kohajone.com
“Ushtarët fluturues mund të jenë e ardhmja e betejave”
rtsh.al
Floq, nis ndërtimi i 124 shtëpive të dëmtuara nga tërmeti
gazetaexpress.com
Kjo është pasuesja e von der Leyen në ministrinë e Mbrojtjes në GjermaniTe fundit
shekulli.com.al
Macron i mbyll dyert Ballkanit: S’do pranojmë asnjë anëtar të ri!
lapsi.al
Shtyhet sërish gjyqi ndaj Tahirit, ish-ministri: As në çerdhe nuk ndodh kjo, ky shtet ka rënë
gazetamapo.al
Si t’i lexojmë votat për Erion Veliajn e Tiranës artificiale
shekulli.com.al
Malaj: Shkarkimi im nga BSH, akt politik i Partisë Socialiste
gazeta-shqip.com
Pas urdhrit të Ramës, nis furtuna: Bllokohet hoteli i ish-deputetit të PD-së (Foto)
boldnews.al
Gara për Kushtetuese/ Detajet “djallëzore” të ligjit që cënojnë garën
Myfit Guxholli: Epopeja e lavdishme e Pojkës, 16 korrik 1943
UASHINGTON – Trump: SHBA nuk do t’i shesë Turqisë F-35
Titujt kryesor ekonomikë të shtypit të shkruar – E Mërkurë, 17 Korrik 2019
syri.net
Gratë e kryeministrave në Londër, Anita e Ramushit lë në hije Lindën e Edit! Komentet
Qytetari dixhital/ IKMT letër Berishës: Nuk ia urojmë askujt katandisjen tuaj
rtsh.al
Nis zbatimi i Planit Operacional për luftën kundër informalitetit
gazeta-shqip.com
Sërish prag lufte SHBA-Iran, veprimi i fundit mund t’i kushtojë shtrenjtë Teheranit (Foto)
aa.com.tr
Trump thotë se SHBA nuk do t'i shesë Turqisë avionë luftarakë F-35
VestiSa sednice Komisije za evropsku integraciju
rtsh.al
ShBA-të mbështesin në mënyrë absolute hapjen e negociatave mes Shqipërisë dhe BE për anëtarësim në tetor
koha.mk
Si dukej bota më 1919, 100 vjet më parë
boldnews.al
Aleati i Bashës bën paralajmërimin e fortë/ Rrëzimi i Ramës, në shtator nis …
ina-online.net
Kasami kishte refuzuar takimin me Zaevin pa Selën dhe Rekën, ja kush zbardhë detaje?!
sot.com.al
Urdhri i prerë i Ramës 1 ditë më parë, ministrja e Financave nis super-aksionin (Çfarë po ndodh?)
Dr. Vili Minarolli: E drejta e ka rrugën e gjatë, por vjen. Fragmente nga romani “Oligarkët” mbi zgjedhjet, ndërkombëtarët dhe rolin e shtetarëve në s
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 17/07/2019
gazetaexpress.com
Zgjidhen prokurorët e SPAK, jashtë listës kreu i Krimeve të RëndaTe fundit
rtsh.al
Ursula Von der Leyen zgjidhet presidente e Komisionit Evropian
cna.al
Rama mbledh kryesinë e PS/ Çfarë pritet të ndodhë
ina-online.net
Hapet edhe soelmnisht rruga Ulqin – Krythë (video)
boldnews.al
Rama mbledh urgjent kryesinë e PS, çfarë po ndodh…
sot.com.al
Mazhoranca izolon Agron Tufën, i hiqet e drejta të hetojë luftën partizane, përplasje të forta në Kuvend
shekulli.com.al
Basha takim Metën: Do të shkojmë në zgjedhje në 13 tetor
syri.net
Çfarë ndodhi një ditë më parë në Shqipëri? Lajmet kryesore Komentet
sot.com.al
SHBA shuplakë të fortë Metës, Berishës e Kryemadhit: Reforma në drejtësi model për rajonin, nuk mund të jetë subjekt i kompromiseve
sot.com.al
Pas Metës edhe LSI kërcënon qeverinë me nxjerrje skandalesh për zgjedhjet, Braimllari zbardh detajet
sot.com.al
Rama porosi të qarta drejtuesve socialistë të veriut: Kujdes shkarkimet, duam njerëz me integritet, mos prekni gratë
kohajone.com
Arben Malaj shkatërron imazhin e Edi Ramës në PS
sot.com.al
Spiropali i përgjigjet Bashës: Ndërro muzikën dhe harroje 30 qershorin bashkë me Baba Xhiken, kujdes se po të ikën edhe qershori 2021
kosova-sot.info
Zbulohen me emra personat: Ja kush po e mban gjallë projektin serbo-rus për ndarjen e Kosovës
shqiptarja.com
Reportazhi/ Varoshi, qyteti i panjohur i Skënderbeut në Mat dhe Kalaja e Stelushit
sot.com.al
Kandidatja për SPAK përballet me vetingun, komisionerët nuk gjejnë parregullsi për Elida Kaçkinin, prokurorja drejt konfirmimit
sot.com.al
Prapaskenat, arrestimet “VIP” në dorë të prokurorëve që hetuan Bashën, Shullazin, Balilin dhe dosjen 339, ja 6 emrat që kalojnë të parët në SPAK
shqiptarja.com
Energjetika/ KKT miraton pesë leje të reja ndërtimi për HEC-e vendorë
kosova.info
Ngjarjet e datës 17 korrik 2019 - Kosova Info

Kush eshte kengetarja e re shqiptare qe po korrë suksese në Gjermani. Kejti Rrustja një “Ariana Grande” e ardhshme shqiptare…

Presheva Jone 13.01. 02:04

Kush eshte kengetarja e re shqiptare qe po korrë suksese në Gjermani. Kejti Rrustja një “Ariana Grande” e ardhshme shqiptare…

Quhet Kejsi Rrustja, eshte nje emër i ri ne skenen tone muzikore. Ajo jeton ne Gjermani me prinderit e saj. Eshte sugarice apo si thone eshte vajze për malle, meqe ka edhe dy vellezer me te medhenje te cilet e shoqerojne hre pas her ne oncerte si “Bodyguard”. “Presheva Jonë”: Mbaeni mend ket vajze »»»

preshevajone.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano