Rama telefonon Nikollën: Meta ka hall mos i shpëton Luli nga zinxhirët se e ka lidh së bashku me Saliun

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Top Channel Albania 16.04. 17:07

Rama telefonon Nikollën: Meta ka hall mos i shpëton Luli nga zinxhirët se e ka lidh së bashku me Saliun

Ndërsa ishte në Skrapar dhe u takua me qytetarët e asaj zone, kryeministri gjatë rrugës ka zhvilluar një telefonatë me drejtuesen e qarkut të Lezhës, Lindita Nikolla. Ai e ka pyetur në lidhje me situatën e fushatës në atë zonë, ndërsa nuk ka kursyer edhe batuta. Rama solli në vëmendje edhe ofertën »»»

top-channel.tv
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.