portalb.mk
Drejtpërdrejt: Pendarovski në konferencë për media (VIDEO)
syri.net
Edicioni informativ i lajmeve në SYRI TVVIDEO/ 'Mashtrimi, pushteti i horrave dhe të pafytyrëve' Komentet
lexo.com.al
A duhet shfrytëzuar imazhi i keq i shqiptarit?!
boldnews.al
NO from EU, CDU / CSU reacts: You still have hope, but…
portalb.mk
Pas takimit të liderëve, Zaevi do të takohet me partitë e koalicionit
sot.com.al
Pas vendimit për mos-hapjen e negociatave, mblidhen liderët e partive kryesore, ja çfarë pritet të vendoset
cna.al
1942/Beteja e Kodrës së Kuqe sipas dokumenteve të kohës
cna.al
Fakti kur Edmond Spaho sulmonte Macron
Athina Zyrtare kundër Macron: Të realizohet perspektiva evropiane e Ballkanit Perëndimor
kosova-sot.info
Këtu ishte parë me Thaçin në momentet e fundit, ja vrasja për të cilën po akuzohet presidenti...
Gjermania: Plotësoni kushtet, herën tjetër Franca nuk mund të bllokojë më negociatat
botasot.info
HC-të në Deçan për interesa të manastirit
koha.mk
A*mëpushim apo ndërprerje e përkohshme e ofensivës?
lexo.com.al
Partia që nuk fitoi asnjë palë zgjedhje që nga viti 2004
portalb.mk
Zgjedhjet e parakohshme në RMV, liderët u ulën në një tryezë (FOTO)
gazetaexpress.com
“Për 10 vjet bëhemi si Zvicra” Delina Fico: Çfarë shkoi keq gjatë 3 dekadave të tranzicionit shqiptarTe fundit
koha.mk
Liderët partiak “tet a tet” në sofrën e Pendarovskit
Publikohen pamjet kur Milicia e mbështetur nga Turqia zotohet se çfarë do u bëj çdo “kurdi të pa fe”
Vendimi negativ për negociatat, CDU/CSU në krah të Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut
boldnews.al
Kush e kërcënoi realisht gjyqtarin Markelian Kuqo? Një histori që përfshin zyrtarët e Burgjeve
VV feston sot në Tiranë, Sulstarova: "Mishengeni" u ndoq nga dështimi i Shqipërisë në BE
lapsi.al
Drejt zgjedhjeve të parakohshme/ Nis në Shkup takimi i krerëve të partive politike
syri.net
Armëpushimi në Siri drejt dështimit, palët në konflikt të pakënaqura
Tragjedia e dytë në familjen e Blerina Gjylametit: Më thërrmove zemrën o Tonçe
almakos.com
Kasami arrin në vilën Vodno
Erdogan dhe Johnson diskutojnë për Sirinë
tetovasot.com
Prishet kondicioneri, udhëtarët e bëjnë për spital vozitësin e autobusit nga Maqedonia
kallxo.com
Numërohen gjysma e votave të vendvotimeve në rinumërim
kosova-sot.info
Akuza e rëndë: Ja treshja e nëntokës kriminale, përmendet edhe Baton Haxhiu
balkanweb.com
Petrit Vasili nxjerr videon për “Jo” e negociatave: Ja si gënjeshtarët e rilindjes mashtruan edhe për Francën
Çavusoglu: Operacioni «Burimi i Paqes» “strategjik" për sigurinë rajonale
syri.net
Masakra mjedisore në fshatin e Taulant Ballës, SYRI TV vëzhgim në disa zona/ I ftuar, Jamarbër MallteziKosovë, LDK paralajmëron: Nuk lejojmë kapjen pë
19 orë e 16 minuta në ajër/ Realizohet fluturimi më i gjatë në botë nga New Yorku në Sydney
tvklan.al
Fillon fushata ende pa u shpallur zgjedhjet
lexo.com.al
Shifrat, 648 të punësuar përmes Zyrave të Punës në një javë
Maqedonia e Veriut nuk merr datën për hapjen e negociatave
epokaere.com
‘Minishengeni Ballkanik’, i dëmshëm për Kosovën (Video)

VIDEO/ Salvini: Në Shqipëri, kryeministri po bën zgjedhje vetëm me partinë e tijBasha: Çdo gjë që aventura e Ramës më 30 Qershor të ndalet, që farsa të mos ekzekutohet Komentet

Syri 26.06. 21:41

VIDEO/ Salvini: Në Shqipëri, kryeministri po bën zgjedhje vetëm me partinë e tijBasha: Çdo gjë që aventura e Ramës më 30 Qershor të ndalet, që farsa të mos ekzekutohet Komentet

Gjatë komunikimit me qytetarët dhe mediat nga selia e Partisë Demokratike, Lulzim Basha është shprehur se, ditën e dielë do të bëhet çdo gjë që aventura e Edi Ramës të ndalet dhe farsa elektorale të mos realizohet. Sipas liderit të opozitës, Shqipëria është i vetmi vend ku zgjedhjet vidhet me krimi»»»

syri.net
You can read more about this at Osservatorio Italiano