boldnews.al
E frikshme/ Dokumenti! Gjermanët e kanë parashikuar që në 2012 Covid 19, ja çfarë thonë
TURQI – Kryebashkiaku i Stambollit bën thirrje për kufizim të plotë
Ndërkallje e “360gradë” - 15 Pandemitë që ndryshuan botën
exit.al
Demontim i disa teorive dhe miteve mbi koronavirusin
insajderi.com
Zëdhënësja e PSD-së ia përmend Kurtit deklaratën për kapjen dhe ç’kapjen e shtetit
insajderi.com
VV e PDK filtrojnë në distancë, fjalë mbështetëse për njëra-tjetrën
koha.mk
Kur do ikë koronavirusi? Albana Fico: Nuk ka një datë fikse, si matet rënia e infeksionit
KORONAVIRUSI/ Behgjet Pacolli: Është situatë problematike
Koronavirusi, Bahtiri dhe Rakiq kërkojnë nga qytetarët e Mitrovicës të respektojnë orarin e lëvizjeveTë ngjashme
kallxo.com
Ministri Bislimi tregon si votuan ministrat e LDK-së për heqjen e tarifës 100 për qind
insajderi.com
Kadri Veseli e quan palaço Agim Bahtirin
koha.net
Edhe Korisha e Prizrenit në karantinë
koha.mk
Pas shërimit nga COVID-19, përballja me stigmën e sëmundjes
ITALI – Tregu i automjeteve në paralizë, si asnjëherë më parë në njëqind vitet e fundit
Jo kaq poshtë zoti Rama!
COVID-19 – Tejkalohet pragu simbolik i një milion të infektuarve, 51 718 të vdekur
kohajone.com
100 mijë fëmijë shqiptarë të uritur? Hazizaj: UNICEF po hesht
7500 kg miell ndihmohen njerëzit në nevojë në Han të Elezit nga Bereqeti
shqiptarja.com
Situata në qarkun Shkodër/ Vijon shpërndarja e pensioneve, gjendje e mirë shëndetësore për të prekurit me COVID-19
newsbomb.al
“Nuk kemi nevojë të shypim para, kemi likujditet”, Guvernatori Sejko: Rimëkëmbja e ekonomisë varet nga rënia e rasteve me koronavirus
OST: Ndërprerje energjie nesër në disa zona të Durrësit
syri.net
Jo izolim ju lutem, ne jemi suedezë -Është çështje lirie, jo epidemiologjie
shqiptarja.com
Guximi i infermieres shqiptare Doriana në luftën me COVID-19 në Itali: Po heqim dorë nga dashuritë tona të mëdha!
CEO i Abi Bank: Qeveria do marrë borxh në bankat vendase, sistemi bankar solid
koha.net
Virusi që po trondit Amerikën: Shtëpia e Bardhë llogarit deri në 200 mijë të vdekur

Rama bën thirrje për paqe mes Rusisë dhe Ukrainës

RTSH 26.02. 09:52

Rama bën thirrje për paqe mes Rusisë dhe Ukrainës

Kryeministri shqiptar Edi Rama ka bërë thirrje për paqe mes Rusisë dhe Ukrainës, duke shpresuar në kontributin e Rusisë në këtë drejtim. Sikurse njofton gazetarja e RTSH Denada Shkodrani, deklaratën e tij zoti Rama e ka bërë gjatë takimit me ministrin e jashtëm rus Sergei Lavrov në Moskë, ku ndodhe»»»

rtsh.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining