Edhe deputetët PS kundër nismës së Lleshajt: Nuk ka punë të futet ministri tek pergjimet
kryeministria.al
Komunikim publik i Kryeministrit Edi Rama për luftën ndaj COVID-19
kallxo.com
Thaçi: Kurti dhe grupi i tij po e heshtin rastin Deharin
kallxo.com
Kurti bisedoi me presidentin malazez, nuk diskutuan fare për demarkacionin
Thaçi zbulon: Kurti, Sveçla e Abazi vizituan dhomën e përgjimeve në PTK, ndalën kamerat 3 ditë rresht
aa.com.tr
OKB: Në Libi gati çdo ditë futen armë përmes rrugëve ajrore, tokësore dhe detare
Deklarata e fortë e Bamir Topit: Sot Edi Rama drejton opozitën!
ata.gov.al
Radhë kilometrike të autoambulancave/ COVID-19 kolapson sistemin spitalor në Rusi
shekulli.com.al
Merkel përmbys gjithçka/ Asnjë marrëveshje të buxhetit të BE në qershor, miratojeni në vjeshtë
shqiptarja.com
Partia Agrare nënshkruan marrëveshje me KASH në ndihmë të bujqësisë
indeksonline.net
Thaçi: Ju jeni të frikësuar nga Kurti, që shtynë njerëzit në vetëvrasje e vrasje siç ndodhi me studentin në karantinë
ata.gov.al
Patos/ Vijon shpërndarja e pensioneve në banesa, deri tani janë ndarë 3100 pensione
lajmi.net
Tahiri: Emërimet që bëri Kurti ishin degradim më i madh se ato më herët
Quni: S’ka kufizime, Ushtria e Kosovës shkon në veri
ata.gov.al
GJERMANI – Merkel: Europa të marrë më shumë përgjegjësi në botë
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 02/5/2020
javanews.al
“Udhëtimi në kohë” i Lulit dhe beteja epike me “Ujkun e Surrelit” -
Zoti Kurti, mos kërkoni një armik ku nuk e keni!
Ende pa marrëveshje që i siguron Kosovës pavarësi energjetike
Skandaloze: Ja si VV paguan njerëz për të dalë nesër ne protestë., ja faktet (Foto)
kallxo.com
Inspektorati e kthen në krye të KEK-ut kushëririn e Hashim Thaçit (DOKUMENT)
shqiptarja.com
Teatri ose 'pikëllimi' postmodern albanez
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Hipokrizia e opozitarëve që po i bëjnë presion Lulzim Bashës!       
shekulli.com.al
Kriza në Shqipëri/ Shinasi Rama: Jeni në diktaturë. Brekët i keni firmato? Por të prodhuara në Kinë e Bangladesh
indeksonline.net
​Zëdhënësi i Borrellit kërkon rifillimin e dialogut pas normalizimit të situatës me COVID-19
Dështon misioni i Kurtit, shefi i KEK-ut, PTK-së dhe ai i Njësisë Speciale kthehen në pozitat e tyre, ishin shkarkime pa bazë ligjore
cna.al
“Dramë intrigash, tradhëtish dhe diplomacie të fshehtë”/ Elena Kocaqi rrëfen tragjedinë shqiptare të 40 viteve
"Ju flet Moska" - Vëllazëria e Erion Veliaj me oligarkun e Kodrës së Diellit
Përse Sali Berisha po “sodit” betejën e Metës kundër Bashës?
aa.com.tr
Turqia inauguron Ishullin e Demokracisë dhe Lirive
koha.net
Banorët akuzojnë “Feronikelin” për peshqit e ngordhur në lumin Drenica, institucionet pa informata
kallxo.com
Borrell i përgjigjet Thaçit: E ardhmja evropiane vetëm përmes dialogut të lehtësuar nga BE

Kryeministri italian Conte: Nuk mund të presim gjersa të zbulohet vaksina

Anadolu 21.05. 17:08

Kryeministri italian Conte: Nuk mund të presim gjersa të zbulohet vaksina

Romë Kryeministri italian Giuseppe Conte tha se periudha aktuale, kur janë zbutur masat kundër pandemisë së koronavirusit (COVID-19), është "koha për të rinisur motorin" e ekonomisë dhe se nuk nuk mund të presin gjersa të gjendet vaksina, raporton Anadolu Agency (AA). Kryeministri Conte sot në Dhom»»»

aa.com.tr
RTSH 17.05. 11:03

Conte prezanton lehtësimin e masave të izolimit

Kryeministri italian, Giuseppe Conte ka prezantuar lehtësimin e masave të izolimit, duke përfshirë rihapjen e të gjitha dyqaneve, restoranteve dhe parukerive nga 18 maji, duke mos harruar udhëzimet që synojnë të ndalin përhapjen e koronavirusit sërish. Në një adresim para kombit, Conte ka thënë se »»»

rtsh.al
Aktuale 17.05. 10:03

Italia prezanton fazat e daljes nga izolimi

Kryeministri italian, Giuseppe Conte ka prezantuar lehtësimin e masave të izolimit, duke përfshirë rihapjen e të gjitha dyqaneve, restoranteve dhe parukerive nga 18 maji, duke mos harruar udhëzimet që synojnë të ndalin përhapjen e koronavirusit sërish. Në një adresim para kombit të shtunën, Conte k»»»

aktuale.mk
Koha 16.05. 23:56

Italia prezanton fazat e daljes nga izolimi

Kryeministri italian, Giuseppe Conte ka prezantuar lehtësimin e masave të izolimit, duke përfshirë rihapjen e të gjitha dyqaneve, restoranteve dhe parukerive nga 18 maji, duke mos harruar udhëzimet që synojnë të ndalin përhapjen e koronavirusit sërish. Në një adresim para kombit të shtunën, Conte k»»»

koha.net
Epoka e Re 16.05. 23:30

Italia prezanton fazat e daljes nga izolimi

Kryeministri italian, Giuseppe Conte ka prezantuar lehtësimin e masave të izolimit, duke përfshirë rihapjen e të gjitha dyqaneve, restoranteve dhe parukerive nga 18 maji, duke mos harruar udhëzimet që synojnë të ndalin përhapjen e koronavirusit sërish. Në një adresim para kombit të shtunën, Conte k»»»

epokaere.com
Kallxo 16.05. 23:25

Italia prezanton fazat e daljes nga izolimi

Kryeministri italian, Giuseppe Conte ka prezantuar lehtësimin e masave të izolimit, duke përfshirë rihapjen e të gjitha dyqaneve, restoranteve dhe parukerive nga 18 maji, duke mos harruar udhëzimet që synojnë të ndalin përhapjen e koronavirusit sërish. Në një adresim para kombit të shtunën, Conte k»»»

kallxo.com
Express 16.05. 23:24

Italia do t’i hapë bizneset nga 18 maji

Kryeministri italian, Giuseppe Conte ka prezantuar lehtësimin e masave të izolimit, duke përfshirë rihapjen e të gjitha dyqaneve, restoranteve dhe parukerive nga 18 maji, duke mos harruar udhëzimet që synojnë të ndalin përhapjen e koronavirusit sërish. Në një adresim para kombit të shtunën, Conte k»»»

gazetaexpress.com
Radio Evropa e Lire 16.05. 22:35

Italia prezanton fazat e daljes nga izolimi

Kryeministri italian, Giuseppe Conte ka prezantuar lehtësimin e masave të izolimit, duke përfshirë rihapjen e të gjitha dyqaneve, restoranteve dhe parukerive nga 18 maji, duke mos harruar udhëzimet që synojnë të ndalin përhapjen e koronavirusit sërish. Në një adresim para kombit të shtunën, Conte k»»»

evropaelire.org
Scan 09.04. 17:12

“Projekti europian mund të dështojë”, kryeministri Conte paralajmëron liderët e BE-së mbi krizën e COVID-19

Kryeministri i Italisë, Giuseppe Conte, ka paralajmëruar se Bashkimi Evropian rrezikon të dështojë nëse liderët nuk mund të punojnë së bashku për të luftuar koronavirusin, teksa anëtarët e bllokut më të madh në botë përleshen mbi barrën ekonomike të pandemisë. Italia është shkatërruar nga koronavir»»»

Lajmi 09.04. 17:02

Kryeministri italian: BE mund të shpërbëhet nga koronavirusi

Kryeministri i Italisë, Giuseppe Conte, ka paralajmëruar se Bashkimi Evropian mund të shpërbëhet, në rast se nuk arrin të ndihmojë vendet që u goditën më së shumti nga koronavirusi. Conte tha se Bashkimi Evropian duhet të ngrihet në ‘sfidën më të madhe të njerëzimit, që nga Lufta e Dytë Botërore’ o»»»

lajmi.net
Periskopi 09.04. 13:50

Kryeministri i Italisë, Conte: Koronavirusi mund ta shkatërrojë BE-në

Kryeministri italian Giuseppe Conte i ka thënë BBC-së se Bashkimi Evropian rrezikon dështimin si projekt në krizën e koronavirusit. Giuseppe Conte tha se BE-ja duhet të veprojë në një mënyrë adekuate dhe të koordinuar që të ndihmojë vendet e goditura më së keqi nga virusi. Z.Conte tha se Bashkimi E»»»

periskopi.com
RTK 09.04. 10:42

BE mund të dështojë për shkak të krizës

Kryeministri i Italisë ka thënë për BBC-në se Bashkimi Evropian rrezikon të dështojë si një projekt në krizën e koronavirusit. Giuseppe Conte thotë se BE-ja duhet të veprojë në një mënyrë adekuate dhe të koordinuar për të ndihmuar vendet që goditen më shumë nga virusi. Conte thotë se Bashkimi Europ»»»

Syri 09.04. 08:13

Giuseppe Conte: BE-ja duhet të ndihmojë vendet e goditura nga koronavirusi

Kryeministri i Italisë tha për BBC-së se Bashkimi Evropian rrezikon të dështojë si një projekt në krizën e koronavirusit. Giuseppe Conte tha se BE-ja duhet të veprojë në një mënyrë adekuate dhe të koordinuar për të ndihmuar vendet që po goditen më shumë nga virusi. Z. Conte tha se Bashkimi Evropian»»»

syri.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.