telegraf.al
Sefedin Met’hoxha: Një thirrje vjen nga Tenda e Qypit
balkanweb.com
Rikthim në Rusi?! Çfarë e pret kritikun e Putinit pas helmimit, zbulohet lëvizja sekrete e autoriteteve ruse
koha.net
Gjashtë subjekte politike kanë aplikuar deri më tani për të marrë pjesë në zgjedhje
koha.net
Hoti: Kurti ktheu Kosovën në Kore të Veriut, atij e Osmanit duhet t’ua tregojmë vendin
Uran Ismaili: Kosova ende pa plan dhe pa datë për vaksinat kundër Covid-19 (Video)
vizionplus.tv
Ku është zhdukur Moisi Habilaj? “Spy Story” e vlonjatit të shumëpërfolur
Si Kina synon të vaksinojë 50 milion njerëz brenda shkurtit?
Shpërthimi në Beirut mund të ketë pasur shkaktar Sirinë? Hetimet zbulojnë 3 biznesmen të lidhur me Bashar al-Assad
telegraf.al
Dr. Blenard Nonaj, profili i kandidaturës model të LSI-së për Skraparin
portalb.mk
Kuvendi vazhdoi edhe sot diskutimin rreth ligjit për regjistrim, shumica parlamentare e vendosur të miratojë ligjin edhe pa përkrahjen e VMRO-së
Qeveria holandeze jep dorëheqjen pas skandalit me taksat – Kryeministri do vazhdojë të drejtojë përgjigjen ndaj pandemisë
cna.al
Basha lë pa drejtues gjashtë qarqe/ Kush janë emrat e mundshëm
evropaelire.org
Kush do ta zëvendësojë Angela Merkelin?
lapsi.al
“Rama Show” në Open/ Shihni me video si i përqesh dhe imiton kryeministri gazetarët
kallxo.com
Bulliqi emëron Këshillin Drejtues të Teatrit ‘Avdush Hasani’
americaneye.al
“Tirja dhe Nustreti i Dubait”, replika Rama-Basha për përmbytjet
ata.gov.al
FOKUS – Rusia shpreson te Biden për një marrëveshje për çarmatimin bërthamor
newsbomb.al
“Tirja i qeverisë e ka mendjen të gajaset”, Basha i përgjigjet Ramës: Asgjë nuk i mbulon dot dështimet
noa.al
Basha i përgjigjet ironisë së Ramës: Vendi përmbytet, Tirja i qeverisë gajaset në Twitter
Sfidanti tragjik: Xhavid Qesja: Unë jam kundër jush e, për pasojë, në luftë me ju!
shqiptarja.com
Kryetari i KQZ-së, Ilirjan Celibashi takohet me ambasadoren e SHBA-së, Yuri Kim
sot.com.al
“Asgjë nuk i mbulon dot dështimet”, Basha i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Ramës: Tirja e qeverisë e ka mendjen të gajaset në...
periskopi.com
Shyqiri Bytyqi i bashkohet PDK-së - Periskopi
periskopi.com
Ish këshilltari i Kurtit fyen mediat: Thotë se duan politikanë të korruptuar e të lidhur me UDBA-n - Periskopi
ata.gov.al
Kapacitetet qeverisëse të PS-së të pakonkurrueshme/ Ndryshim 100% i situatës me mirëmbajtjen e rrugëve
kallxo.com
Arrestohet edhe një person që organizonte lojëra fati në Karaçevë
koha.net
Loriana me ngritjen më të madhe në ranglistën botërore, IJF-ja thotë se Kosova vazhdon të magjepsë
Mesazhi i gruas që humbi disa anëtarë të familjes në masakrën e Reçakut
gazetainfokus.com
Secili deputet i Listës Serbe në zgjedhjet e fundit pati vota më shumë se Enver Hoxhaj i PDK-së
balkanweb.com
Balla: E kemi zbatuar ‘5 Qershorin’, PD përpjekje për të penguar votën e emigrantëve. Përballja ime elektorale në Elbasan me Kryemadhin, Bardhin e Haj
vizionplus.tv
Rama: Përmbytjet e fundit do dëmshpërblehen, puna jonë zvogëloj ndjeshëm problemet
aa.com.tr
Erdoğan: Diktati në industrinë e mbrojtjes është i papranueshëm
shqiptarja.com
Balla publikon reportazhin e BBC-së për Reçakun: I tregohet botës një nga masakra më të rënda të genocidit serb në Kosovë, lufta e UÇK-së ishte për li
gazeta-shqip.com
‘Shkoni në shtëpinë e Obamës”/ Tortura që Ivanka i bënte shërbimit sekret
telegraf.al
Kryemadhi me banorët e Njësisë nr.4: Rama takson intelektualët, ‘zhveshi’ nga taksat oligarkët. Qytetarët po largohen nga mungesa e shpresës!
javanews.al
“Dy herë më shumë reshje se në vitin 2010”/ Peleshi nxjerr grafikët, bën krahasimin dhe tregon si u menaxhuan përmbytjet -
javanews.al
Përmbytjet, Rama ironizon Metën: Kudo që sheh ujë kërkon kamerdare, por nuk e ndihmoj dot -
top-channel.tv
Pandemia në Kosovë/ Qeveria në detyrë masa të reja
newsbomb.al
Nuk vonon Rama, i përgjegjet Bashës: Nën ujë janë Saliu, Iliiri, Luli dhe Mona që duan ta bëjnë komerdare, po halli është që s'i pret kush matanë
newsbomb.al
KQZ kualifikon për zgjedhjet e 25 prillit, kompaninë që u akuzua nga Trump për manipulim votash në SHBA
abcnews.al
Studimi i fundit: Ekstremistët islamikë, ndër kërcënimet kryesore
Interi rrezikon penalizim, ekipi ka dy muaj pa rroga
syri.net
Danimarka: Impeachment pas 30 vjetësh për shkak të ligjit të imigracionit
shqiptarja.com
Rama: Nën ujë janë Saliu, Iliri, Luli dhe Mona! I përdorin fatkeqësitë për kamerdare, ashtu si edhe 'Nusretin' dhe TirenPërmbytjet/ Basha: Qindra mijë
shqiptarja.com
Përmbytjet/ Basha: Qindra mijëra njerëz nën ujë! Rama: Nën ujë janë Saliu, Iliri, Luli dhe Mona! I përdorin fatkeqësitë për kamerdare, ashtu si edhe '
lajmpress.org
Vjosa dhe Albini – një mundësi e re për Kosovën!
starplus-tv.com
RESHJE TË DENDURA DËBORE NË VEND, NË KORÇË TEMPERATURA -7 GRADË
kosova.info
AKB: Qeveria të ndaj 1 miliard euro për të fuqizuar konsumin dhe për të mbijetuar sektori privat
newsbomb.al
Rama krahasoi përmbytjet me 2010, i përgjigjet ASHPËR Basha: Dështak! Në 8 vite duke fajësuar të tjerët për paaftësinë e tij
Mapo 13.01. 21:44

