ina-online.net
Haradinaj kundër ndalimit të dasmave: Pse mos me u mbajtë?
ina-online.net
Mali i Zi, dy koalicionet shqiptare dorëzojnë listat për deputetë
abcnews.al
Hoti: Qeveria rrëzohet nga brenda e jo nga opozita
klankosova.tv
Abazi: Shkuarja e Hysenit në Washington në shërbim të Daçiqit, mocioni duhet ta ndalë këtë projekt të rrezikshëm
lajmi.net
Standardet e dyfishta të VV-së/ Pse tash bën të rrëzohet qeveria në kohë pandemie?
abcnews.al
Edicioni Veror 2020 në zbulim të historive në Kepin e Rodonit
periskopi.com
VV kërkon bashkëpunim me PDK-në: Nisin talljet masive në rrjet - Periskopi
epokaere.com
Ndërron jetë babai i kryeredaktorit të “Epokës së re”, Isa Qorraj
rtv21.tv
Hyseni: Brenda 12 muajve duhet të ketë marrëveshje me Serbinë ose prishet procesi
ata.gov.al
ROMË – Di Maio: Italia pro një reagimi ndërkombëtar në ndihmë të Libanit
shqiptarja.com
Detaje nga vrasja, 44-vjeçari i gjuajti nënës me dru dhe më pas i preu kokën me kosë bariNgjarje e rëndë në Buçimas! 44-vjeçari me probleme mendore i
koha.net
Projekti “Biblioteka qarkulluese” në prag të finalizimit
epokaere.com
Gazetarja e BBC-së po zhvillonte intervistë kur ndodhi shpërthimi në Bejrut (Video)
syri.net
COVID-19/ Shtohen sërish rastet në Gjermani, Francë dhe Spanjë
periskopi.com
Rexhep Selimit të VV'së i duket i natyrshëm rrëzimi i Qeverisë në kohë pandemie - Periskopi
kallxo.com
Hyseni: Palët që kanë qenë të interesuara të informohen për dialogun i kam informuar
koha.mk
Messi dhuron ndihma për mbi 50 mijë fëmijë në Siri
tvklan.al
Rritet numri i rasteve të reja në Maqedoni
abcnews.al
Deputeti i LDK-së infektohet me COVID-19
ina-online.net
Protesta kundër shtrenjtimit të rrymës në Tetovë, plotësim të kërkesave ose radikalizim të protestave
shqiptarja.com
Të nxjerrësh 'gështenjat nga zjarri' me duart e Rulit
insajderi.com
Albin Kurti deklaron pasurinë, politikani më i varfër kosovar
kosova-sot.info
“Të gjithë i kemi nga dy-tre milionë”, shumë zyrtarë të shtetit deklarojnë pasuritë e tyre
abcnews.al
Durrësi dhe Kruja me rekord të prekurish, “infektohen” burgu i Zaharisë dhe spitali Beratit
top-channel.tv
Konfirmohet kryegjyqtari i Tiranës/ Shkarkohet gjyqtarja e Shkodrës, ishte kundër heqjes së dënimit përjetë të Dajtit
klankosova.tv
Zemaj kundër hapjes së laboratorit serb në veri (VIDEO)
indeksonline.net
Italia do të dërgojë në Kosovë një ekip mjekësor-ushtarak, për të mbështetur përpjekjet kundër virusit
abcnews.al
Presioni turk, Greqia “ndan” Mesdheun me Egjiptin
Të nxjerrësh “gështenjat nga zjarri” me duart e Rulit
kosova-sot.info
Vjosa Osmani gati për partinë e re - ja kush do ti bashkangjitet
cna.al
Shqipëri: Gjermania mbështet menaxhimin e mbetjeve të ngurta
cna.al
Asgjë e re nga Italia për trafikantin Xhemail Pasmaçiu!
rd.al
Tabaku: Janë 70 miliardë lekë borxhe që i ka biznesit

Joe Biden: Marrëveshja Kosovë – Serbi me njohje reciproke

INA 11.07. 15:12

Joe Biden: Marrëveshja Kosovë – Serbi me njohje reciproke

11/07/2020 0 Marrëveshja duhet të përfshijë njohjen reciproke, por duke ruajtur sovranitetin dhe integritetin territorial të dy shteteve, thotë ish-Zëvendës-Presidenti amerikan që kritikon Administratën Trump se u përpoq të përjashtonte përfaqësuesit e BE-së nga procesi Deklarata e kandidatit demok»»»

ina-online.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining