koha.net
Hetime e akuza për vaksinat kur Kosovës po i harxhohen dozat
syri.net
Thellohen tensionet me Ukrainën/ Rusia shton praninë luftarake në Detin e Zi
exit.al
Përmbledhje e takimeve elektorale të PD, 17 prill
exit.al
A do e mandatojë Ramën nëse del forcë e parë, Meta: Diskutojmë pas zgjedhjeve
kohajone.com
FOTO+VIDEO/ Lulzim Basha pritet në Mirditë nga mijëra njerëz në mes të shiut
syri.net
Punësim në këmbim të votave/ PD çon në prokurori drejtorin e OSSHE në Vlorë
ata.gov.al
Balla nga Elbasani: PS parti e shtresave në nevojë; Drejtësia e fortë është mburojë për nënat kryefamiljare
ata.gov.al
Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 23 fluturime të konfirmuara për të dielën
top-channel.tv
Projekti i portit të Durrësit/ Ja si do ndryshojë zonat e portit aktual. Jahte, turizëm dhe hotele
ata.gov.al
Vota e 25 prillit në Skrapar, referendum për t’i thënë Ilirit: Mjaft se na turpërove
telegrafi.com
Mbërrijnë në Shqipëri mbi 40 mijë doza të vaksinës “AstraZeneca”
koha.net
E arta evropiane e Akilit kompleton suksesin kulmor të Kosovës në xhudo
telegraf.al
Kryemadhi: LSI i ka borxh Fierit, kryeministri është fytyra e mashtrimit dhe grabitjes, votoni 6, votoni për djemtë dhe vajzat tuaja
klankosova.tv
Kontrata për vaksinat, Prokuroria mësyn Insajderin (VIDEO)
koha.net
Begunci në Viti pa qasje në internet, mësimi online i kushtueshëm për banorët
koha.net
Shqipëria furnizohet me mbi 40 mijë doza të AstraZenecas
koha.net
Besa Famgas e nis me fitore serinë e plejofit
koha.net
Konsiderohet brengosës numri i personelit shëndetësor që po refuzon vaksinimin
koha.mk
Rama pranon që ka parë hartën me kufijtë e ndryshuar, nuk e komenton
exit.al
Vuçiç mohon të ketë parë dokumentin për ndryshimin e kufijëve në Ballkan
lajmi.net
Syla ironizon me VV-në: Fat të poshtër kishit pasë, kurrë s’ju lanë me punu
tvklan.al
Ulet numri i infektimeve në Maqedoninë e Veriut
kohajone.com
Ruçi, takim përmbyllës në Ballsh: Mandati i tretë është për Mallakastrën!
ata.gov.al
“Shqipëria pavijon i madh vaksinimi dhe kantier gjigant rindërtimi”/ Gogu: Rama si “dita me natën” me kundërshtarët
Bytyçi: Komunikata e Policisë u shkrua në Qeveri, tregoi se urdhri për sulmin ndaj mediave ishte i motivuar politikisht
abcnews.al
G7 duhet të veprojë për të vaksinuar botën
shqiptarja.com
Mbërrijnë 40,800 doza të vaksinës AstraZeneca, nëpërmjet instrumentit COVAX
cna.al
Rama jep lajmin e mirë/ Mbërrijnë të tjera doza vaksinash në aeroportin Nënë Tereza
abcnews.al
Rama krahason takimet e PD dhe PS: Kur politika kuron e shëron dhe kur politika sëmur e dëmton
koha.net
BE-ja s’pajtohej që të themelohet një agjenci për konfiskim të pasurisë së pajustifikueshme
klankosova.tv
Koronavirusi në Shqipëri: Tre të vdekur dhe 149 raste me COVID-19 në 24 orët e fundit
epokaere.com
Nonpaper i Sllovenisë: Djathtizmi ekstrem dhe cënimi shokues i interesave shqiptare
sot.com.al
Humbin jetën 3 persona të infektuar në 24 orët e fundit, MSH tregon si është situata në spitalet Covid
exit.al
Drejtori i gazetës në Kosovë merret në pyetje për publikimin e kontratës me Pfizer-in
telegraf.al
Klajda Gjosha: Në 25 Prill referendumi i Vlorës, do të jetë referendumi i bashkimit për ndryshim!
exit.al
Rama nga Gjirokastra: Më 25 prill breshër votash për PS-në
alpenews.al
ALFRED PEZA/ 24 orët që nuk e zhbëjnë dot gjumashin Lulzim Basha

Superliga me dy ndeshje sot

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Insajderi 28.02. 12:10

Superliga me dy ndeshje sot

Superliga e Kosovës në futboll, gjatë të dielës në program ka dy ndeshje të vlefshme për javën e 22-të në kampionat, ku vëmendja do të jetë në Podujevë, ku Llapi pret vizitorët nga Suhareka, ekipin e Ballkanit, njofton Insajderi. Me fillim nga ora 13:00, Drita pret në shtëpi ekipin e fundit në ligë»»»

insajderi.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining