abcnews.al
Kosova, drejt një ligji që mban nën lupë pasurinë e pajustifikueshme
aktuale.mk
Në kohën e duhur: SHBA shtojnë trupat në Gjermani
shqiptarja.com
Rama nga Berati: Shqipëria kampione e eksporteve bujqësore në rajon, gati paketën me 10 mld euro, më e madhja e investimeve në ekonomi
botasot.info
Naço: Rama më ka mbështetur, unë propozoja gjyqtarë për shkarkim, shokët e mi drekonin me ta
gazetainfokus.com
Kjo është letra që iu dërgua Vuçiqit e cila shkarkoi të vetmin shqiptar drejtor në Preshevë
shekulli.com.al
Përplasja SHBA-Rusi/ Këshilltari i Putin informon ambasadorin e SHBA-së mbi hakmarrjen për shkak të sanksioneve
abcnews.al
PS-PD shtrëngojnë duart, simpatizanti i djathtë pret Çuçin në dyqan: Taksa zero
gazetablic.com
​Osmani: S’mund të flasim për dialog me Serbinë derisa na vdesin njerëzit për mungesë vaksinash
syri.net
‘Ndryshimi i kufijve në Ballkanin Perëndimor’/ Presidenti i KE-së hesht për dokumentin jozyrtar
gazetatema.net
Luan Rama: Ilir Meta ka axhendën e tij në Vlorë, unë kam axhendën time
gazetaexpress.com
”As faleminderit nuk tha për hipotekën”/ Prokurorët hetojnë Lapsi.al për “Vëllain e Madh” socialist
shekulli.com.al
Mediat greke: Plani për Shqipërinë e Madhe është një projekt ‘bombë’
ata.gov.al
Naço: LSI bënte eksperimente politike të dështuara, në krah të Ramës për Reformën në Drejtësi
abcnews.al
Kryeministri i Maqedonisë fushatë në Shqipëri: Në 25 Prill votoni mikun tim Edi Rama
gazetaexpress.com
Plani i Albin Kurtit për konfiskimin e pasurisë, kështu ia tërhiqte vërejtjen BE-ja para një viti
botasot.info
UNICEF vazhdon mbështetjen në arsimin
top-channel.tv
Rama telefonon Nikollën: Meta ka hall mos i shpëton Luli nga zinxhirët se e ka lidh së bashku me Saliun
gazetatema.net
ANALIZA: Propozimi për ndryshimin e kufijve, Brukseli hesht, Ballkani zien
epokaere.com
Merkel vaksinohet me “AstraZeneca”
abcnews.al
Klosi bën premtimin pa lejen e Ramës: Sëbashku do të kthejmë sytë nga zonat rurale
koha.net
Nis plejofi edhe në hendboll
cna.al
Pse Ilir Meta nuk përmend pronarët e inceneratorëve
shqiptarja.com
Dosja/ Ja si banda e Jurgen Mollës depërtoi në drejtësi, trafikanti i heroinës Shyqyri Kotorri lidhje me kryeprokuroren e Kukësit, u informuan Llalla
vizionplus.tv
Balla: Vota për PD çon ujë te mulliri i Ilir Metës
portalb.mk
Bashkimi Evropian do të dërgojë mbi 600 mijë doza vaksinash në Ballkanin Perëndimor
tvklan.al
KQZ nis testimin e pajisjeve të identifikimit
telegrafi.com
Kush është Bardhyl Dobra, zëvendësministëri ri i Punëve të Brendshme
insajderi.com
Bardhyl Dobra emërohet zëvendësministër i Punëve të Brendshme
gazetainfokus.com
Emërohet zëvendësministëri i Punëve të Brendshme
shqiptarja.com
Nga Skrapari Rama telefonon Nikollën në Mirditë: Ftesa ime për Bashën trembi Ilirin se ka frikë mos i ikën Luli nga zinxhirët
ata.gov.al
LSI mollë e kalbur që po kalb gjithë arkën, largimi një mision i të gjithëve që votojnë më 25 prill
gazetablic.com
PDK – Lipjan: Zyrtarët e komunës dëmtuan buxhetin në shumë prej 50 mijë eurosh
gazetablic.com
Komuna e Prizrenit iu dha tender prej 1 milion e 394 mijë eurosh me dokumenta fiktive, Prokuroria arreston 3 të dyshuar
gazetablic.com
“Je dalë me lu sony”- Polica gjobit me 200 euro një qytetar në Podujevë i cili kishte dalë me ble bukë për syfyr
lajmi.net
Emërohet zëvendësi i Xhelal Sveçlës në Ministrinë e Punëve të Brendshme
balkanweb.com
“Keqardhje për ata që tradhtuan veten, bie erë të keqe”, Naun Shundi: I mirëkuptoj artistët në spote elektorale
boldnews.al
Kosova kthen nxënësit në shkollë/ Hapen restorantet dhe qendrat tregtare
boldnews.al
Bilanci ditor i Covid në Kosovë/ 17 viktima dhe 599 raste të reja
epokaere.com
BE-ja do të dërgojë mbi 600 mijë vaksina në Ballkanin Perëndimor

Lista zyrtare/ Ja emrat e kandidatëve të PS në Tiranë

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
CNA 08.03. 23:44

Lista zyrtare/ Ja emrat e kandidatëve të PS në Tiranë

Kryetari i grupit parlamentar i PS-së, Taulant Balla, ka zbardhur disa emrat e kandidatëve të PS-së për deputetë në qarkun e Tiranës. Vendin e parë në listë e mban inxhinierja Luljeta Bozdo, e cila pasohet nga shefja i Infektivit Najada Çomo dhe Ervin Bushati. Lista e PS-së për Tiranën përbëhet nga»»»

cna.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining