shqiptarja.com
Ditë e shënuar për botën! Sot 109 vjetori i lindjes së humanistes Nënë Tereza
telegrafi.com
Sot vazhdon gjykimi për rastin “Titanik 3” të Prokurorisë Speciale
RETRO/ Kur Fatmir Mediu shenjohej si “ministër fluturues”, ngjashmëritë dhe diferencat me rastin “Gjonaj”
insajderi.com
Meghithatë Boris Johnsonit ka plan sekret për Brexitin
Tërhiqet “Emona”, “Llamkosi” i kalon ofertuesit të dytë
syri.net
Çfarë ndodhi një ditë më parë në Shqipëri? Lajmet kryesore Komentet
balkanweb.com
Floriana Garo shtatzënë për herë të dytë, zbulon gjininë e bebit
shekulli.com.al
Paga dhe honorare luksi për deputetët në parlament
ekonomiaonline.com
Në UPZ sot mbahet konferenca shkencore ndërkombëtare ICONST
epokaere.com
LDK-ja sot pritet ta zyrtarizojë kandidatin për kryeministër
infoglobi.com
Ky ishte debati i parë i përbashkët televiziv i Presidentit Rugova dhe Hashim Thaçit
infoglobi.com
Kuazi demokracia dhe “liria”
Ngjarjet e datës 26 gusht - RTV21
ina-online.net
Gazetari italian paralajmëron tërmet politik në Maqedoninë e Veriut
“Jemi në hiçkund dhe po ushqejmë idenë se jemi më të mirët”
ina-online.net
VOTA PËR SHPËTIMIN E MEDVEGJËS!
Ekskluzive: LDK-ja cakton kandidatin për kryeministër
shqiptarja.com
Gola dhe surpriza, Roma shënon tre gola për një pikë, shkëlqen Lazio
syri.net
GRAFIKA/ Ditët e kryeminstrave në Kosovë, ja kush është më jetëgjati dhe më jetëshkurtëri
Rrebesh shiu në shumë rajone të Kosovës, Peja preket edhe nga breshëri - Arbresh.info
gazetamapo.al
Heshtja e Ramës për Kajmakun dhe çfarë pritet të publikojë PD
Edhe kryetari i degës së LDK-së në Vushtrri mbështet Vjosa Osmanin për kandidate për kryeministre
periskopi.com
Ky është polici që ndërroi jetë tragjikisht
insajderi.com
Alpbach-u, ‘momenti historik’ i idesë së keqe për ndryshim të kufijve të kosovës
lexo.com.al
Max Frischi në Deçan
koha.mk
Njihuni me gipserin shqiptar që bën 12 milionë franga qarkullim vjetor (FOTO)
gazetablic.com
Hapet palestra sportive gjermano- kosovare më e madhja në vend, pronë e Gani Dreshajt
kosova.info
Avancimet e “drejta” në Policinë e Kosovës
javanews.al
A do të vdesë e fundit demokracia?
shqiptarja.com
Kosovë/ Qeveria në largim në kaos me funksionet dhe vendimmarrjen
insajderi.com
Zyrtari i LDK-së sulmon AAK-në: Disa injorantë të qeverisë në ikje, do tentojnë të grabisin vota
gazetablic.com
Vetëaksidentohet me traktor një polic në Prishtinë, vdes në QKUK
PD: Dhoma e luksit është në emrin e Ministres së Drejtësisë
koha.mk
Lufta e fiseve
lexo.com.al
Kriza politike në Kosovë, kaos me qeverinë në largim
gazetaexpress.com
Tahiri thumbon Thaçin, Vuçiqin e Ramën: Kah do t’ia mbani tashTe fundit
Veseli: Grave dhe të rinjve u garantoj më shumë zë dhe më shumë rol në të ardhmen - Arbresh.info
tetovasot.com
Paralajmëron Milaim Zeka: Krejt senet kanë me dalë për fushe
Ministret i shpëtojnë kredive, Kumbaro, Nikolla dhe Xhaçka e mbyllën vitin 2018 pa detyrime
Shpenzimet e deputetëve në stratosferë, gjysmë milionë euro për udhëtime gjatë vitit 2018
indeksonline.net
Ministri i pasur i AKR-së, aksionar në kompani të ndryshme e pronar i shumë hektarëve të tokës

Еkspertët: Me lendët e PSP-së në procedurë janë të mundshme vonesa dhe vjetërsime

Portalb 18.07. 20:59

Еkspertët: Me lendët e PSP-së në procedurë janë të mundshme vonesa dhe vjetërsime

Përfshirja eventuale e Katica Janevës në skandalin “Reketimi” nuk do të paraqes problem juridik me lëndët e Porkurorisë Speciale Publike që janë në procedurë nëpër gjykata, por mund të shkaktojë vonesa dhe anulime, që në fakt, mund të sjell në vjetërsim të disa lëndëve, theksojnë ekspertët që i kon»»»

portalb.mk
You can read more about this at Osservatorio Italiano