newsbomb.al
Video e kryebashkiakut që pi kokainë, reagon PD: Edi Rama i Bulqizës të shkarkohet nga detyra dhe të ndiqet penalisht
shekulli.com.al
ODIHR ultimatum politikës: Mos abuzoni me fondet në zgjedhje, do monitorojmë blerjen e votës
Opozita e bashkuar cakton ekspertët për Reformën Zgjedhore (EMRAT)
rtsh.al
"Anti-Shpifja" do të shqyrtohet në mars 2020 nga Komisioni i Venecias
tvklan.al
PD: Të shkarkohet kryebashkiaku i Bulqizës
koha.mk
Turqia e gatshme të bashkëpunojë për rivendosjen e paqes në Lindjen e Mesme
shqiptarja.com
Kriza në Libi/OKB: Pranoni Berlinin. Haftar shkel armëpushimin, aeroporti goditet me gjashtë raketa
VETINGU KONFIRMOI NË DETYRË GJYQTARIN ASTRIT KALAJA, DSIK:ËSHTË PËRFSHIRË NË KORRUPSION | STAR PLUS TV - SHKODER
shqiptarja.com
Reforma Zgjedhore/ Zbardhen emrat e ekspertëve të opozitës jashtëparlamentare
gazetainfokus.com
Cakolli: Haradinaj po abuzon me buxhetin, fajtor janë Kurti dhe Mustafa - inFokus
shqiptarja.com
Si të dukeni bukur edhe në ditët më të ftohta të dimrit
SPECIALE/ Nga Ancelotti të Mourinho, njiuhuni me 10 trajnerët e mëdhënjë që drejtuan ekipe të vogëla
Gjykata shpall fajtorë pjesëtarët e grupit “Syri i Popullit”
rtsh.al
Komisioni parlamentar i Sigurisë voton "ligjin për amnistinë", penalizohen hajdutët, përfitojnë ndërtuesit pa leje
shqiptarja.com
Richard Grenell mbërrin në Prishtinë, takohet me presidentin Thaçi
koha.mk
FUSHATA E PARAKOHSHME: Vota në “ping pongun” e politikës
telegrafi.com
Zëdhënësi i PDK-së i quan Kurtin dhe Konjufcën ideologë të organizatës terroriste “Syri i Popullit”
Gjigandi turk vjen në Shqipëri- Hapet showroom i “Tepe Home” në Tiranë
Bankat, pak dëme nga tërmeti/ Nuk ka ndikuar as planet e biznesit për vitin 2020!
tetovasot.com
Taravari takon inspektorin antishqiptar
Vetëvendosje: PDK të distancohet nga deklaratat e Veselit e Thaçit
Pritet me kërshëri, mbërrin në Tiranë ambasadorja e re amerikane
DREJTONIN MJETIN NË MËNYRË TË PARREGULLT, ARRESTOHEN KATËR PERSONA | STAR PLUS TV - SHKODER
ANALIZA: SHBA "luftë" për gazin në Ballkan
epokaere.com
Koalicioni bashkëqeverisës midis LV-së dhe LDK-së duket të jetë i pashmangshëm dhe pa alternativë!
boldnews.al
Bardhi: We do not need mayors who fill their noses with cocaine, but who serve to citizens
gazetainfokus.com
Mushkolaj: Urime Albin, urime Isë, urime Kosovë - inFokus
shqiptarja.com
Përkthyesi Dritan Çela në sytë e atit Zija! 36 vjet jetë, nga fëmijëria në Helshan të Kukësit, deri tek veprat e yjeve të letërsisë italiane
noa.al
Nuk ndalen koncesionet, qeveria i jep një kompanie pasuritë e Hekurudhës Shqiptare me 1 euro qira
tvklan.al
Intensifikohen negociatat për ligjin për PP-në
Studenti tregon arsyet pse u rikthyen protestat para Universitetit
shqiptarja.com
Presidenti i Bullgarisë, Rumen Radev viziton Shqipërinë
boldnews.al
Kryebashkiaku i PS u kap duke konsumuar drogë/ Çupi: Do të denoncojmë çdo krim
gazeta-shqip.com
Kush është shqiptari i arratisur në Amerikë në 1997 dhe synon të drejtojë “FBI” shqiptare (EMRI)
rtsh.al
Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi: Zgjedhje të përgjithshme dhe lokale në të njëjtën ditë
aa.com.tr
Turqia pret që Rusia t'u përmbahet angazhimeve në Idlib
tetovasot.com
Kasami ultimatum Selës: Deri në fund të javës të prononcohet për koalicionin trepalësh
gazeta-shqip.com
Kate Middleton nis turin e saj 24-orësh për të ndihmuar fëmijët (FOTO)

Aliu: Fëmija i pambrojtur vdiq mizorisht, vetëm se ishte Rom apo se ishte i varfër?!

Indeks 19.07.2019. 00:49

Aliu: Fëmija i pambrojtur vdiq mizorisht, vetëm se ishte Rom apo se ishte i varfër?!

Vrasja e 9 vjeçarit ka ngjallur shqetësime të shumta. I fundit që ka reaguar për këtë çështje është deputeti i LVV-së, Liburn Aliu. “Nuk po mundem të kuptoj se si është e mundur që një i arrestuar për përdhunim të fëmisë dhe që e pranon veprën në hetuesi, të lirohet në procedure të rregullt nga pro»»»

indeksonline.net
Gazeta Blic 18.07.2019. 21:50

Deputeti i VV-së reagon për lirimin e personit për dhunimin e të miturit, e krahason rastin me vitin 1997 - GazetaBlic

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Liburn Aliu, pas lirimit të të arrestuarit i cili ka pranuar veprën në hetuesi se ka përdhunuar të miturin nga Fushë Kosova, ka thënë se nuk mund ta kuptojë një vendim të tillë, raporton Gazeta Blic. Aliu një rast të tillë e ka krahasuar edhe me kohën e vitit 1997 »»»

gazetablic.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano