Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Vesti Serbia 09.03.2021. 10:20

30 godina od prvih velikih demonstracija protiv režima Slobodana Miloševića (VIDEO)

Povratak na sajt Štampano izdanje Demonstracije 9. marta, u organizaciji Srpskog pokreta obnove pod sloganom “Miting protiv petokrake”, bile su početak uličnih protesta opozicije u Srbiji na koje je vlast odgovorila silom. Taj protest organizovan je u ime pobune protiv režima i uređivačke politike »»»

vesti-online.com
N1 Serbia 09.03.2021. 07:24

Pre 30 godina prve masovne demonstracije protiv režima Slobodana Miloševića

Taj protest organizovan je u ime pobune protiv režima i uređivačke politike državne televizije koja je bila neobjektivna, puna optužbi i uvreda na račun opozicije i u službi propagande za tadašnji režim Slobodana Miloševića zbog čega su je zvali „TV Bastiljom“. Oko 100.000 demonstranata zahtevalo j»»»

rs.n1info.com
Beta Serbia 09.03.2021. 00:57

Danas se navršava 30 godina od prvih masovnih demonstracija protiv režima Slobodana Miloševića

Pre 30 godina na današnji dan 1991. godine, Srpski pokret obnove (SPO) organizovao je na Trgu Republike u Beogradu prve masovne demonstracije protiv režima Slobodana Miloševića sa sloganom "Miting protiv petokrake".Taj protest organizovan je u ime pobune protiv režima i uredjivačke politike državne»»»

beta.rs
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.