandidatëve të PS e PD
vizionplus.tv
Basha “djeg” gjysmën e grupit parlamentar dhe të Kryesisë, anashkalohet komisioni “Ruli”
tvklan.al
Emra të rinj në krye të kandidatëve të PS
vizionplus.tv
Nurellari: PS ka futur emra nga partitë e tjera/ Bushati: Duhet parë renditja e tyre
boldnews.al
FOTO/ Lista zyrtare e kandidatëve të PD depozituar në KQZ
cna.al
Basha, një listë me humbësa për Korçën
vizionplus.tv
PD dorëzon listat/ Ja kandidatët zyrtarë të Bashës për zgjedhjet e 25 prillit
cna.al
Emrat surprizë që Basha përjashtoi nga lista
botasot.info
“Ke marrë gjithçka nga PS, tani të ka ardhur radha…”, zbardhet debati mes Ramës dhe Bushatit
syri.net
FOTO/ PD depoziton listën zyrtare të kandidatëve për deputetë në KQZ
lapsi.al
EMRAT/ Deputetët e opozitës që nuk dogjën mandatin, tani garojnë për PS
starplus-tv.com
ZBARDHET LISTA E KANDIDATËVE PËR DEPUTET TË PD PËR QARKUN SHKODËR
newsbomb.al
Mungesat e mëdha të PS, nga Ditmir Bushati te Adnor Shameti e Anastas Angjeli, këta janë emrat që Rama i la jashtë listave
tvklan.al
PD shpall listën e kandidatëve për deputetë
abcnews.al
Socialistët që u lanë jashtë listës së kandidatëve për deputetë, Rama “riformaton” Shkodrën
cna.al
Ja emrat e kandidatëve të PS në Vlorë
exit.al
Zbardhen emrat e kandidatëve për deputet të Nismës Thurrje
kohajone.com
Lista “Rama”, Vasjari: Hipokrite dhe gati e sforcuar, femrat të parat në listë
vizionplus.tv
Nga Ditmir Bushati tek Sandër Lleshi, ja emrat që dogji Edi Rama
lapsi.al
ZYRTARE/ Publikohet lista e kandidatëve për deputetë të PS-së
newsbomb.al
Fatmir Xhafaj dhe Alket Hyseni “të djegur”, Gramoz Ruçi dhe Pandeli Majko “në buzë të greminës”, ja risitë në listat e PS-së, Rama kandidon edhe Ilir
americaneye.al
Emrat e njohur të PS dhe PD që mbetën jashtë listave për deputetë
indeksonline.net
EMRAT/ Publikohet lista e plotë e kandidatëve për deputetë nga PS
lapsi.al
Dolën të gjithë të mërzitur/ Ç’ndodhi në mbledhjen e kryesisë së PS-së
cna.al
Ja emrat e kandidatëve të PS në Fier
ata.gov.al
Zgjedhjet e 25 prillit/ Këshilli Kombëtar i PD-së miraton listën e kandidatëve për deputetë
vizionplus.tv
Zgjedhjet/ Këshilli Kombëtar i PD miraton listën e kandidatëve për deputetë
gazeta-shqip.com
Taulant Balla prezanton emrat, ja kush janë kandidatët për deputetë të Partisë Socialiste në secilin qark (Lista e Plotë)
epokaere.com
Zgjedhjet e 25 prillit – Publikohet lista zyrtare e kandidatëve të PS
gazetaexpress.com
LSI publikon kandidatët për zgjedhjet e 25 prillit
sot.com.al
Del LISTA ZYRTARE/ Kush janë kandidatët për deputetë të Partisë Socialiste në 12 qarqet e vendit (EMRAT)
cna.al
Konfirmohet lista/ Ja emrat e kandidatëve të PS në qarkun Durrës
gazeta-shqip.com
Rama kandidon i teti/ Rrahman Rrahja në vend të sigurtë, Majko në 'vijën e zjarrit', Xhafaj në listë 'humbëse'
gazeta-shqip.com
Basha bën katarsis, VIPAT që largohen: Nga Pollo,Balliu, Gjunkshi, rrezikojnë Flamur Noka e Gent Strazimiri
cna.al
Lista zyrtare/ Ja emrat e kandidatëve të PS në Tiranë
newsbomb.al
LISTA ZYRTARE/ Këta janë kandidatët e Partisë Socialiste në zgjedhjet e 25 prillit, Rama i 8-i në Vlorë dhe Durrës, Luljeta Bozo udhëheq Tiranën
tvklan.al
PS shpall emrat e kandidatëve për deputetë
javanews.al
Dilema?! Pollo s’figuron në asnjë listë paraprake të PD-së deri më tani -
gazetaexpress.com
Zyrtare, publikohet lista me 160 kandidatët e PS-së për zgjedhjet e 25 prillit
Këshilli Kombëtar i PD miraton listën për zgjedhjet, njihuni me 140 kandidatët për të gjitha qarqet
oranews.tv
Koka: Rama si Basha në vitin 2017, PS jo e qetë, Gramoz Ruçi ka ikur i tensionuar nga selia
Një orë para përfundimit të afatit, Këshilli Kombëtar miraton listat: Basha i pari, Berisha i pesti në kryeqytet, zbardhen emrat e kandidatëve të Part
sot.com.al
Përplasje në PS për listat, Pandeli Majko refuzon vendin e 19-të, kush është ministri i vetëm i që doli i buzëqeshur nga mbledhja
javanews.al
PS konfirmon Xhaçkën në listat e kandidatëve, nga Dibra e dërgon në Korçë -
Debate ne kryesi te PS. Ditmir Bushati parlajmeron largimin nga PS
gazetaexpress.com
Këshilli Kombëtar i PD miraton 140 kandidatët për deputetë për zgjedhjet e 25 prillit
top-channel.tv
“Balli Kombëtar” me në krye Adriatik Alimadhin dorëzon në KQZ listën me emrat e deputetëve
oranews.tv
Krahasimi/ 2017-2021, ish-deputetët që mungojnë në listat e Partisë Demokratike
kohajone.com
LISTA/ Basha fut aleatët në vende të sigurta! Surpriza, Elbasani, asnjë kandidat i 2017-ës nuk merr pjesë në 25 prill

Pollo te ‘5 Pyetjet’: Kritikat e Ramës ndaj BE për vaksinën të rrezikshme për vendin! Roli si ndërmjetës mes Greqisë e Turqisë, propagandë

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Shqiptarja 18.01. 23:17

Pollo te ‘5 Pyetjet’: Kritikat e Ramës ndaj BE për vaksinën të rrezikshme për vendin! Roli si ndërmjetës mes Greqisë e Turqisë, propagandë

Ish deputeti i PD-së, Genc Pollo ka kritikuar deklaratat e kryeministrit Edi Rama kundër BE-së dhe Francës në lidhje me vaksinën duke thënë se këto do të kenë një impakt për vendin tonë edhe pasi ai të iki nga qeveria. Në një intervistë për “5 pyetje nga Babaramo” në Report Tv, Pollo tha se Rama sa»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.