tvklan.al
Shtohen ngacmimet seksuale
shqiptarja.com
Hong Kong, 4500 protestues të arrestuar që nga qershori, tensionohen marrëdhëniet Pekin-Londër
newsbomb.al
Meta fton opozitarët për zgjidhjen e krizës, Basha dhe aleatët i shkojnë sot në Presidencë
Dëshmia e kolonel Hados: Intrigat e Enverit me "tezat e zeza", si përfundova në burgun e Burrelit
Deri në fund të muajit aktakuza ndaj të dyshuarve për vrasjen e Ivanoviqit
sot.com.al
Propozimet e reja të Macron, reformim apo fund i zgjerimit të BE? Ja çfarë pritet të ndodhë me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut
Kina po përqafon tregun financiar global me hapje më të madhe
lexo.com.al
Analistët: Vladimir Putin, më i dobët se udhëheqësit sovjetikë
cna.al
Zemërimi i Khanëve/ Bota nën thundrën e mongolëve
botasot.info
"Kushtetuesja", Meta padit sot Dvoranin te Krimet e Rënda, në 09:00 takon Bashën
hashtag.al
Ftesa e Metës, Basha me aleatët sot në Presidencë për krizën
sot.com.al
Lulzim Basha: Rama të hapë rrugën për zgjedhje të lira, vetëm përmes tyre merr fund kriza, qytetarët nuk e duan më
kohajone.com
Vetëm Boshard si “person non grata” apo edhe një tjetër?!
koha.net
Appathurai: Raportet Kosovë-Serbi, ndër sfidat më thelbësore për rajonin
ekonomiaonline.com
Rinumërimi drejt përfundimit, Baraliu shpjegon procedurat për formimin e Qeverisë
rtsh.al
Moska kthen në Kiev anijet luftarake të konfiskuara tre vjet më parë pranë Krimesë
sot.com.al
Reforma zgjedhore, PS paralajmëron votim edhe nëse PD-LSI nuk kontribuojnë, demokratët kërkojnë konsensus gjithëpërfshirës
sot.com.al
Reforma, vetingu rrezikon të futet në kolaps, 40% e stafit të KPA jep dorëheqjen, 60 anëtarë të Prokurorisë kalojnë tek SPAK
sot.com.al
Vetingu, shkarkohet nga detyra gjyqtari i Apelit Durrës, KPA vulos largimin nga drejtësia për Ahmet Jangullin
Ambasadorët vizituan Prizrenin, Gjakovën, Deçanin, Pejën dhe Istogun
Kina po përqafon tregun financiar global me hapje më të madhe
Detajet/ Ç’ndodhi në takimin me dyer të mbyllura të Bashës me përfaqësuesit e OSBE. PD dhe aleatët vendosën që…
kosova-sot.info
Denoncimi i rëndë: Gjyqtarë e prokurorë të zhytur në krim, pasuria e tyre kap milionat
kosova-sot.info
Skenari në prapaskenë: Kështu mund ta formojnë Qeverinë Vetëvendosje dhe LDK
alpenews.al
SHPALLJA "NON GRADA" E AMBASADORIT/ Incidenti Borchardt, nga sot Ilir Meta “robi ma i fort n’kët ven!”
newsbomb.al
META 'i mbyll derën' BORCHARDIT: Nuk është i ftuar nesër, ofendoi banorët e Astirit
sot.com.al
Kryemadhi në mbështetje të bashkëshortit për ambasadorin e OSBE: Mund të kishte kandiduar edhe për anëtar në Kushtetuese
shekulli.com.al
Zgjedhjet, Meta shpall “non grata” ambasadorin
kosova.info
Ngjarjet e datës 19 nëntor 2019
sot.com.al
Kleptokracia me filozofinë e vjedhjes dhe bërjes së shtetit njëkohësisht!
sot.com.al
Respektoni gjakun e shokëve dhe shoqeve tona për çlirimin e Tiranës!
botasot.info
Shënohet 30 vjetori i Konventës për të Drejtat e Fëmijës
ZVICËR – OKB kërkon akses humanitar në lindje të Sirisë
preshevajone.com
Pas idesë se “mini schengenit”, një delegacion nga Presheva urgjent të enjten në Tiranë. Do priten nga ministri Gent Cakaj
monitor.al
Si po rritet industria automotive në Shqipëri
Kthimi i luftëtarëve të ISIS/ I dërguari i Trump: Duhet të punohet për integrimin e tyre në shoqëri
insajderi.com
Thirrjet për një ushtri evropiane, Gjermania e zemëruar me Macron përpara samitit të NATO-s
boldnews.al
Pse e ftuat SOROS-in në takim? Ja si përgjigjet Meta
syri.net
Zëvendësuesi i Johannes Hahn merr 'Ok'-in në PE, ja kur nis detyrën Komentet
gazetainfokus.com
Shabani: Qytetaret e bizneset nuk presin shume nga Qeveria e ardhshme
gazetainfokus.com
Berat Rukiqi thotë që zvarritja e proceseve për krijimin e qeverisë po dëmton bizneset
Detajet e fundit për takimin Mustafa-Kurti
kallxo.com
Bien nga sistemi web-faqet e komunave të Kosovës (FOTO)

A do të bëhet Isa Mustafa president? Flet Lutfi Haziri

RTV 21 18.10. 22:56

A do të bëhet Isa Mustafa president? Flet Lutfi Haziri

Haziri: Pa LDK-në nuk do të zgjedhet presidenti i ardhshëm Haziri: Pa LDK-në nuk do të zgjedhet presidenti i ardhshëm Nënkyretari i LDK-së, Lufti Haziri në emisionin “Argument Plus” në RTV 21 tha se nuk është diskutuar posti i presidentit për mandatin e ardhshëm, pasi që sipas tij në fokus është fo»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining