Dënohen me një vit shërbim prove 8 protestuesit e Rrugës së Kombit
ekonomiaonline.com
Osmani: Qeveria e LDK-së do të sjellë shumë investime në Kosovë
koha.mk
Llogaridhënia e Speciales, “mollë sherri” mes partive
klankosova.tv
Asamblisti i LDK-së në Deçan i bashkohet AAK-së
kohajone.com
Shqipëria, një “ferrë” në hartën e Erdoganit
koha.net
Osmani kërkon drejtësi në 21 vjetorin e vrasjes së kolonel Ahmet Krasniqit
Vrasjet e fundit në Holandë, mediat: Amsterdami në duart e bandave kriminale
gazetaexpress.com
Këta “bij kurvash” që na qeverisin!Te fundit
shqiptarja.com
E vetmja nga një vend jo anëtar i BE-së/ Drejtoresha e ATSH-së zgjidhet në bordin drejtues të Aleancës Europiane të Agjencive të Lajmeve
rtsh.al
Anija shqiptare 'Oriku' shpëton 111 emigrantë në detin Egje
gazeta-shqip.com
“Ministra dhe kryeministra vranë njerëz”/ Për herë të parë Tahiri zbulon gabim e tij të madh
gazetamapo.al
Udhëtimet/ Meta publikon shpenzimet për bileta avioni dhe hotele
shqiptarja.com
Luftë e 'ftohtë' me Xhafajn? Tahiri: Të jeni të bindur që unë e di shumë mirë që kam rrotullTahiri: Rrëfej të vërtetën time, deri në këtë stacion të p
cna.al
Tjetër divorc VIP/ Vajza e show-t kapet me ish-deputetin
aa.com.tr
"SHBA do të dërgojë trupa ushtarake në Arabinë Saudite"
kohajone.com
Busti i Skenderbeut së shpejti edhe në Trieshi – Malësi
insajderi.com
“Hapim vende të reja pune”, Pacolli përpiqet sërish që të mashtrojë qytetarët e Lipjanit
shqiptarja.com
Ketro: Saimir Tahiri përballë lukunisë së ujqërve opozitarë
boldnews.al
Ekskluzive/ Përgjimet e Habilajve për shpenzimet e skafit të Tahirit ngrenë dyshime për korrupsion
Librazhd/ Rikonstruktohet shkolla e Mesme e Bashkuar e Zgoshtit
Nafta që digjet dhe aleanca SHBA – Riad
koha.mk
“Monstra” del nga tuneli, apo futet prapë në të?
exit.al
Vendimi i Tahirit, dëshmi e një drejtësie të kapur e pashqetësuar nga reforma
kallxo.com
Dita e Pastrimit të Botës, Kosova aksion në disa vende
cna.al
“O zhapik langaraq”/ “Masakrohet” Petrit Vasili, nuk shpëton as Meta
cna.al
Stoku i dosjeve dhe Vettingu bllokojnë Gjykatën e Lartë
Rrit çmimin dhe ujë s'ka: Paratë shkojnë për punësim militantësh dhe salltanete
portalb.mk
Poetja Fiona Sampson – fituese e çmimit “Naim Frashëri” të edicionit të XXIII të FNP “Ditët e Naimit”
gazetablic.com
Pacolli: Erdhi dita me i dhanë fund rrenave për liberalizimin e vizave
aa.com.tr
Paqja mbetet "ëndërr e paarritshme" për familjen siriane
shqiptarja.com
Irani dhe strategjia e tij e përshkallëzimit të tensioneve
Adria Airways anulon fluturimet pasi dy aeroplanë i mbesin në tokë për shkak të ngecjes në pagesa!
periskopi.com
Albulena Haxhiu ia qet LDK’së: Na e vjedhën edhe slloganin
gazetamapo.al
Grimca nga jeta jonë e hallakatur
shekulli.com.al
Mijëra protestues bashkohen nga e gjithë bota për çështjen e klimës
lexo.com.al
Cakaj jep lajmin e mirë: 12 pozicione të lira në Shërbimin e Jashtëm të Republikës së Shqipërisë
starplus-tv.com
RAMA NGA VELIPOJA: 80% E DREJTORËVE DO IKIN NGA PUNA
Nuk gjente medikamentin për hepatitin B, institucionet shëndetësore i përgjigjen në kohë qytetarit
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 21/9/2019

Vazhdon mobilizimi për ndihmë ndaj Astrit Islamit i diagnostikuar me leukemi akute, kërkohet ndihmë edhe nga Uran Ismaili

Almakos 11.09. 11:41

Vazhdon mobilizimi për ndihmë ndaj Astrit Islamit i diagnostikuar me leukemi akute, kërkohet ndihmë edhe nga Uran Ismaili

Ish-deputetja Donika Kadaj-Bujupi ka bërë thirrje që të ndihmohet i riu Astrit Islami që është diagnostikuar me sëmundjen e rëndë të leukemisë akute. “Astrit Islami është një i ri që është diagnostifikuar me sëmundjen e rëndë të leukemisë akute. Nga kolegia ish-deputete, Ganimete Musliu, jam ftuar »»»

almakos.com
Express 11.09. 11:40

Vazhdon mobilizimi për ndihmë ndaj Astrit Islamit i diagnostikuar me leukemi akute, kërkohet ndihmë edhe nga Uran IsmailiTe fundit

Ish-deputetja Donika Kadaj-Bujupi ka bërë thirrje që të ndihmohet i riu Astrit Islami që është diagnostikuar me sëmundjen e rëndë të leukemisë akute. “Astrit Islami është një i ri që është diagnostifikuar me sëmundjen e rëndë të leukemisë akute. Nga kolegia ish-deputete, Ganimete Musliu, jam ftuar »»»

gazetaexpress.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano