kosova-sot.info
Endrit Shala vozitet me veturë më të shtrenjtë se shefi i tij Fatmir Limaj
americaneye.al
COVID-19 i merr jetën artistit Arben Bajo
Gjunkshi: Artur Meçollari u gradua nga Olta Xhaçka. Duhet të hetohet për shkeljet skandaloze të ndodhura prej tij
koha.net
Artistja që shkrin realitetin dhe fantazinë në këngë
Turistë që s’ikin, e turistë që s’vijnë! Çfarë po ndodh me sektorin në këtë sezon të jashtëzakonshëm
Gratë, “larg” burrave, që nga portofoli, deri te makina
insajderi.com
Mundësia e bashkëpunimit VV-PDK për rrëzimin e Qeverisë Hoti
tetovasot.com
Eqrem Çabej
rtsh.al
Indiferentizmi i gjermanëve për vendimin e Trumpit
lajmi.net
S’ka zgjidhje në Ballkanin Perëndimor pa SHBA-në
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 09/8/2020
newsbomb.al
E diela me lajme të mira nga Rama: Së shpejti do të kemi edhe Muzeun e Shpëtimit të Hebrenjve (VIDEO)
cna.al
Një revolucion shumëngjyrësh në Bjellorusi? Ndoshta, por jo tani
boldnews.al
Pak interes për skemat e garancisë, përdoren vetëm 38%
koha.net
Kultura në distancë
balkanweb.com
Historia tragjike e besnikut të Zogut/ “Gjyshi im, ish-deputet i Monarkisë, shpëtoi Enverin nga ballistët, por e vdiqën në tortura në 1947…”
ina-online.net
Ndjekje si në filma në Qafë Thanë, trafikantët rrezikojnë jetën e punonjësve për të shpëtuar drogën drejt Maqedonisë
ina-online.net
Haradinaj në vendin ku ishte xhandarmëria serbe, i dërgon porosi Serbisë për provokimet
aa.com.tr
Protestat në Liban, vritet një oficer i sigurisë
Haxhiu: Banorët në Karaçevë janë në terror, situata mund të përshkallëzohetTë ngjashme
abcnews.al
SHBA-të reagojnë pas përplasjes së dhunshme në Beirut: Të gjenden përgjegjësit e shpërthimit
monitor.al
Një dramë bankare, me tri akte
boldnews.al
Ndahet nga jeta gjuhëtari i njohur shqiptar, Meta mesazh ngushëllimi (Foto)
tetovasot.com
Sfidat ekonomike COVID-19
shqiptarja.com
4 vila për gjashtë muaj, pa asnjë shpjegim
lajmpress.org
Analizë e zgjedhjeve parlamentare të 15 korrikut
botasot.info
Shërohen 3 persona nga koronavirusi në Deçan, shkon në 38 numri i rasteve aktive
boldnews.al
Shorti i Ligës së Kampioneve, ja katër rivalët e mundshëm të Tiranës
kallxo.com
Qytetari rrëfen për dhunën e zyrtarëve policor gjatë arrestimit të tij - VIDEO
lapsi.al
I tradhtuar për një dasëm/ Pse e lëshoi qeveria Artur Meçollarin, ushtarakun e sulmuar nga opozita
abcnews.al
E FUNDIT/ Ndahet nga jeta gjuhëtari i njohur
abcnews.al
Trondit shefi i MOSSAD-it: Dimë gjithçka ndodh në Iran dhe Lindjen e Mesme
newsbomb.al
Reagoi ashpër ndaj kreut demokrat, Paloka pyet Taulant Ballën: Pse të dogji për Dritan Dajtin? Çfarë lidhje ke ti me...?
abcnews.al
Paloka-Ballës: Çfarë di për komunikimet e shefit me Dritan Dajtin në burg?
gazetamapo.al
Paloka-Ballës: Çfarë di për komunikimet e shefit tënd me Dritan Dajtin në burg
lajmpress.org
BDI shpalos dëshirat: Naser Zyberi kryeministër, Zaev ministër i financave!
syri.net
‘Borxhi real i shqiptarëve është 97% e PBB’/ Teliti: Do vuajmë recesionin më të madh në 30 vite
kallxo.com
Xhandarmëria serbe ka hyrë dy herë brenda këtij viti në fshatin Karaçevë
shqiptarja.com
REPORTAZH/ Thethi, vendi me të cilin u dashuruan të huajt (VIDEO)
lapsi.al
Krimi mbjell terror/ Sandër Lleshaj mburret me grafikët e shifrave

“Rama s’garon më për kryeministër”, analisti i njohur zbulon lëvizjen strategjike që po përgatisin socialistët: PS fiton zgjedhjet! Berisha do të rithotë: ‘Erla, prapë na e mundi Lulin, ai Edvin Malavita!’

Sot 12.07. 08:32

“Rama s’garon më për kryeministër”, analisti i njohur zbulon lëvizjen strategjike që po përgatisin socialistët: PS fiton zgjedhjet! Berisha do të rithotë: ‘Erla, prapë na e mundi Lulin, ai Edvin Malavita!’

Analisti i njohur Lorenc Vangjeli përmes një shkrimi të gjatë ka hedhur një hipotezë të pamenduar më parë për zgjidhjen e ngërçit politik dhe triumfimin sërish të Partisë Socialiste në zgjedhjet e ardhshme. Teksa e analizon me detajet situatën, Vangjeli shkruan se Edi Rama jep dorëheqjen si kryemin»»»

sot.com.al
Panorama 11.07. 20:36

Kur thotë Berisha: “Erla, prapë na e mundi Lulin, ai Edvin Malavita!”

| 20:00 Nga Lorenc Vangjeli/ Supozojmë se diku nga vjeshta Edi Rama mban një fjalim nga ata që në fillim e ngjethin atë vetë dhe më pas edhe të majtët e tij që e quajnë gjeni, edhe kundërshtarët që e konsiderojnë djall. Fjalimi do të ishte aq drithërues sa edhe Sali Berisha që ka tre dekada që i he»»»

Java News 11.07. 19:17

Kur thotë Berisha: “Erla, prapë na e mundi Lulin, ai Edvin Malavita!” -

Nga Lorenc Vangjeli Supozojmë se diku nga vjeshta Edi Rama mban një fjalim nga ata që në fillim e ngjethin atë vetë dhe më pas edhe të majtët e tij që e quajnë gjeni, edhe kundërshtarët që e konsiderojnë djall. Fjalimi do të ishte aq drithërues sa edhe Sali Berisha që ka tre dekada që i hedh fjalë »»»

javanews.al
Shqiptarja 11.07. 16:46

Kur thotë Berisha: 'Erla, prapë na e mundi Lulin, ai Edvin Malavita!'

Supozojmë se diku nga vjeshta Edi Rama mban një fjalim nga ata që në fillim e ngjethin atë vetë dhe më pas edhe të majtët e tij që e quajnë gjeni, edhe kundërshtarët që e konsiderojnë djall. Fjalimi do të ishte aq drithërues sa edhe Sali Berisha që ka tre dekada që i hedh fjalë erës, do t’i thotë E»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.