newsbomb.al
Basha qull në djersë, mbyll protestën dhe këndon himnin: Mirë u takofshim!
cna.al
A është tërhequr opozita?/ Përgjigjet Kryemadhi
VIDEO-Veseli: Krimit të organizuar do t’i priten rrënjët
“Nuk ka zgjedhje pa opozitën”, protestuesit paralajmërojnë Ramën
Basha: Rruga jonë kalon përmes zgjidhjes europiane
VIDEO-Takohen udhëheqësit e Odave Ekonomike të Ballkanit
Lulzim Basha: Le ta dëgjojë gjithë bota se zgjedhje pa pjesëmarrjen tonë nuk ka, Rama të japë dorëheqje si Theresa May dhe Sebastian Kurz
boldnews.al
Basha: Nuk do të ketë zgjedhje pa opozitën, Edi Rama dëgjoje në vrimën ku je …
kohajone.com
Pjesëmarrje e jashtëzakonshme në protestën kombëtare të opozitës
zeriamerikes.com
Protesta e opozitës, thirrje për qetësi nga BE, SHBA e OSBE
“Letra qaramane”- Kryemadhi komenton thirrjet e Kryeministrit dhe apelon: Çdo akt dhune i shton jetën Ramës
Zbulohet baza ku po fshihet Rama
kallxo.com
Thaçi, nga Hasi i Shqipërisë proklamon bashkimin kombëtar
Po shkonte në protestë, policia ndalon biznesmenin
noa.al
"S'ka zgjedhje pa opozitën", protestuesit mblidhen përballë kryeministrisë
newsbomb.al
Nis protesta e opozitës, Agron Duka: Do mundohemi të menaxhojmë dhunën, por është e vështirë
kallxo.com
Festivali i parë i Gastronomisë shqiptare do të mbahet në Berlin
"Qytetarë guximtarë", Berisha: Lumenj njerëzish po vërshojnë drejt Cunamit të paparë
kohajone.com
“Rama IK”, nis protesta kombëtare (FOTO/VIDEO)
ina-online.net
Kurti për padinë ndaj Thaçit e Veselit: Nuk do të heshtim
Kepi i Rodonit, “arratisja e fundme” e Skënderbeut
lajmifundit.al
Shifra të frikshme! Sa qytetarë u nisën nga rrethet për protestën e opozitës - Lajmi i Fundit - Lajme
Një jetë në Zvicër, për vendlindjen
rtsh.al
Opozita deklaron pjesmarrje masive në protestë
hashtag.al
Si mashtroi Rama "ditën për diell" lidhur lidhur me kompaninë Shell (Dokumenti) Si mashtroi Rama "ditën për diell" lidhur lidhur me kompaninë Shell (D
gazetamapo.al
SHQIPËRIA DHE SHQIPTARËT
gazetatema.net
Protesta për rrëzimin e Ramës, PD publikon shifrat: Kanë ardhur 62 450 njerëz nga rrethet përveç Tiranës, do jetë shumë madhështore
rtsh.al
Hemilton niset i pari në garën për Çmimin e Madh të Monakos të dielën
Romeo merr frenat e lidhjes me Jonida Maliqin
Anita Kadriu: Nën hijen e komandantave
rtsh.al
Balla këmbëngul : Zgjedhjet më 30 Qershor janë detyrim Kushtetues
insajderi.com
Alban Skenderaj koncert madhështor në Prishtinë
insajderi.com
“Serbët shkruajnë se unë jam terrorist që dua të pushtoj malet e tyre me flamur kuqezi”, kjo është historia e shkodranit Domnori
evropaelire.org
Shumë rezoluta, por vetëm disa prej tyre respektohen
insajderi.com
Thaçi shpallet "Qytetar Nderi" i Bashkisë së Hasit

Çka po ndodh në Merdare, arrin edhe KFOR-i

Gazeta Blic 26.04. 12:14

Çka po ndodh në Merdare, arrin edhe KFOR-i

Pak minuta pasi që kryetari i partisë Liberale Serbe Slobodan Petroviç, ka arritur në pikën kufitare ndërmjet Kosovës dhe Serbisë në Merdare, ayt ka arritur edhe KFOR-i. Përveç trupave të KFOR-it, në këtë pikë kufitare janë parë edhe forca të shtuara policore. Aktualisht nuk dihet nëse do të hyjë n»»»

gazetablic.com
Bota Press 26.04. 12:10

Çka po ndodh në Merdare, arrin edhe KFOR-i

Pak minuta pasi që kryetari i partisë Liberale Serbe Slobodan Petroviç, ka arritur në pikën kufitare ndërmjet Kosovës dhe Serbisë në Merdare, ayt ka arritur edhe KFOR-i.Përveç trupave të KFOR-it, në këtë pikë kufitare janë parë edhe forca të shtuara policore. Aktualisht nuk dihet nëse do të hyjë në»»»

Gazeta NewBorn 18.04. 21:26

Forca të shumta të KFOR-it në pikën kufitare me Serbinë, qfar po n’dodh keshtu!

Forca të shumta të KFOR-it, kanë dalur sot në pikën kufitare në Merdare.Shkuarja e tyre ka krijuar kolona të gjata në pikën kufitare mes Kosovës dhe Serbisë.Dëshmitarët nga vendi i ngjarjes kanë dërguar video në redaksinë e Gazetës Blic, ku shihen kolona të mëdha të veturave. Dëshmitarët i kanë thë»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano