zeriamerikes.com
Shqipëri, Reforma zgjedhore në udhëkryq. S’ka marrëveshje
Analisti nga Amerika godet Kurtin dhe Osmanin: Mjaft me populizëmTë ngjashme
ina-online.net
Cakaj: Marrëveshja mes shqiptarëve në Preshevë është e rëndësishme për unifikim ideologjik karshi Serbisë
ina-online.net
‘Fenomeni’ Isa Mustafa!
ina-online.net
Vetizolohen ministri Mançevski, Janushevi i VMRO-së, kryetari i Çairit, kishin kontakte me të infektuar
Parlamenti ndërkombëtar i intelektualëve
epokaere.com
Ardian Gjini: Vendimi i Qeverisë që çerdhet të hapen më 1 qershor është nonsens
Një apel publik ambasadës amerikane, të vetmit autoritet që mund t’i vejë sot në rresht “trimoshat” tanë politikë
sot.com.al
“Pa këtë nuk ka”/ Gjiknuri fajëson opozitën dhe tregon hapin e radhës: Do vijojmë rrugën ligjore, do informoj parlamentin dhe…
epokaere.com
Ndërtesa e Parlamentit Hungarez, e treta më e madhe në botë
boldnews.al
Shi, rrebesh dhe …/ Ja çfarë ndodh ditën e hënë me motin
lapsi.al
PS dhe PD fajësojnë njëra – tjetrën për dështimin e negociatave për Reformën Zgjedhore
gazetamapo.al
S’ka marrëveshje për Reformën Zgjedhore, Bylykbashi: Përpjekjet për konsensus do vazhdojnë
noa.al
Tregtarët ambulantë rikthehen në qoshe rrugësh me frikën e përndjekjes
telegraf.al
Llumi i shoqërisë shqiptare qeveris vendin, mjaft ndenjëm duarkryq!
telegraf.al
Bylykbashi: PS nuk heq dorë nga modeli i 30 qershorit. Vetë mbush kutitë, vetë i numëron dhe vetë shpall rezultatin
gazetaexpress.com
S’ka marrëveshje për reformën zgjedhore, opozita: PS nuk ofroi konsensus, Gjiknuri: Nxorrën kërkesa të tjera
periskopi.com
Zëri mungues i Vetëvendosjes: Pse u hesht Agim Bahtiri i Mitrovicës?
telegrafi.com
BE-ja kundërshton vendimin për masat e reciprocitetit
tvklan.al
Shkëputje të energjisë elektrike në Durrës për 3 ditë
As Obiliqi nuk do ta respektojë vendimin e qeverisë Kurti
ekonomiaonline.com
Haliti: Të merret vendim që sportistët e sporteve luftarake t’u kthehen stërvitjeve
hashtag.al
Qeveri teknike 100 ditë para zgjedhjeve, zbardhen propozimet e plota të opozitës për reformën zgjedhore
koha.net
Gati për votim “Qeveria e Dialogut”
boldnews.al
DOKUMENTI I CIA: Truproja rrëfen të dashurat sekrete të Enver Hoxhës
exit.al
Kurti fillon zbatimin e reciprocitetit me Serbinë: kritika të ashpra nga te gjithë
exit.al
PD kërkon zyrtarisht qeveri të përbashkët kujdestare me PS-në për organizimin e zgjedhjeve
shqiptarja.com
Në festën e fëmijëve hapen çerdhet dhe kopshtet! Nga nesër s'ka më orare për lëvizjen! Hapen plazhet, palestrat dhe kufijtë tokësorë
top-channel.tv
Ankimimet zgjedhore në Kushtetuese, Top Channel zbardh propozimin e plotë të PD-së
periskopi.com
E çuditshme: Eksperti i VV-së në KEK vendos ta pranojë vullnetin e zotit, Nushi e përqesh edhe për gabime drejtshkrimi
Paloka: Skandali ka marrë dhenë, Rama me charter privat për qejfet e veta
evropaelire.org
Kryeparlamentarja Osmani mbështet vendimin e Kurtit për masat e reciprocitetit
boldnews.al
Rama me avion charter në Paris/ Paloka: Qeveria hesht dhe fshihet për udhëtimin e kryeministrit për fundjavë
kohajone.com
Udhëtim me charter në Paris, Paloka: Duhet të kesh surratin e paturp, arrogancën dhe mungesën e çdo ndjesie njerëzore si
starplus-tv.com
UDHËTIMI NË PARIS/ PD- PDIU: RAMA SHPENZON 100 MIJË EURO TË SHQIPTARËVE PËR CHARTER PERSONAL. REAGON QEVERIA: AVIONI PËRDORET VETËM PËR ARSYE PUNE
top-channel.tv
Partizani synon Europën/ Rifillimi i Superligës, Demi: Ridin e urova, tani Tirana e ka vetë në dorë
cna.al
Përfaqësuesi i Ambasadës së SHBA takim me Gjiknurin dhe Bylykbashin/ Lënë jashtë Hajdarin dhe Vasilin
Dokumenti/ Zbardhet propozimi i opozitës për Qeveri kujdestare: Të krijohet 100 ditë para zgjedhjeve. Ja detyrat specifike që do të ketë

Hahn: Zhgënjim ekstrem nga BE, Ballkani mund të destabilizohet

Vizion Plus 18.10.2019. 15:50

Hahn: Zhgënjim ekstrem nga BE, Ballkani mund të destabilizohet

Komisioneri për zgjerimin Johannes Hahn e konsideroi një “zhgënjim ekstrem” faktin që liderët e BE-së nuk arritën të bien dakord për çeljen e negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Me anë të disa postimeve të njëpasnjëshme në Twitter, Hahn shprehet se vendet e BE-së duhet të sqarojë se »»»

vizionplus.tv
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining