gazetamapo.al
Poezi nga poeti strugan Ibrahim Abedini
boldnews.al
Kakavija/ Zyrtari i qeverisë Rama: Duhen reagime të forta diplomatike dhe politike
abcnews.al
Zvogëlohet radha e gjatë e makinave në Kapshticë, pala greke nisi punën me 4 sportele
telegrafi.com
Kapen 43 emigrantë në rrugën Sveti Nikollë-Kumanovë
aa.com.tr
Zëdhënësi i AK Partisë, Çelik: Nuk lejojmë që në ujërat tona të luhen lojëra politike
kallxo.com
Pamje skandaloze: Nënkryetari i Mitrovicës nga VV në ndejën ku gjuhet me pistoletë
gazetablic.com
VIDEO/ Polici e ndjek qytetarin për shkak që nuk mbante maskë
newsbomb.al
Balla deklaroi se do nisin hetimet ndaj videos së Oriola Pamburit, reagon Vokshi duke renditur faktet: Shqipëria, zonë e kuqe dhe e izoluar nga Evropa
koha.mk
Moti i keq po zbraz xhepat
telegraf.al
E vetmja shpresë e jona është Zoti..O zot ndihmoi Shqipëtarët..!!
abcnews.al
Vuçiç: Të ndalen punimet në zonën e Manastirit të Deçanit, BE të bëjë presion ndaj Prishtinës
shqiptarja.com
Zjarr i qëllimshëm në Kodrën e Hakve në Fushë-Krujë, digjen 5 hektarë ullishte e vreshta rrushi
aa.com.tr
Lukashenko dhe Putin bisedë telefonike për protestat në Bjellorusi
tvklan.al
Makina të mbuluara me çarçafë: Çfarë ndodh në Kakavijë, pse u rëndua situata?
lapsi.al
Shteti në kaos në Kakavijë/Xhaçka i bie gozhdës, Lleshi patkojit
sot.com.al
Ngjarje e veçantë për kulturën dhe traditën shqiptare/ Eposi i Kreshnikëve dhe Vallja e Tropojës konkurrojnë në UNESCO
Kush është vendi më i mirë në botë për të krijuar një familje dhe faktorët që ndikojnë
sot.com.al
Pas kaosit në Kakavijës, shikoni çfarë po ndodh në Vlorë (Foto)
shqiptarja.com
Speciale/ Parada 'retro' zhvendoset në qytetin bregdetar, 48 automjete të ruajtja e mirëmbajtura nga koleksionistët
koha.mk
Lamtumirë, xhaxhi!
abcnews.al
Lukashenko e tërbon, futbollisti: Nuk vij në kombëtare sa të jesh ti president!
boldnews.al
Emrat/ Diplomacia shqiptare “çorap”, emërimet e Gent Cakaj, “qoka” për Rilindjen e Soros
lapsi.al
Rama mesazh nga Dhërmiu për emigrantët e Kakavijës: Nuk ju kemi lënë vetëm!
gazetablic.com
“Policia veproi sipas ligjit mbrëmë, kjo është arsyeja”
gazetablic.com
Vuçiq çon selame nga Beogradi: Këtë nuk do e lejojmë të ndodh në Uashington
cna.al
Bisedimet Kosovë-Serbi/ Martin Henze kundër takimit në Shtëpinë e Bardhë
gazetablic.com
Ngjarje e rëndë në Klinë, një person ther me thikë tre persona
gazetablic.com
E dhimbshme: Vdes një person në Kamenicë, u godit nga rrufeja
aa.com.tr
Rouhani i bën thirrje EBA-së: Korrigjoni gabimin
newsbomb.al
Balla: Të hetohet për videon që ka shpërndarë sot ish-deputetja e PD, Oriola Pampuri
ata.gov.al
Punime në rrjet/ Ndërprerje e pjesshme e energjisë në disa qytete të vendit
sot.com.al
“Kjo 'kasandër' ka publikuar një video-montazh”/ Ish-deputetja zbuloi skandalin që po ndodh tek Sanatoriumi, reagon PS dhe lëshon thirrjen urgjente: T
indeksonline.net
Dy ministrat e AAK-së nisen për SHBA, pritet të takohen me zyrtarë të lartë të DASH-it!
shqiptarja.com
Meta kthen ligjin ‘për shtetësinë’: Më heq kompetencat, shkel Kushtetutën në disa pika
aa.com.tr
Në Manastirin Sümela mbahet mesha e "Shën Mërisë"
gazetablic.com
Daçiq zbulon detaje për takimin e Washingtonit: Ja çfarë më tha Vuçiq para 10 dite
aa.com.tr
Trump dhe Macron bisedojnë për zhvillimet në Mesdheun Lindor
hashtag.al
Rama reagon më në fund për Kakavijën, por nuk lodhet të shkruajë asnjë rresht vetë

Prezantohet kryeprokurori i ri/ Marku: Besim që Prokuroria do ecë përpara. Çela: Njerëzit presin drejtësi

NOA 06.12.2019. 09:56

Prezantohet kryeprokurori i ri/ Marku: Besim që Prokuroria do ecë përpara. Çela: Njerëzit presin drejtësi

Prezantohet në Prokurorinë e Përgjithshme, kreu i ri i kësaj prokurorie i zgjedhur një ditë më parë nga Kuvendi, Olsian Çela. E pranishme në dorëzimin e stafetës është dhe prokurorja e përgjithshme e përkohshme Arta Marku e cila gjatë fjalës së saj është shprehur se është e lumtur që ka drejtuar pë»»»

noa.al
Express 06.12.2019. 09:54

Arta Marku i lë postin kryeprokurorit të ri, ja fjalët që ajo thaTe fundit

Në ambientet e Prokurorisë së Përgjithshme u bë sot dorëzimi i detyrës tek kryeprokurori ri i Pergjithshem Olsian Çela. E pranishme ishte edhe Arta Marku e cila ne fjalen e saj para se t’i linte stafetën Çelës, tha: “Jam munduar qe prej dites se pare te punoj me perkushtim e integritet ashtu sic du»»»

gazetaexpress.com
Sot 06.12.2019. 09:44

“Më falni për frymëmarrjen”, Arta Markun nuk i fsheh dot emocionet teksa i dorëzon stafetën Olsian Çelës: Kam besim te ish-shoku im i klasës! ( E PLOTË)

Prokuroria e Përkohshme Arta Marku nuk i ka fshehur dot emocionet teksa i la sot stafetën ish-shokut të saj të klasës, Olsian Çela, i cili është tashmë Prokurori i ri i Përgjithshëm “I nderuar zoti Gjonçaj, zoti Çelaj, zoti Ibrahimi, të nderuar përfaqësues të OPDAT, ndihem shume e vlerësuar që pata»»»

sot.com.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.