Këta janë dhjetë familjet më të fuqishme në SHBATë ngjashme
cna.al
Fondet e paligjshme/ Si i shpëtoi Qipro ndikimit negativ rus
Rama: “Air Albania Stadium”, një monument i kohëve moderne që do mbetet në hartën turistike të Tiranës
Shqipëri-Francë/Lleshaj i lë vendin e tij në “Air Albania Stadium” efektives së plagosur, Ina Nuku
boldnews.al
Propaganda boshe e qeverisë me stadiumet dhe humbja e turpshme e Kombëtares Shqiptare me Serbinë
cna.al
Tifozët brohorasin “Rama ik”/ “Qindra forca policore në stadium” (Video)
Kujtesë e gdhendur në gurë
boldnews.al
Rama braktiset nga socialistët e Vlorës, përqindje e ulët në zgjedhje, peticion kundër kryetarit
insajderi.com
Atmosferë elektrizuese në “Air Albania Stadium” - Nis takimi Shqipëri-Francë
klankosova.tv
Dëmtohet fusha, komuna nuk tregon punëkryesin (VIDEO)
gazetamapo.al
Surprizë! Shihni çfarë ndodh në stadium para ndeshjes (video)
zeriamerikes.com
Jaço: Shqipëria performon shumë dobët në konkurencën rajonale
“Presidenti 2021”, pika e nxehtë e negociatave LVV-LDK
FOTO-VIDEO/“Fytyra – përtej identitetit”, cikël ekspozitash nga artisti Fate Velaj në Rumani
Kroçera “MSC Lirica” me 2326 turistë të huaj viziton Sarandën
boldnews.al
VOA shuplakë qeverisë/ Shqipëri, korrupsioni dhe taksat pengesë për investimet e huaja
kosova.info
Kurti përsëri në stadium, ja në cilën pjesë është ulur
botasot.info
Forca! Jemi me ju!/ Meta në mbështetje të kombëtares kundër Francës
24-ore.com
Sokol Nano i AIDA: Turizmi, më i preferuari i investitorëve, projektet që po zbatohen
tetovasot.com
Abdulla Mehmeti: Kur shumica të mendojnë e veprojnë shqip, është e bërë Shqipëria
koha.mk
“Presidenti 2021”, pika e nxehtë e negociatave LVV-LDK
Çfarë kemi nën ujë
balkanweb.com
Foto/ Ndeshja Shqipëri-Francë, Ilir Meta dekoron presidentin e UEFA-s. Zbulon “sekretin” e tij të vjetër
cna.al
Kampi i refugjatëve Moria në Greqi/ Njolla e turpit të Evropës
sot.com.al
Zbardhet ora dhe data kur Ilir Meta do takojë Bashën dhe Kryemadhin
boldnews.al
Arena Kombëtare/ Stadiumi i ri mbi gjakun e punëtorit dhe “kullën orgji” të politikanëve
rtsh.al
Trajnim mbi Trafikimin e Armëve të Vogla
alpenews.al
SHQIPËRI-FRANCË/ Ndeshja luhet nën masa të rrepta sigurie, kufizime edhe në qarkullimin rrugor
Vasili: Katica politike,që mbron Katicën e KED dhe betimin te Bregu i Lanës!
boldnews.al
Modelja shqiptare rrëfehet: Po më ndjek shërbimi sekret
Bardhi: Xhafaj sulm të papranueshëm kundër Kushtetueses
Basha akuza Ramës: Për hesap të krimit po kërkon kapjen e drejtësisë
sot.com.al
“Kishte nisur edhe të mësonte gjuhën shqipe”, ish-këshilltarja e Donald Trump zbulon prapaskenat e tërheqjes së kandidates për ambasadore në Tiranë: S
syri.net
'Minishengeni ballkanik'/ Çfarë rrezikon Shqipëria nga aventura e Ramës me Vuçiç? I ftuar në studio Aulon KalajaA ka 'ftohje' me ndërkombëtarët? Kasha
gazetablic.com
Haradinaj: Pavarësisht rezultatit, krenar që jemi pjesë e arenës ku shkëlqejnë yjet e futbollit botëror

Profesori i Oksfordit: Korrigjimi i kufirit me Serbinë, zgjidhje më e preferuar nga qytetarët

Periskopi 24.06. 11:22

Profesori i Oksfordit: Korrigjimi i kufirit me Serbinë, zgjidhje më e preferuar nga qytetarët

Në mes tre skenarëve që RIDEA ka bërë hulmtime, konkretisht ndërmjet Status QUO-s, Asociacionit me kompetenca ekzekutive për komunat serbe dhe korrigjimit të kufirit, ky i fundit po rezulton me përkrahjen më të madhe qytetare. Këtë anketë e ka prezantuar sot profesori Anthony Heath nga Universiteti»»»

periskopi.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano