noa.al
Basha i përgjigjet ironisë së Ramës: Vendi përmbytet, Tirja i qeverisë gajaset në Twitter
shqiptarja.com
Kryetari i KQZ-së, Ilirjan Celibashi takohet me ambasadoren e SHBA-së, Yuri Kim
sot.com.al
“Asgjë nuk i mbulon dot dështimet”, Basha i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Ramës: Tirja e qeverisë e ka mendjen të gajaset në...
periskopi.com
Shyqiri Bytyqi i bashkohet PDK-së - Periskopi
periskopi.com
Ish këshilltari i Kurtit fyen mediat: Thotë se duan politikanë të korruptuar e të lidhur me UDBA-n - Periskopi
ata.gov.al
Kapacitetet qeverisëse të PS-së të pakonkurrueshme/ Ndryshim 100% i situatës me mirëmbajtjen e rrugëve
kallxo.com
Arrestohet edhe një person që organizonte lojëra fati në Karaçevë
koha.net
Loriana me ngritjen më të madhe në ranglistën botërore, IJF-ja thotë se Kosova vazhdon të magjepsë
Mesazhi i gruas që humbi disa anëtarë të familjes në masakrën e Reçakut
gazetainfokus.com
Secili deputet i Listës Serbe në zgjedhjet e fundit pati vota më shumë se Enver Hoxhaj i PDK-së
balkanweb.com
Balla: E kemi zbatuar ‘5 Qershorin’, PD përpjekje për të penguar votën e emigrantëve. Përballja ime elektorale në Elbasan me Kryemadhin, Bardhin e Haj
telegrafi.com
Ambasadori i BE-së në Kosovë nënshkruan tri projekte me vlerë 11.8 milionë euro
vizionplus.tv
Rama: Përmbytjet e fundit do dëmshpërblehen, puna jonë zvogëloj ndjeshëm problemet
aa.com.tr
Erdoğan: Diktati në industrinë e mbrojtjes është i papranueshëm
shqiptarja.com
Balla publikon reportazhin e BBC-së për Reçakun: I tregohet botës një nga masakra më të rënda të genocidit serb në Kosovë, lufta e UÇK-së ishte për li
gazeta-shqip.com
‘Shkoni në shtëpinë e Obamës”/ Tortura që Ivanka i bënte shërbimit sekret
telegraf.al
Kryemadhi me banorët e Njësisë nr.4: Rama takson intelektualët, ‘zhveshi’ nga taksat oligarkët. Qytetarët po largohen nga mungesa e shpresës!
javanews.al
“Dy herë më shumë reshje se në vitin 2010”/ Peleshi nxjerr grafikët, bën krahasimin dhe tregon si u menaxhuan përmbytjet -
javanews.al
Përmbytjet, Rama ironizon Metën: Kudo që sheh ujë kërkon kamerdare, por nuk e ndihmoj dot -
top-channel.tv
Pandemia në Kosovë/ Qeveria në detyrë masa të reja
newsbomb.al
Nuk vonon Rama, i përgjegjet Bashës: Nën ujë janë Saliu, Iliiri, Luli dhe Mona që duan ta bëjnë komerdare, po halli është që s'i pret kush matanë
newsbomb.al
KQZ kualifikon për zgjedhjet e 25 prillit, kompaninë që u akuzua nga Trump për manipulim votash në SHBA
abcnews.al
Studimi i fundit: Ekstremistët islamikë, ndër kërcënimet kryesore
Interi rrezikon penalizim, ekipi ka dy muaj pa rroga
syri.net
Danimarka: Impeachment pas 30 vjetësh për shkak të ligjit të imigracionit
sot.com.al
Nominimi i Vjosa Osmanit për presidente nga Albin Kurti, Milaim Zeka paralajmëron zhvillime të papritura në Kosovë
shqiptarja.com
Rama: Nën ujë janë Saliu, Iliri, Luli dhe Mona! I përdorin fatkeqësitë për kamerdare, ashtu si edhe 'Nusretin' dhe TirenPërmbytjet/ Basha: Qindra mijë
shqiptarja.com
Përmbytjet/ Basha: Qindra mijëra njerëz nën ujë! Rama: Nën ujë janë Saliu, Iliri, Luli dhe Mona! I përdorin fatkeqësitë për kamerdare, ashtu si edhe '
lajmpress.org
Vjosa dhe Albini – një mundësi e re për Kosovën!
starplus-tv.com
RESHJE TË DENDURA DËBORE NË VEND, NË KORÇË TEMPERATURA -7 GRADË
kosova.info
AKB: Qeveria të ndaj 1 miliard euro për të fuqizuar konsumin dhe për të mbijetuar sektori privat
newsbomb.al
Rama krahasoi përmbytjet me 2010, i përgjigjet ASHPËR Basha: Dështak! Në 8 vite duke fajësuar të tjerët për paaftësinë e tij
Spektri politik i përçarë ua ka shuar entuziazmin kosovarëve
javanews.al
Rama flet pas përmbytjeve: Situata ishte kritike nga Shkodra në Vjosë, parashikimet e IGJEUM të sakta -
aa.com.tr
Presidenti i Azerbajxhanit hedh themelin e aeroportit të ri në qytetin e cliruar Fuzuli
Tesla humb terren në Europë – Rritja e kërkesës së makinave elektrike nxit konkurrencën e prodhuesve në kontinent
lajmi.net
Hoti: Vjedhja e Thesarit është rast kriminal, mos e lidhni me këtë qeveri
ata.gov.al
Dyfishi i reshjeve në janar të 2021-n, krahasuar me të 2010-s/ Vetëm 145 banesa të përmbytura nga 4610 në 2010-n
ata.gov.al
Parandalimi i përmbytjeve/ Ekonomi: Investimet janë rritur me më shumë se 80% krahasimisht në vitet 2005-2012 dhe 2013-2020
telegrafi.com
Limaj: Reçaku, dëshmia që lirinë e kemi paguar shtrenjtë
periskopi.com
Limaj: Reçaku vazhdon të jetë fytyra e turpit të Serbisë - Periskopi
cna.al
U denoncua për falsifikim të orës së aksidentit/ Prokurori i “listës së zezë”, në filtrin e Vettingut
shqiptarja.com
Lulzim Basha ose 'Tigri prej letre'
Zanafilla komplekse e një klisheje
Duke përkujtuar ROLAND TREBICKËN
Gëzuar Fresh që të çuan për lesh!
americaneye.al
LSI “largoi” Naçon, por jo Haxhinaston. Kryemadhi e prezanton për deputet në Tiranë
ata.gov.al
Nisi sot skema e naftës falas/ Fermeri Kujtim Lamthi nga Gruemira e Malësisë së Madhe, aplikuesi i parë në e-Albania
telegraf.al
Dora kusare ndaj kuletës varfanjake të ushtarakëve
gazetamapo.al
Lajmëroi “diss”, Stresi merr ‘shuplakën’ nga e ëma: S’të ka hije, je i pjekur

Sekretari socialist i përgjigjet kërcënimit të opozitës: Nuk ka asnjë shans të përsëritet 1997-ta

Gazetatema 13.01. 22:29

Sekretari socialist i përgjigjet kërcënimit të opozitës: Nuk ka asnjë shans të përsëritet 1997-ta

Sekretari i Partisë Socialiste për marrëdhëniet me Shoqërinë Civile dhe Mediat, Alfred Peza ka komentuar zhvillimet aktuale në vend. Teksa ishte i ftuar këtë të mërkurë në studion e lajmeve në “Vizion Plus”, Peza iu është përgjigjur deklaratave të opozitës se vendi rrezikon përsëritjen e vitit 1997»»»

Sot 13.01. 21:34

Rama e mbajti sekret, kush është shteti që i dha Shqipërisë vaksinat e para anti-COVID? Ja çfarë thotë Alfred Peza

Sa i përket vendimit të qeverisë për të mos e bërë publik emrin e vendit që ndihmoi Shqipërinë me 975 dozat e para të vaksinës kundër koronavirusit, ish-deputeti i PS-së, Alfred Peza tha se ishte zgjedhja e vendit të BE-së që kjo dhuratë të mos shndërrohet në një çështje politike brenda shtetit të »»»

sot.com.al
Alpe News 13.01. 21:10

SITUATA POLITIKE NË VEND/ Peza: Nuk ka asnjë shans të përsëritet 1997

Sekretari i Partisë Socialiste për mediat, Alfred Peza ka komentuar zhvillimet aktuale në vend. Teksa ishte i ftuar këtë të mërkurë në studion e lajmeve në “Vizion Plus”, Peza iu është përgjigjur deklaratave të opozitës se vendi rrezikon përsëritjen e vitit 1997. Pavarësisht situatës politike konfl»»»

alpenews.al
Vizion Plus 13.01. 21:10

Situata politike/ Peza: Nuk ka asnjë shans të përsëritet 1997

Sekretari i Partisë Socialiste për mediat, Alfred Peza ka komentuar zhvillimet aktuale në vend. Teksa ishte i ftuar këtë të mërkurë në studion e lajmeve në “Vizion Plus”, Peza iu është përgjigjur deklaratave të opozitës se vendi rrezikon përsëritjen e vitit 1997. Pavarësisht situatës politike konfl»»»

vizionplus.tv
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.