portalb.mk
Prokurorja Fatime Fetai foli për paraburgimin e shefes së saj Katica Janeva (VIDEO)
gazetablic.com
Haradinaj ia kthen Kurit: Kur dhash dorëheqje, ti ke qenë më i mërzituri
rtsh.al
Skorja e Dropullit ndryshon pamje, investojnë bijtë e emigruar
gazetamapo.al
Senida Mesi- Lulzim Bashës: Po të ishe burrë do i çoje të fortët…
gazetaexpress.com
Haradinaj: Albin Kurti ka qenë më i mërzituri kur kam dhënë dorëheqjeTe fundit
kosova.info
Bilall Sherifi me plot akuza ndaj Veselit
zeriamerikes.com
Shpërndahet parlamenti i Kosovës – pritet shpallja e datës së zgjedhjeve
SBASHKU- Kastrati të deklarohet brenda një jave se heq dorë nga mbyllja e shkollave në Kamenicë - RTV21
gazetainfokus.com
Haradinaj: Kosova ka fituar sot
Qeveria Haradinaj do të mbahet mend si një prej qeverive më të mëdha në botë
infoglobi.com
Hoti: Për çka do të mbahet mend Qeveria e PAN-it
lexo.com.al
Si harxhoi kunata e kryeministrit 207 mijë euro para zgjedhjeve për 300 telefona të shtrenjtë
ekonomiaonline.com
Kurti: Mundësia e zgjedhjes iu kthye qytetarit
Hoti numëron skandalet e koalicionit PAN
Kurti: Jam optimist për marrëveshjen VV-LDK
portalb.mk
U anulua gjykimi për rastin “Monstra”: Është i sëmurë gjykatësi
Marrëveshja Turqi-ShBA për Sirinë, “hap pozitiv”
gazetablic.com
LAJMI I FUNDIT: Shpërndahet Kuvendi – Kosova shkon në zgjedhje të parakohshme
Kurti optimist për koalicion me LDK-në - RTV21
gazetainfokus.com
Kurti: U bë mirë që shumica votuan për shpërndarjen e kësaj legjistrature, ditë gëzimi për Kosovën
telegrafi.com
Shpërndahet Kuvendi, vendi shkon në zgjedhje
koha.net
Shumica e GP kërkojnë të mos ketë debat para votimit të shpërndarjes së Kuvendit
insajderi.com
Kadri Veseli bënë shaka me deputetët: Shkoni ku doni se pa shku në zgjedhje s’bënë
rtsh.al
PD i kërkon prokurorisë verifikimin e kryebashkiakut të Vorës, Agim Kajmaku
gazetainfokus.com
A do të mungojë deputeti i PSD-së në seancën e shpërndarjes së Kuvendit?
insajderi.com
Veseli: Mos e dhashtë zoti të ketë më kuvend dembel si ky
indeksonline.net
Krasniqi i PDK-së konsultohet me deputetët e VV-së për shpërndarjen e Kuvendit
Sejdiu: Po NISMËS dhe AKR-së, jo PDK-së e VV-së - RTV21
Kuvendi i Kosovës pritet të marrë vendimin për shpërndarjen e legjislaturës
Në prag të shpërndarjes së Kuvendit, deputetët kërkojnë debat
gazetaexpress.com
Është koha e Vjosës dhe AlbinitTe fundit
aa.com.tr
OKB: 3 milionë njerëz rrezikohen nga sulmet në veriperëndim të Sirisë
sport.cna.al
Starton Kategoria Superiore, ja kur luhen ndeshjet e kësaj jave
lexo.com.al
Trump paralajmëron njoftimin e rëndësishëm për fëmijët që lindin në SHBA
lexo.com.al
Sende të shpërndara, makina të shkatërruara dhe fëmijë të tmerruar, FOTO dramatike nga aksidenti i Lezhës
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 22/08/2019
Kthjellim politik në Sudan: Një kryeministër i ri për periudhën post-diktaturë, kush është Abdalla Hamdok
infoglobi.com
Kryeministrat e papërfunduar
“Make Romania Great Again”, dhurata e Donald Trump për homologun e tij
gazetaexpress.com
Nis sot pelegrinazhi i madh botëror në malin e Tomorrit. Fluks i paparë nga data 18-25 gusht, parashikohet mbi 700 mijë pelegrinëTe fundit
infoglobi.com
Deputetët nesër i japin fund legjislaturës së gjashtë të Kuvendit të Kosovës
infoglobi.com
Ilir Deda largohet nga Alternativa, cilit subjekt do t’i bashkohet?
infoglobi.com
Mimikria e hoxhës “patriot” dhe miopia e shtypit
gazetainfokus.com
A do të jap dorëheqje Behgjet Pacolli nga AKR-ja?
sot.com.al
Po tentonte të kalonte nga Porti i Durrësit me dokumente false, Policia i zbulon skemën turistit dhe e arreston

Partia Demokratike kallëzon penalisht komisionerët e Roskovecit: Mbushën kutitë e votimit me porosi të Majlinda Bufit

Newsbomb 18.07. 20:48

Partia Demokratike kallëzon penalisht komisionerët e Roskovecit: Mbushën kutitë e votimit me porosi të Majlinda Bufit

Partia Demokratike Roskovec ka dorëzuar pranë Prokurorisë së Fierit kallëzim penal për të gjithë antarët e komisioneve në qendrat e votimit të ZAZ nr.60 në bashkinë e këtij qyteti. Sipas njoftimit të PD, disponohen të gjitha provat se procesi i votimit në Bashkinë Roskovec ka parregullësi të shumta»»»

newsbomb.al
You can read more about this at Osservatorio Italiano