balkanweb.com
Balla: E kemi zbatuar ‘5 Qershorin’, PD përpjekje për të penguar votën e emigrantëve. Përballja ime elektorale në Elbasan me Kryemadhin, Bardhin e Haj
telegrafi.com
Ambasadori i BE-së në Kosovë nënshkruan tri projekte me vlerë 11.8 milionë euro
vizionplus.tv
Rama: Përmbytjet e fundit do dëmshpërblehen, puna jonë zvogëloj ndjeshëm problemet
aa.com.tr
Erdoğan: Diktati në industrinë e mbrojtjes është i papranueshëm
shqiptarja.com
Balla publikon reportazhin e BBC-së për Reçakun: I tregohet botës një nga masakra më të rënda të genocidit serb në Kosovë, lufta e UÇK-së ishte për li
gazeta-shqip.com
‘Shkoni në shtëpinë e Obamës”/ Tortura që Ivanka i bënte shërbimit sekret
telegraf.al
Kryemadhi me banorët e Njësisë nr.4: Rama takson intelektualët, ‘zhveshi’ nga taksat oligarkët. Qytetarët po largohen nga mungesa e shpresës!
javanews.al
“Dy herë më shumë reshje se në vitin 2010”/ Peleshi nxjerr grafikët, bën krahasimin dhe tregon si u menaxhuan përmbytjet -
javanews.al
Përmbytjet, Rama ironizon Metën: Kudo që sheh ujë kërkon kamerdare, por nuk e ndihmoj dot -
top-channel.tv
Pandemia në Kosovë/ Qeveria në detyrë masa të reja
newsbomb.al
Nuk vonon Rama, i përgjegjet Bashës: Nën ujë janë Saliu, Iliiri, Luli dhe Mona që duan ta bëjnë komerdare, po halli është që s'i pret kush matanë
newsbomb.al
KQZ kualifikon për zgjedhjet e 25 prillit, kompaninë që u akuzua nga Trump për manipulim votash në SHBA
abcnews.al
Studimi i fundit: Ekstremistët islamikë, ndër kërcënimet kryesore
Interi rrezikon penalizim, ekipi ka dy muaj pa rroga
syri.net
Danimarka: Impeachment pas 30 vjetësh për shkak të ligjit të imigracionit
sot.com.al
Nominimi i Vjosa Osmanit për presidente nga Albin Kurti, Milaim Zeka paralajmëron zhvillime të papritura në Kosovë
shqiptarja.com
Rama: Nën ujë janë Saliu, Iliri, Luli dhe Mona! I përdorin fatkeqësitë për kamerdare, ashtu si edhe 'Nusretin' dhe TirenPërmbytjet/ Basha: Qindra mijë
shqiptarja.com
Përmbytjet/ Basha: Qindra mijëra njerëz nën ujë! Rama: Nën ujë janë Saliu, Iliri, Luli dhe Mona! I përdorin fatkeqësitë për kamerdare, ashtu si edhe '
lajmpress.org
Vjosa dhe Albini – një mundësi e re për Kosovën!
starplus-tv.com
RESHJE TË DENDURA DËBORE NË VEND, NË KORÇË TEMPERATURA -7 GRADË
kosova.info
AKB: Qeveria të ndaj 1 miliard euro për të fuqizuar konsumin dhe për të mbijetuar sektori privat
newsbomb.al
Rama krahasoi përmbytjet me 2010, i përgjigjet ASHPËR Basha: Dështak! Në 8 vite duke fajësuar të tjerët për paaftësinë e tij
Spektri politik i përçarë ua ka shuar entuziazmin kosovarëve
javanews.al
Rama flet pas përmbytjeve: Situata ishte kritike nga Shkodra në Vjosë, parashikimet e IGJEUM të sakta -
aa.com.tr
Presidenti i Azerbajxhanit hedh themelin e aeroportit të ri në qytetin e cliruar Fuzuli
Tesla humb terren në Europë – Rritja e kërkesës së makinave elektrike nxit konkurrencën e prodhuesve në kontinent
lajmi.net
Hoti: Vjedhja e Thesarit është rast kriminal, mos e lidhni me këtë qeveri
evropaelire.org
Qeveria, me vendime të reja për lëvizje të qytetarëve, tubime dhe furnizim me vaksinë
ata.gov.al
Dyfishi i reshjeve në janar të 2021-n, krahasuar me të 2010-s/ Vetëm 145 banesa të përmbytura nga 4610 në 2010-n
ata.gov.al
Parandalimi i përmbytjeve/ Ekonomi: Investimet janë rritur me më shumë se 80% krahasimisht në vitet 2005-2012 dhe 2013-2020
telegrafi.com
Limaj: Reçaku, dëshmia që lirinë e kemi paguar shtrenjtë
periskopi.com
Limaj: Reçaku vazhdon të jetë fytyra e turpit të Serbisë - Periskopi
cna.al
U denoncua për falsifikim të orës së aksidentit/ Prokurori i “listës së zezë”, në filtrin e Vettingut
shqiptarja.com
Lulzim Basha ose 'Tigri prej letre'
Zanafilla komplekse e një klisheje
Duke përkujtuar ROLAND TREBICKËN
Gëzuar Fresh që të çuan për lesh!
americaneye.al
LSI “largoi” Naçon, por jo Haxhinaston. Kryemadhi e prezanton për deputet në Tiranë
ata.gov.al
Nisi sot skema e naftës falas/ Fermeri Kujtim Lamthi nga Gruemira e Malësisë së Madhe, aplikuesi i parë në e-Albania
telegraf.al
Dora kusare ndaj kuletës varfanjake të ushtarakëve
gazetamapo.al
Lajmëroi “diss”, Stresi merr ‘shuplakën’ nga e ëma: S’të ka hije, je i pjekur
syri.net
Shpresë pas 25-vjetësh se ADN do të zbulojë vrasjen e vogëlushes që frymëzoi 'Amber Alert'
sot.com.al
“Dy tirani politike kërkuan me të gjitha mjetet që të mund të merrnin Presidencën”, Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat e errëta dhe lëshon paralajmërim
rtv21.tv
30 euro shtesë për pensionistët
klankosova.tv
Shënohet dita e gjenocidit serb kundër shqiptarëve në Krushë të Madhe
kosova.info
PShDK: Nuk kemi marrëveshje me AAK-në, individët mund të bashkëpunojnë me cilën do parti, por jo në emrin ton
shqiptarja.com
Gara për pasuesin e Angela Merkel

Veliaj: Basha do mbahet mend për barsoletën e tramit, politika jonë është shpresa

ATA- Albanian Telegraphic Agency 13.01. 20:41

Veliaj: Basha do mbahet mend për barsoletën e tramit, politika jonë është shpresa

TIRANË, 13 janar/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ironizoi sot kreun demokrat Lulzim Basha duke deklaruar se ai do të mbahet mend për barsoletën e tramit. Nga njësia Nr. 9 në kryeqytet ku zhvilloi një bashkëbisedim me banorë të zonës, Veliaj nënvizoi se mazhoranca përfaqëson polit»»»

ata.gov.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining