Zbog porasta temperature postoji opasnost od odrona, vozači oprez
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
CommentYour comment has been sent successfuly! Thank you.
Zbog porasta temperature postoji opasnost od odrona, vozači oprez
Zbog porasta temperature vazduha postoji opasnost od odrona na putnim pravcima Karanovac-Kneževo-Turbe, Banjaluka-Crna Rijeka, Sarajevo-Foča i Rogatica-Višegrad, upozorio je Auto-moto savez Republike Srpske. ... »»»
Auto-moto savez RS upozorio na opasnost od odrona
Zbog porasta temperature vazduha postoji opasnost od odrona na putnim pravcima Karanovac-Kneževo-Turbe, Banjaluka-Crna Rijeka, Sarajevo-Foča i Rogatica-Višegrad, upozorio je Auto-moto savez Republike Srpske. Kako su naveli u saopštenju, magla na pojedinim dionicama u kotlinama smanjuje vidljivost i»»»
Upozorenje vozačima: Zbog otapanja snijega i rasta temperatura prijete odroni na više putnih pravaca
Zbog porasta temperature vazduha postoji opasnost od odrona na putnim pravcima Karanovac-Kneževo-Turbe, Banjaluka-Crna Rijeka, Sarajevo-Foča i Rogatica-Višegrad, upozorio je Auto-moto savez Republike Srpske. Kako su naveli, magla na pojedinim dionicama u kotlinama smanjuje vidljivost i usporava odv»»»
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
Comment