mms.mk
Колку „малите“ можат да им откинат од изборниот колач на „големите“?: Во денешниот „Стадион“ гостуваа Апасиев, Стојановски, Грчева, Јованов, Бачев , К
kanal5.com.mk
„Само Интервју” утре со Зоран Заев
mia.mk
Петнаесеттиот Акто фестивал за современи уметности продолжува во Гевгелија
Поранешниот премиер на Албанија Сали Бериша ОБЈАВИ ВИДЕО ПРОТИВ ЗОРАН ЗАЕВ
mia.mk
Геноцидот во Сребренца 25 години подоцна: Кои се е осуден во Хаг, во Србија, во Босна и во Хравтска
netpress.com.mk
Сенатот на САД порача дека Ердоган со решението за „Аја Софија“ ги навредил христијаните
netpress.com.mk
Париз изрази жалење за одлуката на Турција за измена на статусот на „Света Софија“
Вучиќ формира нова влада порано од очекувано, но прво... Следи чиста во СНС
mia.mk
Митинг на коалицијата „Алијанса за Албанците и Алтернатива“ во Гостивар
mia.mk
Реакција на српската Демократска партија за протестите во Белград
mia.mk
Нови демонстрации во Србија, Парламентот го опколи жандармеријата (видео)
mia.mk
Заев во Карпош: Правиот пат значи ЕУ и НАТО, грижа за сите, заштита од КОВИД – 19, економски раст и повеќе пари за секој
sitel.com.mk
Две нови аудио бомби објавени и денеска - едната за Милошоски, другата за Заев
netpress.com.mk
Заев: ДУИ со барањето Албанец премиер испрати уценувачка порака
Нова „бомба“: Заев вели Албанските гласови не вределе ни пет банки
mia.mk
Мендони: Одлука за Света Софија отворена провокација кон целиот цивилизиран свет
Шекеринска конечно се огласи: Потврди дека била на гости кај Боки 13 и ја нападна Алфа телевизија
mia.mk
Шекеринска: Договорот од Преспа ни ги донесе НАТО и ЕУ, стави меѓународен печат на македонскиот идентитет и на македонскиот јазик
makfax.com.mk
Наришкин: Случајот на Сафронов не е поврзан со неговите професионални активности
press24.mk
Протести во Грција: Повредени шест полицајци и уапсени девет лица
kurir.mk
Вучиќ: Протестите се обид на опозицијата да се врати на власт
Огненовски за МИА: Демократи е против национални политички партии, важни се сите граѓани подеднакво
kanal5.com.mk
Вучиќ и Хоти на видео самит за Косово со Макрон и Меркел
Заев од Боговиње: Со Касами во владата, ОФИЦИЈАЛИЗАЦИЈАТА НА АЛБАНСКИОТ ЈАЗИК ЌЕ БИДЕ ЦЕЛОСНА
sitel.com.mk
Избори 2020: Заев ветува забрзан процес на преговори со ЕУ
kanal5.com.mk
Трамп збесна на Твитер по одлуката на Врховниот суд
kanal5.com.mk
Предизборната битка финишира со интензивирање на т.н бомбашки напади
kurir.mk
Скандали одамна се врзуваат за името на Петре Шилегов: Сомнеж дека одамна овозможил бизнис на фирма од кланот Заеви
mia.mk
Жерновски: Стоп за старата политика на новиот будимпештанец
makfax.com.mk
(Видео) Вучиќ од авион: Летам за Париз за да се борам за нашата Србија
mia.mk
Тачи в понеделник заминува за Хаг на интервју во Специјалното обвинителство за Косово
mia.mk
Спасовски: Нема напредок без систем во кој правдата ќе функционира неселективно и транспарентно
netpress.com.mk
Протести во Белград и Нови Сад, нови судири меѓу демонстрантите и полицијата
kanal5.com.mk
Аеродром воведе опција за лажно патување со авион , веднаш се пријавиле над 7000 ,,патници” (ВИДЕО)

Партиите продолжуваат со неофицијалната предизборна кампања

Telma 06.06. 16:20

Партиите продолжуваат со неофицијалната предизборна кампања

Никогаш не е прерано да се почне со изборна кампања. Ова партиско мото летово не беше попречено ниту од здравствената состојба во земјата ниту од вонредната состојба која ќе трае најмалку уште една недела. Пресови, спотови, соопштенија, реакции, статуси и други објави ја потврдуваат предизборната а»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.