ekonomiaonline.com
Në njëvjetorin e vdekjes përkujtohet ish-ushtari i UÇK-së, Qerim Kelmendi
Rriten shpenzimet konsumatore në SHBA – Ndikuan lehtësitë për familjet me të ardhura të ulta
shqiptarja.com
Takimet me qytetarët, shikueshmëria në rrjet/ Balla ‘mposht’ dyshen Basha–Kryemadhi
cna.al
LIVE SUPERLIGA| Tirana përmbys Vllazninë, Bylisi ndëshkon Skënderbeun. Ja rezultatet
cna.al
Rusia dhe NATO duhet të punojnë së bashku për ta frenuar Kinën
cna.al
Studimi/ Ja si gjenet përcaktojnë shijet tona ndaj ushqimeve
balkanweb.com
Sulm i tmerrshëm që po trondit botën, rrëmbehen qindra nxënëse në Nigeri
tvklan.al
Veliaj ironizon koalicionin opozitar dhe LSI
klankosova.tv
Borrell: Rusia është e shkëputur nga BE-ja
Bajram Mjeku:Të gjitha “shtetet” e vetëshpallura shqiptare
tvklan.al
Epidemiologu Muja: Vatrat kryesore të infeksionit janë familjet
koha.mk
Kush ia theu “bagremët” Ballasheviqit në Kosovë?!
aa.com.tr
EBA-ja mbështet Arabinë Saudite pas akuzave të SHBA-së për vrasjen e Khashoggit
shekulli.com.al
ISP:140 deputetë, por Kodi Zgjedhor kërkon minimalisht 1744-177 kandidatë për çdo parti/ koalicion
lajme.rtsh.al
"Rruga e Kombit", vazhdon puna për përmirësimin e saj
kallxo.com
Vdes xhaxhai i Kadri Veselit
shqiptarja.com
Rama të hënën në Bruksel takon presidenten e KE Ursula von der Leyen
cna.al
Pesë kandidatët e Lulit për ministër të Brendshëm
insajderi.com
Petkoviq: Rashiqi është "kali i Trojës i Albin Kurtit"
Marinela Ziu analizon: Vetëm Kontrolli i Lartë i Shtetit parashikon 7.2 miliardë euro, buxhet të shpërdoruar
shqiptarja.com
Petrit Vasili i ‘fiksuar’ pas aktores italiane, i shkruan publikisht në Facebook: Splendida!
topalbaniaradio.com
COVID-19, nis vaksinimi i mjekëve në Korçë!
Gazeta amerikane alarmon: Kongresisti më i madh prorus, mentor i Vjosa Osmanit
Tronditëse/ I vunë në një gropë, 22 intelektualë të pushkatuar! Dëshmitar okular, Diti Biçaku: Tirana e natës së 26 shkurtit 1951
Emigrimi nga Shqipëria me përmasa shqetësuese
Serbia porositë para vizitës së Lajcak: Ka kaluar koha kur mund të na shantazhoni, s’ka zgjidhje për Kosovën pa na pyetur
cna.al
Fitore kombëtare/ Si u ndërtua koalicioni Çamo-Grek i Lulzim Bashës
kallxo.com
Pastrimi i shtëpive, punë mbijetese për shumë gra
tvklan.al
Forcohen masat në doganën e Kakavijës, do të kalojnë vetëm 400 persona
rd.al
Pse sektori i Energjisë ndodhet në një situatë shumë të vështirë
alpenews.al
COVID-19/ Peleshi: Shqipëria do jetë e para në rajon për vaksinim masiv, mund ta mbyllim para afatit 14 muaj
boldnews.al
Kategoria e Parë/ Sot luhet java e 12-të, beteja të forta e formalitete. Ja programi i ndeshjeve
vizionplus.tv
Silva Bino nuk përjashton shtrëngimin e masave antiCovid: Vaksinat, deri tani asnjë efekt anësor
telegrafi.com
Gara përmes foto-mesazheve për kreun e LDK-së, Imet Rrahmani i kundërpërgjigjet Avdullah Hotit
abcnews.al
Ndërmjetësime dhe tregu i zi, vendet europiane në kërkim të vaksinës
“Gabimi i SHBA dhe Anglisë me Enver Hoxhën”, Paskal Milo: Pse aleatët e lanë Shqipërinë në anën sovjetike
kohajone.com
“Popullsia e vendit po plaket”, Klajda Gjosha: Nisma e LSI “nga bebja në bebe” është investimi për t
topalbaniaradio.com
Reja afrikane e pluhurit “përfshin” Shqipërinë
“Nuk premtoj mrekulli, por normalitet”/ Basha me përfaqësues të Energjisë së Rinovueshme: Do keni një derë ku të trokisni, nuk do të hapet me “kafe”,
shqiptarja.com
Nis procesi i vaksinimit edhe në Korçë! Do vaksinohen rreth 1000 mjekë e infermierë në total
abcnews.al
VIDEO/ Mjegulla e dendur përfshin edhe Vlorën
ekonomiaonline.com
Rusia: Po përdoret retorikë radikale nga shqiptarët pas fitores së VV-së
Nis vaksinimi anti-COVID edhe në Korçë, Manastirliu: Së shpejti përfundojmë me të gjithë bluzat e bardha
shqiptarja.com
Mjegulla e dendur ‘pushton’ rrugët, ARRSH-shoferëve: Ulni shpejtësinë
tesheshi.com
OKB pendohet për kufizimin e lirisë në Rusi dhe Kinë
portalb.mk
Arbin Rushiti, basketbollisti nga Shkupi që synon NBA-në (VIDEO)
Holokausti dhe fati ndryshe i dy arkitektëve të shquar
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Abcnews 18.01. 22:29

Bashkim me Patozin e Topallin për zgjedhje? Hajdari: Nuk na duhen makinacione për të shkuar në Parlament

“Me Astrit Patozin dhe Jozefina Topallin marrëdhëniet i kam të shkëlqyera por në zgjedhje, Nisma Thurje do nuk do të bëjë në këto zgjedhje as koalicione parazgjedhore dhe as paszgjedhore.” Kështu është shprehur Rudina Hajdari në një lidhje të drejtpërdrejtë me “Log” në ABC. Duke folur nga Elbasani,»»»

abcnews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.