Kongresi nis procedurat e shkarkimit – Trump bën thirrje që të mos ketë dhunë

Zyra për media e Shtëpisë së Bardhë ka lëshuar një komunikatë nga presidenti amerikan Donald Trump, teksa Dhoma e Përfaqësuesve ka nisur procedurat për shkarkimin e tij për shkak të rolit në sulmin ndaj Kongresit javën e kaluar nga një turmë e mbështetësve të tij. Në sulmin e 6 janarit, kanë mbetur»»»

gazetamapo.al
Oranews 13.01. 20:48

Nis procedura për shkarkim të Trumpit, Garda Kombëtare ruan Kongresin

Dhoma e Përfaqësuesve ka nisur një debat me emocione të thella, teksa synon të shkarkojë presidentin amerikan, Donald Trump për shkak të rolit të tij në sulmin ndaj Kongresit nga një turmë e mbështetësve të tij. Ndërkohë, në Partinë Republikane janë thelluar edhe më shumë ndasitë. Seanca e 13 janar»»»

oranews.tv
Hashtag 13.01. 20:44

Kongresi amerikan nis debatin për shkarkimin e Trump

Dhoma e Përfaqësuesve ka nisur një debat me emocione të thella, teksa synon të shkarkojë presidentin amerikan, Donald Trump për shkak të rolit të tij në sulmin ndaj Kongresit nga një turmë e mbështetësve të tij. Ndërkohë, në Partinë Republikane janë thelluar edhe më shumë ndasitë. Seanca e 13 janar»»»

hashtag.al
Indeks 13.01. 16:49

Dhoma e Përfaqësuesve nis mbledhjen për diskutimin e artikullit të fajësimit për Donald Trump

Dhoma e Përfaqësuesve është mbledhur për herë të dytë, për të marrë vendimin për largimin e presidentit Trump. Dhoma do të fillojë të debatojë mbi vendimin për parametrat e fajësimit përpara se të marrë dy vota procedurale. Ligjvënësit demokrat janë të gatshëm të shpallin fajtorë presidentin Trump,»»»

indeksonline.net
Balkanweb 13.01. 07:53

Dhoma e Përfaqësuesve nis diskutimet për shkarkimin e Donald Trumpit

Komiteti i rregullave të Dhomës së Përfaqësuesve po zhvillon një seancë dëgjimore mbi një rezolutë që pretendon se Donald Trump “reklamoi gjerësisht dhe inkurajoi gjerësisht” turmën të shkaktoi kaos në Kongresin amerikan dhe se zëvendëspresidenti Mike Pence duhet të marrë detyrën e presidentit. Dem»»»

balkanweb.com
Periskopi 13.01. 07:13

Dhoma e Përfaqësuesve nis diskutimet për shkarkimin e Donald Trumpit - Periskopi

Komiteti i rregullave të Dhomës së Përfaqësuesve po zhvillon një seancë dëgjimore mbi një rezolutë që pretendon se Donald Trump “reklamoi gjerësisht dhe inkurajoi gjerësisht” turmën të shkaktoi kaos në Kongresin amerikan dhe se zëvendëspresidenti Mike Pence duhet të marrë detyrën e presidentit. Dem»»»

periskopi.com
Kosova Sot 12.01. 23:55

Dhoma e Përfaqësuesve nis diskutimet për shkarkimin e Donald Trumpit

Komiteti i rregullave të Dhomës së Përfaqësuesve po zhvillon një seancë dëgjimore mbi një rezolutë që pretendon se Donald Trump “reklamoi gjerësisht dhe inkurajoi gjerësisht” turmën të shkaktoi kaos në Kongresin amerikan dhe se zëvendëspresidenti Mike Pence duhet të marrë detyrën e presidentit. Dem»»»

kosova-sot.info
RTV 21 11.01. 17:27

Demokratët kërkojnë nga Pence ta largojë Trumpin nga zyra

Demokratët e Kongresit amerikan do të tentojnë të largojnë nga zyra presidentin amerikan, Donald Trump këtë javë, ose duke i bërë presion nënpresidentit, Mike Pence dhe kabinetit të tij që të përdorin fuqitë kushtetutese, apo përmes procesit të shkarkimit në Kongres. Udhëheqësja e Dhomës së Përfaqë»»»

rtv21.tv
Kallxo 11.01. 13:08

Demokratët kërkojnë nga Pence ta largojë Trumpin nga zyra

Demokratët e Kongresit amerikan do të tentojnë të largojnë nga zyra presidentin amerikan, Donald Trump këtë javë, ose duke i bërë presion nënpresidentit, Mike Pence dhe kabinetit të tij që të përdorin fuqitë kushtetutese, apo përmes procesit të shkarkimit në Kongres. Udhëheqësja e Dhomës së Përfaqë»»»

kallxo.com
Radio Evropa e Lire 11.01. 12:57

Demokratët kërkojnë nga Pence ta largojë Trumpin nga zyra

Demokratët e Kongresit amerikan do të tentojnë të largojnë nga zyra presidentin amerikan, Donald Trump këtë javë, ose duke i bërë presion nënpresidentit, Mike Pence dhe kabinetit të tij që të përdorin fuqitë kushtetutese, apo përmes procesit të shkarkimit në Kongres. Udhëheqësja e Dhomës së Përfaqë»»»

evropaelire.org
Gazeta Blic 11.01. 11:30

Demokratët kërkojnë nga Pence ta largojë Trumpin nga zyra

Demokratët e Kongresit amerikan do të tentojnë të largojnë nga zyra presidentin amerikan, Donald Trump këtë javë, ose duke i bërë presion nënpresidentit, Mike Pence dhe kabinetit të tij që të përdorin fuqitë kushtetutese, apo përmes procesit të shkarkimit në Kongres. Udhëheqësja e Dhomës së Përfaqë»»»

gazetablic.com
Albeu 27.05.2020. 22:55

LIVE/ Pas 9 vitesh pauzë, NASA dhe kompania e Elon Musk gati të bëjnë histori

SpaceX, kompania e Elon Musk pritet që të hyjë në histori të mërkurën e 27 majit. Kompania e teknologjisë së kërkimit hapësinor nis sot misionin e parë me njerëz në bord. Në bordin e raketës Falcon 9 do të jenë dy astronautë të NASA-s, Koloneli i Marinsave në pension Doug Hurley dhe Koloneli i Forc»»»

Abcnews 27.05.2020. 22:30

Ndiqni LIVE/ Pas 9 vitesh pauzë, NASA dhe kompania e Elon Musk gati të bëjnë histori

SpaceX, kompania e Elon Musk pritet që të hyjë në histori të mërkurën e 27 majit. Kompania e teknologjisë së kërkimit hapësinor nis sot misionin e parë me njerëz në bord. Në bordin e raketës Falcon 9 do të jenë dy astronautë të NASA-s, Koloneli i Marinsave në pension Doug Hurley dhe Koloneli i Forc»»»

abcnews.al
Epoka e Re 10.05.2020. 14:25

Presidenti jugkorean nis një delegacion drejt Koresë Veriore

Presidenti i Koresë Jugore, Moon Jae-in, do të dërgojë drejt Koresë Veriore një delegacion të kryesuar nga udhëheqësi i sigurisë kombëtare, për të biseduar në atë se si të ulen tensionet bërthamore dhe të ndihmojnë në realizimin e bisedimeve në mes të Phenianit dhe Uashingtonit. Njoftimi për dërgim»»»

epokaere.com
Koha Jone 19.06.2019. 10:35

Donald Trump nis zyrtarisht fushatën për zgjedhjet presidenciale të 2020-ës

Presidenti i SHBA-ve Donald Trump ka nisur zyrtarisht fushatën e tij për t’u rikandiduar, duke u bërë thirrje amerikanëve ta mbështesin për katër vjet të tjera. Presidenti republikan konfirmoi rikandidimin e tij para mijëra mbështetësve në një tubim në Florida, ndërsa siç shkruan “BBC” e quajti sht»»»

kohajone.com
Klan Kosova 09.12.2018. 08:54

Shefi i Shtabit të Shtëpisë së Bardhë do të largohet në fund të vitit, thotë Trump

Shefi i Shtabit të Shtëpisë së Bardhë, John Kelly, do të largohet nga posti i tij në fund të vitit, njoftoi presidenti i SHBA-ve, Donald Trump. Një njoftim rreth zëvendësimit të Kelly pritej në ditët në vazhdim, u tha Trump gazetarëve të shtunën kur ai u nis nga Shtëpia e Bardhë për tw shkuar në nd»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining