Avdullah Hoti nuk e do PDK-në në Qeveri, të tjerët në LDK kanë kushteTë ngjashme
Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”
sot.com.al
Operacioni Forca e Ligjit zbret në qytetin e Fierit, 4 persona të dënuar për trafik droge në skaner për pasurinë, policia zbardh të dhënat
sot.com.al
Heronjtë dallohen, sepse janë të mbrojtur me patriotizmin e shkallës më të lartë
PD, paralele të rrezikshme me Bjellorusinë, kërcënimi: Kujdes, pas pak pamjet e Minskut mund të bëhen një “deja vu” për Tiranën. Guximtarët reagojnë
gazetamapo.al
Humb jetën nga koronavirusi drejtori i birrës “Peja”
abcnews.al
BE kritikon Bjellorusinë për dhunën pas zgjedhjeve, paralajmëron marrje të masave
shqiptarja.com
Shpëtuan hebrenjtë, arkitekti i njohur hebre ndërton falas memorialin në nder të shqiptarëve
telegrafi.com
Vdes nga COVID-19 edhe një pacient në Spitalin e Gjilanit
indeksonline.net
Mbi 40 milionë lekë gjoba lokaleve që organizuan dasma në Shqipëri
botasot.info
Vaksina “Putin”, politikania e opozitës shqiptare bën thirrje: Ta provojmë!
ata.gov.al
AAK voton pro koalicionit me LDK-në, Haradinaj tregon prioritetet
gazetablic.com
Vdes edhe një pacient nga koronavirusi
shqiptarja.com
Ndërron jetë drejtori i birrës së njohur në Shqipëri, dyshohet se ishte infektuar me Covid19
sot.com.al
Do aplikojë për punë? Ish ministri i PD-së plotëson testin e CIA-s amerikane (FOTO)
abcnews.al
Joe Biden hyn në histori, zgjedh një grua me ngjyrë si kandidate për nën presidente
koha.mk
Vaksina kundër Covid, Rusia merr porosi për 1 miliardë doza
shqiptarja.com
Berisha: Shqipërisë t’i hiqet drejtimi i OSBE-së, pse s'reagon Lukashenkoi Tiranës'...por reagimi zyrtar e nxjerr blof
kallxo.com
Xhavit Haliti: PDK duhet të hyjë në koalicionin qeveritar
cna.al
Hetimet filluan të heqin “mbeturinat”!
rtsh.al
MASR refuzon projektin "100 fushat" të FSHF
abcnews.al
Haradinaj-Hotit: Është ulur niveli i dialogut, bëj disa hapa mbrapa
cna.al
Pse hesht Lukashenko i Tiranës në krye të OSBE!
ata.gov.al
Thaçi pas intervistimit në Hagë: Ky proces do të vulosë njëherë e përgjithmonë rolin historik të UÇK-së
boldnews.al
Çfarë janë “superpërhapësit” dhe si mund të ndalen?
abcnews.al
PD Shkodër: Spitali Rajonal vatër infeksioni nga fillimi i pandemisë, nuk ka tampone
Tensionet me Turqinë, Greqia vë ushtrinë në gadishmëri
kallxo.com
COVID-19, Syla takon ambasadorin e OSBE-së Braathu, i tregon për mungesën e stafit në spitale dhe klinika
ata.gov.al
VIDEO- Përrenjas, Malaj për ATSH: Shpërndahen ndihma ushqimore për 350 familje në nevojë

Mbledhja e KKT-së,leje për hotele e fshatra turistikë në Gjirin e Lalëzit

Gazeta Telegraf 14.01. 14:38

Mbledhja e KKT-së,leje për hotele e fshatra turistikë në Gjirin e Lalëzit

Këshilli Kombëtar i territorit (KKT) në mbledhjen e fundit ka miratuar leje të shumta ndërtimi dhe zhvillimi, ku mbizotërojnë lejet për hotele e fshatra turistikë. KKt ka vendosur të japë leje Zhvillimi për një Kompleks turistik rezidencial dhe hotelier Lura 5, që ndodhet në zonën e Gjirit të lalzi»»»

Monitor 19.01. 01:01

Mbledhja e KKT-së, leje për hotele e fshatra turistikë në Gjirin e Lalëzit

Këshilli Kombëtar i territorit (KKT) në mbledhjen e fundit ka miratuar leje të shumta ndërtimi dhe zhvillimi, ku mbizotërojnë lejet për hotele e fshatra turistikë. KKt ka vendosur të japë leje Zhvillimi për një Kompleks turistik rezidencial dhe hotelier Lura 5, që ndodhet në zonën e Gjirit të lalzi»»»

monitor.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.