tvklan.al
380 gjoba ndaj bizneseve që nuk respektojnë masat anti-covid
Lajçak konsultohet në Berlin për dialogun
insajderi.com
Ministria Dumoshi premton financimit e festivalit “Flaka e Janarit”
Pandemia rrënon buxhetin, qeveria rrit borxhin dhe bën gati 100 milionë euro për gjyqin me Becchettin
lajmpress.org
BDI i hypi autobusit! Është lodhur, nuk po mund ta përcjellë tempon e Selës dhe Gashit!
americaneye.al
380 gjoba ndaj bizneseve që nuk respektojnë masat anti-Covid
koha.net
Në botën e çuditshme të Richard Grenellit
ata.gov.al
400 milionë lekë shtesë për Skemën Kombëtare/ Çuçi: Si asnjëherë më parë, do të mbulohen gati 95% e rreth 8 mijë aplikantëve
parlament.al
Nisma e opozitës parlamentare për ndryshimet kushtetuese, 4 ekspertët konstitucionalistë iu përgjigjën pyetjeve të deputetëve të Këshillit të Legjisla
syri.net
Vota për pushtetin/ Mbjellje masive kanabisi në jug të Shqipërisë
rtsh.al
Lajme
Grenell: Kosova e meriton liberalizimin e vizave
evropaelire.org
Miliona myslimanëve u prishet ëndrra për Haxh
400 milionë lekë shtesë subvencion për fermerët – Çuçi: Do të përfitojnë gati të gjithë aplikantët
telegrafi.com
Masat e reja të lëvizjes në komunat veriore, nga zyra e Hotit thonë se janë në koordinim të plotë me Qeverinë e Kosovës
boldnews.al
Reperi shqiptar tregon problemet ekonomike dhe psikologjike që i ka shkaktuar koronavirusi
Egjipti, Gjermania, Franca dhe Jordania paralajmërojnë Izraelin: hiq dorë nga Bregu!
tvklan.al
Protesta të dhunshme në Beograd pas rikthimit të karantinës
almakos.com
Kolonel Demiraj ka një mesazh për shqiptarët e RMV: Perkrahni koalicionin ASH-AAA, është ndërkombëtarisht i respektuar
syri.net
Gjysëm të vërtetat e John Bolton!
ina-online.net
Sonja Biserko: Plani për ndarje me shqiptarët apo bashkimi i Luginës me Kosovën, kur filloi ?
shqiptarja.com
Lleshaj: Sot nis zyrtarisht punën ‘Illyrian Guard’! Rritet cilësia, ulet kostoja për ruajtjen e objekteve shtetërore
shqiptarja.com
Report TV zbardh dosjen për vjedhjen e veprave të artit në Parkun e Apolonisë, lihen në burg 3 të arrestuarit
shqiptarja.com
Maliqi për Ramën: Sille reformën ta votojmë, por lëri lojërat! Zgjedhjet e ardhshme fundi juaj
shqiptarja.com
OFL i dërgon formular për deklarimin e pasurisë Behar Bajrit dhe dy personave të tjerë
monitor.al
Paralajmërimi nga Kosova: Bizneset po falimentojnë, Qeveria duhet të marrë masa
abcnews.al
U lirua pak ditë më parë, OFL i dërgon formularin Behar Bajrit
balkanweb.com
FOTO/ 400 milionë lekë shtesë subvencion për fermerët, Çuçi: Do të përfitojnë gati të gjithë aplikantët
insajderi.com
Të Premten Mbrëmja Gala e ICT Awards, kurorëzohen fituesit e edicionit të 8-të
Koliqi dhe Camaj spiun të UDB-së dhe CIA-s? Kristo i kthehet Tares: Ne mbetemi xhuxha para tyre
ata.gov.al
“Pas një odiseje ribërjeje nga e para të projektit të lënë rrugëve”/ Në Qukës-Qafë-Plloçë pas 3 tuneleve, punime intensive për shtrimin e trasesë
abcnews.al
Kreu i FBI: Kina është kërcënimi më i madh për SHBA-në
koha.mk
SHBA-ja është e gatshme t’i vazhdojë bisedimet me Korenë e Veriut
Bedri Hamza kërkon sqarim për rënien ekonomike prej 3% kur të hyrat do të bien deri në 13%Të ngjashme
gazetaexpress.com
Iniciativa franko-gjermane për Samitin e Parisit: Kemi synim ta mbështesim rinisjen e dialogut nën drejtimin e BE-së
kallxo.com
Rishikimi i buxhetit, opozita kritikon qeverinë për menaxhimin ekonomik në pandemi
abcnews.al
Mashtronin me kreditë qytetarët në Berat, arrestohen dy persona
Thaçi dhe ustai që ka pjekur hallvën
top-channel.tv
Grenell, vizat: Të mbyllet liberalizimi për Kosovën
aa.com.tr
Johnson dhe Merkel bisedojnë për marrëdhëniet pas Brexit dhe për Libinë
indeksonline.net
Shtëpi dhe bibliotekë në vlerë prej 480 mijë euro, kjo është pasuria e deputetit më të vjetër të Kuvendit të Kosovës
68 raste të reja me Covid – Humbin jetën 2 paciente, rëndohet gjendja e të hospitalizuarve
kosova.info
PShDK dënon gjuhën linçuse të Këshilltarit të Hotit, ndaj Sekretarit të saj – Emanuel Demaj
gazetamapo.al
Zonja misterioze në krah të Ramës, dhe thumbi i Kapexhiut
shqiptarja.com
U arrestua në spital, nesër jepet masa e sigurisë për ish-kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku
shqiptarja.com
Kontrolle për të prekurit që thyejnë karantinën, shkodranët shembull (VIDEO)
Syri 05.06. 11:28

Infektohen në varrim/ Ja si zgjerohet harta e koronavirusit

ISHP njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 15 raste të reja me koronavirus duke e çuar në 1212 numrin total të të prekurve. Mësohet se në Tiranë janë 10 raste, në Shkodër 3 raste dhe në Kamzë 2 raste. Deri më tani janë 269 persona aktivë me koronavirus, ndërsa ISHP konfirmon se rastet»»»

syri.net
Express 04.06. 11:39

Tre mjekë dhe infermierë të infektuar me koronavirus

Në 24 orët e fundit janë konfirmuar edhe 13 raste të reja me virusin korona në Shqipëri. Kështu, numri i të infektuarve në total rritet në 1,197. Rastet e reja janë regjistruar: 11 në Tiranë, 1 në Krujë dhe 1 në Shkodër. Po ashtu, njoftohet se mes 13 të infektuarve, tre janë personel shëndetësor, n»»»

gazetaexpress.com
Abcnews 04.06. 11:38

Tre mjekë dhe infermierë të infektuar me koronavirus

Në vendin tonë, në 24 orët e fundit janë konfirmuar edhe 13 raste të reja me virusin korona. Kështu, numri i të infektuarve në total rritet në 1,197. Rastet e reja janë regjistruar: 11 në Tiranë, 1 në Krujë dhe 1 në Shkodër. Po ashtu, njoftohet se mes 13 të infektuarve, tre janë personel shëndetëso»»»

abcnews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.