insajderi.com
Grenell nesër i shkon në zyre LDK-së
gazetaexpress.com
Nesër Grenell shkon në zyrat e LDK’sëTe fundit
cna.al
U kap duke thithur kokainë/ Reagon Lefter Alla: Nuk ka shanse që t’ju ecë…
telegrafi.com
Ish-deputetët, Sejdiu e Pantina, flasin për mundësinë e marrëveshjes LVV-LDK
hashtag.al
Reforma Zgjedhore, opozita e bashkuar cakton emrat e ekspertëve
botasot.info
Parajsat fiskale në zemër të Evropës, po e thellojnë më tej pabarazinë
shqiptarja.com
Pastrimi i parave/ Moneyval: Shqipëria ka bërë progres në vitin 2019! Problem mbikëqyrja e kazinove për pastrimin e parave
Kosovë, Gjykata shpall fajtorë pjesëtarët e grupit “Syri i Popullit”
shekulli.com.al
ODIHR ultimatum politikës: Mos abuzoni me fondet në zgjedhje, do monitorojmë blerjen e votës
Opozita e bashkuar cakton ekspertët për Reformën Zgjedhore (EMRAT)
rtsh.al
"Anti-Shpifja" do të shqyrtohet në mars 2020 nga Komisioni i Venecias
tvklan.al
PD: Të shkarkohet kryebashkiaku i Bulqizës
koha.mk
Turqia e gatshme të bashkëpunojë për rivendosjen e paqes në Lindjen e Mesme
shqiptarja.com
Kriza në Libi/OKB: Pranoni Berlinin. Haftar shkel armëpushimin, aeroporti goditet me gjashtë raketa
VETINGU KONFIRMOI NË DETYRË GJYQTARIN ASTRIT KALAJA, DSIK:ËSHTË PËRFSHIRË NË KORRUPSION | STAR PLUS TV - SHKODER
shqiptarja.com
Reforma Zgjedhore/ Zbardhen emrat e ekspertëve të opozitës jashtëparlamentare
gazetainfokus.com
Cakolli: Haradinaj po abuzon me buxhetin, fajtor janë Kurti dhe Mustafa - inFokus
shqiptarja.com
Si të dukeni bukur edhe në ditët më të ftohta të dimrit
SPECIALE/ Nga Ancelotti të Mourinho, njiuhuni me 10 trajnerët e mëdhënjë që drejtuan ekipe të vogëla
Gjykata shpall fajtorë pjesëtarët e grupit “Syri i Popullit”
rtsh.al
Komisioni parlamentar i Sigurisë voton "ligjin për amnistinë", penalizohen hajdutët, përfitojnë ndërtuesit pa leje
shqiptarja.com
Richard Grenell mbërrin në Prishtinë, takohet me presidentin Thaçi
koha.mk
FUSHATA E PARAKOHSHME: Vota në “ping pongun” e politikës
telegrafi.com
Zëdhënësi i PDK-së i quan Kurtin dhe Konjufcën ideologë të organizatës terroriste “Syri i Popullit”
Gjigandi turk vjen në Shqipëri- Hapet showroom i “Tepe Home” në Tiranë
Bankat, pak dëme nga tërmeti/ Nuk ka ndikuar as planet e biznesit për vitin 2020!
tetovasot.com
Taravari takon inspektorin antishqiptar
Vetëvendosje: PDK të distancohet nga deklaratat e Veselit e Thaçit
Pritet me kërshëri, mbërrin në Tiranë ambasadorja e re amerikane
DREJTONIN MJETIN NË MËNYRË TË PARREGULLT, ARRESTOHEN KATËR PERSONA | STAR PLUS TV - SHKODER
ANALIZA: SHBA "luftë" për gazin në Ballkan
epokaere.com
Koalicioni bashkëqeverisës midis LV-së dhe LDK-së duket të jetë i pashmangshëm dhe pa alternativë!
boldnews.al
Bardhi: We do not need mayors who fill their noses with cocaine, but who serve to citizens
gazetainfokus.com
Mushkolaj: Urime Albin, urime Isë, urime Kosovë - inFokus
shqiptarja.com
Përkthyesi Dritan Çela në sytë e atit Zija! 36 vjet jetë, nga fëmijëria në Helshan të Kukësit, deri tek veprat e yjeve të letërsisë italiane
noa.al
Nuk ndalen koncesionet, qeveria i jep një kompanie pasuritë e Hekurudhës Shqiptare me 1 euro qira
tvklan.al
Intensifikohen negociatat për ligjin për PP-në

Ironia e Manjanit: PS do emërojë Arben Keshin në vend të Malajt

Mapo 17.07.2019. 12:23

Ironia e Manjanit: PS do emërojë Arben Keshin në vend të Malajt

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka ironizuar iniciativën e një grupi deputetësh të Partisë Socialiste për të shkarkuar Arben Malajn nga Banka e Shqipërisë. Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook, Manjani shprehet se PS do të emërojë Arben Keshin, i cili u bë i njohur pas publikimit »»»

gazetamapo.al
You can read more about this at Osservatorio Italiano