cna.al
Ilir Meta “kërcënon” Bashën/ Zbulohet loja e presidentit, një tjetër opozitë në horizont?
lexo.com.al
Shije e ulët në letërsi
Me udhëzim të Presidentit Erdoğan, institucionet turke ndihmojnë Shqipërinë pas tërmetit
shqiptarja.com
Risia e DPSHTRR në mbrojtje të mjedisit, tarifa zero për mjetet elektrik
portalb.mk
Sot mbledhja e ministrore e BE-së, komentuan Stef Bllok, Zoran Zaev dhe Bujar Osmani
balkanweb.com
“Isha më i kritikuari për poezi hermetike”, rrëfehet Moikoim Zeqo: Nga miqësia me Kadarenë te përplasja me Ramizin e Nanon
kosova-sot.info
Eksperti i sigurisë alarmon rëndë Kosovën: Ja nga çka duhet të ketë kujdes...
vizionplus.tv
10 fëmijë refugjatë ndalohen në Devoll bashkë me familjet
koha.net
Shenjëzimi i rrugëve, peng i ankesave të operatorëve në OSHP
newsbomb.al
Përplasje mes autoriteteve dhe minoriteteve në Mal të Zi, shkak simbolet etnike
klankosova.tv
Prej 19 tetor deri më 31 dhjetor këto rrugë do të mbyllen për qarkullim në Prishtinë
Gati projekti për transformimin e Piramidës
rtsh.al
Shqipëria dhe Gjermania firmosin marrëveshje për menaxhimin e mbetjeve urbane
Shefja e misionit të OSBE/ODIHR mbërrin në selinë blu, takon Bashën
shqiptarja.com
Mosfurnizimi me armë nga BE nuk e lëndon shumë Turqinë
epokaere.com
Kandidatët për deputetë akuzojnë komisionarët për manipulim të votave
telegrafi.com
Tomë Gashi kërkon nga ministri në detyrë, Abelard Tahiri që ta dorëzojë raportin e Institutit zviceran mbi vdekjen e Astrit Deharit
cna.al
Skandali me lobimet ruse të Lulzim Bashës/ Prokuroria bën lëvizjen e radhës
cna.al
Pse Lulzim Basha e çon debatin tek Venecia dhe Presidenti
Aliu, Bujari e Musa nuk janë aspak më të mirë se Asim Musa
rtsh.al
Holanda: Shqipëria duhet të tregojë më shumë progres; Finlanda: Duhet të shohim se çfarë thonë vendet anëtare
shqiptarja.com
5 me 4/ Përçarje brenda opozitës së re! Grupi demokrat drejt shkrirjes! Korab Lita: Hajdari deklaroi dorëheqjen (VIDEO)
shekulli.com.al
Ministrat e Jashtëm të BE-së diskutojnë sot për zgjerimin e Unionit
lexo.com.al
Sherr në Dibër/ Motrat bëjnë për spital kunatën dhe i drejtojnë…
infoglobi.com
SHBA tërheqin të gjitha trupat e mbetura nga Siria veriore
infoglobi.com
Hetime rreth zarfeve që dyshohet se shkaktuan helmim
rtsh.al
Nis punimet Asambleja e Përgjithshme e Interpolit
vizionplus.tv
Ministri i Jashtëm holandez: Shqipëria nuk është gati për hapjen e negociatave
gazetainfokus.com
Apostolova: Gjithcka shkoi mirë në zgjedhjet e 6 tetorit me përjashtim të pjesës veriore të vendit
A i thotë gjë Edi Ramës emri Hevrin Khalef?
Të pakënaqurit e zgjedhjeve
syri.net
Italia do të bllokojë eksportin e armëve drejt Turqisë
klankosova.tv
“Prostitucioni hyri në politikën serbe me Tadiqin”
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 15/10/2019
vizionplus.tv
Franca: S’jemi kundër integrimit të Ballkanit, por procesi i zgjerimit na ka zhgënjyer
Kurti ia përmend Apostolovës nevojën e një ‘mini-Marshall plani të BE-së’ për Ballkanin Perëndimor
Kryetari i Partisë Republikane Serbe: Kam dëshmi që Vuçiq ka urdhëruar likuidimin e Oliver Ivanoviqit (VIDEO)
kallxo.com
Apostolova takon Kurtin, kërkon që sa më parë të formohet qeveria e re
monitor.al
Kosova sot proteston kundër fituesit “Nobel”, adhurues i Millosheviçit
aktuale.mk
Futbollistët e Turqisë vazhdojnë me festime kontraverse pro-Erdogan, UEFA nis hetimet
tvklan.al
Gjonaj mesazh 47 ministrave të KE-së

Universiteti Metropolitan Tirana, qendra e veçantë e dijes

Mapo 24.06. 10:43

Universiteti Metropolitan Tirana, qendra e veçantë e dijes

Intervistë me. Msc Ernest Shtepani, Fakulteti i Inxhinierise dhe Arkitektures. UMT vendi ku flitet për kinemanë dhe arkitekturën, ku përgaditen inxhinierë e ekonomistë, ku nxiten sipërmarrësit e rinj. Ku rrihen tema të ditës dhe ku studiohet e shkuara… Universiteti Metropolitan Tirana, është një qe»»»

gazetamapo.al
You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining