evropaelire.org
Kujdes nga ekstremistët në Rusi... dhe gratë!
shekulli.com.al
Humbasin dëshmitë e bandës “Habilaj”, Tahiri: Qesharake, janë në favorin tim
gazeta-shqip.com
Interpelanca/ Rritet nota mesatare për mësuesinë, Shahini dhe Përmeti përplasen në Kuvend
gazeta-shqip.com
Debat mes socialistëve, Beqaj: Në Kuvend pihet duhan, Ruçi: Thuaj emrat, nise nga unë…
periskopi.com
Çaji i ‘rusit’: Mytaher Haskuka shkon për të pirë çaj te hoxhallarët (Foto)
Kriza “S-400”, SHBA vendos të përzë Turqinë nga programi F-35. Reagon Ankaraja: e padrejtë!
gazetaexpress.com
Macron më i hapur për opsionet rreth Kosovës, por ai do të bashkëpunojë ngushtë me MerkelinTe fundit
insajderi.com
Këngëtarja amerikane Shilpa Ray vjen për herë të parë në Kosovë
Bomba nga Italia: Arsenal armësh e droge nga Shqipëria për mafian “Camorra” dhe “Sacra Corona Unita”
gazetamapo.al
Vilsoni dhe Genci: Fjala e fundit e poetëve në gjyq
shekulli.com.al
Ursula Von der Leyen: Mbështes Shqipërinë në rrugën e integrimit në BE
Rritet mesatarja për pranimet në universitet, Përmeti: Po lini rininë pa shkollë. Përgjigjet Shahini
kallxo.com
27 organizata dhe 6 anëtarë të shoqërisë civile i dalin në mbështetje KShC-së
shqiptarja.com
Ministri i jashtëm grek në Washington për shpimet në det nga ana e Turqisë
koha.net
DW: Racizmi, urrejtja dhe pasojat politike
rtsh.al
Xhaferri komenton akuzat për korrupsion në Maqedoninë e Veriut
mia.mk
Nëse Londra do të mbetet qendër financiare edhe pas Bregzitit?
exit.al
KPK shkarkon gjyqtarin Mustafaj e prokurorin Ylli, konfirmon kandidaten për SPAK
Nuk kalon vetingun, shkarkohet drejtuesi i Prokurorisë Vlorë, Ardian Ylli
Turqia reagon ndaj deklaratës së udhëheqjes amerikane për programin F-35
noa.al
Deputetët bëhen gati për pushime/ Sot seanca e fundit e Kuvendit, PS i duhen votat e opozitës së re
rtsh.al
Kalon vettingu kandidatja e SPAK-ut
Simboli i kurajos, shqiptarja që tashmë lufton për jetën e saj
kallxo.com
Deputeti ia propozon Qeverisë 10 investime në Dukagjin në vend të autostradës
Luçiano Boçi: Nuk futemi në zgjedhje me Ramën kryeministër….
aa.com.tr
"Largimi i Turqisë nga programi F-35 do të dëmtojë marrëdhëniet"
rtsh.al
Reeker: Situata në Shqipëri të zgjidhet brenda kornizave kushtetuese
shekulli.com.al
Rrëzohet 30 qershori/ Gjykatat nuk japin mandatet në Durrës e Vorë
rtsh.al
Stoltenberg: Duhet të përgatitemi për një botë me më shumë raketa ruse!
Çifti italian me 2 fëmijët humbin rrugën natën në Mallakastër, ndihmohen nga banorët
boldnews.al
Probleme me pasurinë/ Vetting, shkarkohet nga detyra kryeprokurori …
koha.mk
Malësori, dikur e kishin quajtur Zvonko, përmes “Besës” iu kthye rrënjës
ina-online.net
Këto janë tri çështjet që Hashim Thaçi kurrë nuk do të donte të zbuloheshin për të
rtsh.al
Itali-FBI, aksioni i përbashkët kundër mafias
Titujt ekonomikë të shtypit të shkruar 18 korrik 2019
cna.al
Probleme me pasurinë/ KPK shkarkon kunatin e “baba Takut me çantë të zezë”
shekulli.com.al
OSBE e shqetësuar për krizën politike, ofrojmë platformë për dialog
Aktori i njohur: Pasi fitova çmimin Oscar nëna më tha, shko hidh mbeturinat tani
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 18/07/2019
monitor.al
Turistët preferojnë “Marubin”
shqiptarja.com
‘Kthejin nga kanë ardhur’, Trump ekzalton mbështetësit dhe akuzon ligjvënësit si ‘antisemitë’
starplus-tv.com
RAMA: NUK E NJOH 13 TETORIN, GATI PËR DIALOG ME OPOZITËN, POR JO PËR ZGJEDHJE TË PARAKOHSHME
cna.al
Kaloi në “sitë” nga KPK/ Zbardhet vendimi për Elida Kaçkinin
Kryeshefi i Telekomit i bindur se përmbaruesi do të vendos në favor të tyre - Arbresh.info
boldnews.al
Ironia e ish-ministrit/ Pas Metës e Malajt, Rama të shkarkojë Trump-in…
gazetamapo.al
KLSH e paditi për shpërdorim detyre,Ndreca merr postin e rëndësishëm

Ministrja Hoxha: Veseli s’do të ndalet, PDK’ja nuk është parti e individëve

INA 29.06. 15:35

Ministrja Hoxha: Veseli s’do të ndalet, PDK’ja nuk është parti e individëve

29/06/2019 0 Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ditë më parë mori vendim të shkarkojë personat brenda partisë së tij që kanë aktakuza për korrupsion dhe nepotizëm. E kjo nismë e tij gjeti përkrahje të gjerë. Kishte edhe të atillë që lajmin e morën me skepticizëm. Por ministrja e Integrimit Evropian, n»»»

ina-online.net
Periskopi 29.06. 11:04

Ministrja Hoxha: Veseli s’do të ndalet, PDK’ja nuk është parti e individëve

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ditë më parë mori vendim të shkarkojë personat brenda partisë së tij që kanë aktakuza për korrupsion dhe nepotizëm. E kjo nismë e tij gjeti përkrahje të gjerë. Kishte edhe të atillë që lajmin e morën me skepticizëm. Por ministrja e Integrimit Evropian, njëherësh anët»»»

periskopi.com
Epoka e Re 29.06. 10:14

Hoxha: Veseli s’do të ndalet, PDK-ja nuk është parti e individëve

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ditë më parë mori vendim të shkarkojë personat brenda partisë së tij që kanë aktakuza për korrupsion dhe nepotizëm. E kjo nismë e tij u përkrahë nga shumë kush. Kishte edhe të atillë që lajmin e morën me skepticizëm. Por ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha»»»

epokaere.com
Infokusi 29.06. 09:57

Hoxha: Veseli s’do të ndalet, PDK-ja nuk është parti e individëve

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ditë më parë mori vendim të shkarkojë personat brenda partisë së tij që kanë aktakuza për korrupsion dhe nepotizëm. E kjo nismë e tij u përkrahë nga shumë kush. Kishte edhe të atillë që lajmin e morën me skepticizëm. Por ministrja e Integrimit Evropian, njëherësh anë»»»

gazetainfokus.com
Almakos 29.06. 09:47

Ministrja Hoxha: PDK-ja nuk është parti e individëve

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ditë më parë mori vendim të shkarkojë personat brenda partisë së tij që kanë aktakuza për korrupsion dhe nepotizëm. E kjo nismë e tij gjeti përkrahje të gjerë. Kishte edhe të atillë që lajmin e morën me skepticizëm. Por ministrja e Integrimit Evropian, njëherësh anët»»»

almakos.com
Klan Kosova 29.06. 09:05

Hoxha: Veseli s’do të ndalet, PDK-ja nuk është parti e individëve

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ditë më parë mori vendim të shkarkojë personat brenda partisë së tij që kanë aktakuza për korrupsion dhe nepotizëm. E kjo nismë e tij gjeti përkrahje të gjerë. Kishte edhe të atillë që lajmin e morën me skepticizëm. Por ministrja e Integrimit Evropian, njëherësh anët»»»

klankosova.tv
RTK 29.06. 08:35

Hoxha: Veseli s’do të ndalet, PDK-ja nuk është parti e individëve

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ditë më parë mori vendim të shkarkojë personat brenda partisë së tij që kanë aktakuza për korrupsion dhe nepotizëm. E kjo nismë e tij u përkrahë nga shumë kush. Kishte edhe të atillë që lajmin e morën me skepticizëm. Por ministrja e Integrimit Evropian, njëherësh anë»»»

Arbresh 29.06. 08:34

Hoxha: Veseli s’do të ndalet, PDK-ja nuk është parti e individëve - Arbresh.info

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ditë më parë mori vendim të shkarkojë personat brenda partisë së tij që kanë aktakuza për korrupsion dhe nepotizëm. E kjo nismë e tij u përkrahë nga shumë kush. Kishte edhe të atillë që lajmin e morën me skepticizëm. Por ministrja e Integrimit Evropian, njëherësh anë»»»

Kosova 29.06. 08:23

Hoxha: Veseli s’do të ndalet, PDK-ja nuk është parti e individëve - Kosova Info

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ditë më parë mori vendim të shkarkojë personat brenda partisë së tij që kanë aktakuza për korrupsion dhe nepotizëm. E kjo nismë e tij gjeti përkrahje të gjerë. Kishte edhe të atillë që lajmin e morën me skepticizëm. Por ministrja e Integrimit Evropian, njëherësh anë»»»

kosova.info
Telegrafi 29.06. 08:15

Hoxha: Veseli s’do të ndalet, PDK-ja nuk është parti e individëve

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ditë më parë mori vendim të shkarkojë personat brenda partisë së tij që kanë aktakuza për korrupsion dhe nepotizëm. E kjo nismë e tij gjeti përkrahje të gjerë. Kishte edhe të atillë që lajmin e morën me skepticizëm. Por ministrja e Integrimit Evropian, njëherësh anët»»»

telegrafi.com
EO - Ekonomia Online 29.06. 07:58

Hoxha: Veseli s’do të ndalet, PDK-ja nuk është parti e individëve

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ditë më parë mori vendim të shkarkojë personat brenda partisë së tij që kanë aktakuza për korrupsion dhe nepotizëm. E kjo nismë e tij u përkrahë nga shumë kush. Kishte edhe të atillë që lajmin e morën me skepticizëm. Por ministrja e Integrimit Evropian, njëherësh anë»»»

ekonomiaonline.com
Insajderi 21.06. 19:26

Kosnett mirëpret vendimin e Veselit për largimin e zyrtarëve me aktakuza

Ambasadori amerikan, Philip Kosnett ka mirëpritur vendimin e kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli, për largimin nga të gjitha pozitat partiake dhe institucionale zyrtarët e kësaj partie që kanë aktakuza të konfirmuara nga institucionet e drejtësisë. Përmes një shkrimi në Twitter, Kosnett, shprehet se »»»

insajderi.com
Zeri 21.06. 19:18

Kosnett mirëpret vendimin e Veselit për largimit të zyrtarëve me aktakuza

Përmes një shkrimi në Twitter, Kosnett, shprehet se shkarkimi i zyrtarëve me aktakuza duhet të ndodhë edhe në subjektet e tjera politike. Ambasadori ka thënë gjithashtu se, pret që kjo nismë të zbatohet njëmend. “Vendimi i PDK-së për të pezulluar ose shkarkuar zyrtarët e paditur nga zyra publike ës»»»

Gazeta Blic 19.06. 22:17

A ishin në dijeni Agim Çeku dhe Besim Beqaj për vendimin e Veselit për t’u larguar nga pozitat e tyre?

Kryetetari i PDK-së, Kadri Veseli gjatë ditës së sotme ka marrë vendim që të gjithë zyrtarët e kësaj partie të cilët kanë aktakuza ndaj korrupsionit apo veprave të ndryshme në kundërshtim me ligjin do të largohen nga pozitat të cilat i mbajnë, raporton Gazeta Blic. E për këtë, ai ka folur edhe në K»»»

gazetablic.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano