syri.net
‘Pas teatrit do rrafshojmë Rrugën e Kombit’- Iriqi bisedon me Luftar Pajon
exit.al
Kurti: Vendimi i Kushtetueses, i papranueshëm, beteja jonë vazhdon
ata.gov.al
Muaji i Ramazanit/ Komuniteti Mysliman vendos: Ritualet fetare të kryhen në banesa
shqiptarja.com
A është keqinformuar ambasadorja e SHBA për drejtësinë? Meta: S'merrem me thashethemeMeta: Pres që Reforma Zgjedhore të mbyllet brenda 31 majit, por p
gazetamapo.al
Rritet numri i të infektuarve/ Bardh Spahia: Qendrat shëndetësore po kthehen në vatra të COVID-19
newsbomb.al
Berisha denoncon me video: Atentat në Tropojë në mes të ditës, i shënjestruari pikas autorët dhe hidhet nga kati i dytë me plumb në krah
koha.mk
Spasovski: Numrat për të infektuarit e rinj, alarm për t’u respektuar masat
gazetainfokus.com
VV’ja do të drejtohet përsëri Komisionit të Venedikut
abcnews.al
Ky shtet shënoi sot rekord viktimash nga koronavirusi
abcnews.al
Rusia planifikon të ndërtojë stacionin e saj hapësinor
evropaelire.org
Veseli: Demokracia e Kosovës është në momente vendimtare
ata.gov.al
ITALI – Conte: Ta kthejmë krizën në një mundësi për të transformuar shoqëritë
Vjosa Osmani nuk shkon në takimin e Mustafës me anëtarët e LDK-sëTë ngjashme
ata.gov.al
Kosovë/ Shkon në 94 numri i rasteve me koronavirus
rtv21.tv
Këshilltari i Pacollit: AKR-ja nuk do të jetë pjesë e Qeverisë
Bomba e mediave italiane: Rezart Taçi ka depozituar 362 milionë euro në Singapor
24-ore.com
Abuzim me fjalën diktaturë dhe diktator në demokraci
syri.net
Ish-kryeministri/ ‘Kel Hajduti ka përgatitur me kujdes vjedhjen e radhës në QSUT’
Nga tonet e qeta, distancimi me Metën dhe futja në zgjedhje pa garanci: Si duhet lexuar Lulzim Basha
americaneye.al
Vangjel Kokoli, një skenograf i talentuar memaliot
parlament.al
Komisioni për Sigurinë Kombëtare seancë dëgjimore me Drejtorin e Policisë së Shtetit
kallxo.com
Veseli: Refuzimi i LVV-së ka imponuar këtë vendim të drejtë të Gjykatës Kushtetuese
shqiptarja.com
Plani i 'çmendur' i La Liga-s, ndeshje çdo ditë nga 11 qershori në 19 korrik
gazetainfokus.com
Kush është fajtorë për dështimet juridike të Albin Kurtit?
infoglobi.com
Veseli: LVV është brenda skenarit të saj
LDK synon formimin e qeverisë brenda 3 ditëve, Mustafa: Mund të votohet edhe të shtunën
aktuale.mk
Dita Starova Qerimi: A do të mbajmë këtë stres të Covid-it privatisht apo do të krijojmë nga ai ndonjë vepër arti
rtv21.tv
Veseli: Vendim i drejtë i Kushtetueses, LVV është brenda skenarit të saj
gazeta-shqip.com
Kriza politike, ja kur do të votohet qeveria e re në Kosovë
ata.gov.al
Rinisja e transportit publik bazuar në modelet europiane/ Lëvizja e automjeteve me gjysmën e kapacitetit, pritet së shpejti protokolli përfundimtar
lapsi.al
Krahasimi në krizë/ Teatri i Ramës, si piramida e Enverit
ata.gov.al
Helikopterët e famshëm Black Hawk hyjnë në flotën e ushtrisë shqiptare
cna.al
Reportazhi i “Vrij Nederland” në 2008-ën/ Si u arsimua Lulzim Basha, e shoqja, dhe kunati në Hollandë me paratë e Xhorxh Sorosit
gazeta-shqip.com
25 punonjës policie u prekën nga koronavirusi, Veliu tregon gjendjen e tyre
abcnews.al
“Kryeministër që sillej si në opozitë”: Gazetarja flet për rrëzimin e shpejtë të Albin Kurtit

Samiti Japoni-Rusi mund të mos përfshijë bisedimet për ishujt e kontestueshëm

Anadolu 18.04.2019. 15:29

Samiti Japoni-Rusi mund të mos përfshijë bisedimet për ishujt e kontestueshëm

Ankara Japonia ka vendosur që të përpilojë një propozim i cili do të kërkonte arritjen e marrëveshjes me Rusinë mbi disa ishuj të kontestuar në brigjet veriore të Japoninë gjatë vizitës së presidentit rus Vladimir Putin në qershor, transmeton Anadolu Agency (AA). Siç raporton e përditshmja "Mainich»»»

aa.com.tr
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.