gazetamapo.al
ODIHR si Gjykata e Durrësit: Regjistrimi i Bindjes, i paligjshëm
gazetamapo.al
Ish-shefat e policisë në gjyq: U dhamë para Babales e Fredi Alizotit
Barani në vitin 1937: Një rrëfim që historia të mos përseritet!
124 banesat e dëmtuara nga tërmeti në Korçë, Balluku: Do i rindërtojmë plotësisht
zeriamerikes.com
Buxhovi: Askund nuk kam deklaruar se UÇK-ja i ka vrarë njerëzit e LDK-së
shqiptarja.com
Udhëtimi i Merkelit drejt majave të pushtetit
kohajone.com
Projekti turistik 1 miliard euro në Ulqin
Kushtetuesja në vjeshtë? Panariti: Opsion jorealist, ministrja di gjëra që ne nuk i dimë
rtsh.al
Manastirliu në OKB: Shqipëria e angazhuar për përmbushjen e Objektivave të Zhvillimit!
Gjykata s’u dha mandatet, reagon Maliqi: Triumfoi drejtësia
shqiptarja.com
Erion Veliaj kërkon miratimin e mandatit si kryebashkiak nga Gjykata e Tiranës
Çavusoglu: Turqia do të jetë gjithmonë pranë shtetit dhe popullit palestinez
Grupit të “Toyota Yaris” i sekuestrohen llogari bankare, Taqulant Balla në ankth
boldnews.al
“O fol e mba, o dh.. e ha”/ Patozi i përgjigjet Bashës me gjuhën e Ramës
Ekonomi: Po mendojmë për rritjen e standardeve zgjedhore në vitin 2021
kallxo.com
Universiteti i Pejës, 'çerdhe' e PDK-së
rtsh.al
Bashkia e Durrësit, Patozi replikon me Bashën: Ta njoh hallin, s'të vë faj, ti thjesht po shtyn ditët e tua!
shekulli.com.al
ZGJIDHJA: Projekti për zgjidhjen e krizës është gati, duhet vetëm të pranohet
cna.al
Pazaret e errëta/ Fahri Balliu në krye të KLSH
hashtag.al
Pasi do i japë të gjitha me koncesion (edhe Milot-Balldren), qeveria pritet të miratojë nesër ndalimin e ofertave të pakërkuara Pasi do i japë të gjit
Paralajmëron FMN: Lufta tregtare po rëndon mbi ekonominë globale
Credins, pranë moshës së tretë- Banka dhuron shtretër për banorët e shtëpisë së të moshuarve në Kavajë
noa.al
Patozi-Bashës: Ndaje mendjen o jurist! Ka një shprehje që të shkon shumë në këtë rast: “O fol e mba, o dh.. e ha
rtsh.al
Dosja “Babale”, thirren si dëshmitarë ish-deputetë, gazetarë dhe prokurorë
lajmi.net
Rusia kritikon SHBA-të në lidhje me Idlibin
telegrafi.com
Osmani: Partneriteti i suksesshëm me agjencive të OKB-së dhe qeverisë zgjat për më shumë se 20 vjet
cna.al
Presidenti kapet në skandal/ Kandidati Petraq Milo nuk ka aplikuar për KLSH
koha.net
Haradinaj ofron mbështetjen e Qeverisë për projektet e Komunës së Malishevës
klankosova.tv
Info Magazine: Sfidat sociale të Kosovës
Ndaje mendjen o jurist: O fol e mba, o dh.. e ha
rtsh.al
3.4 milionë euro në "Toyota", Krimet e Rënda sekuestro pronave të të dyshuarve
kohajone.com
Ishin duke drekuar, vriten 3 diplomatët turq në Irak
gazetablic.com
Zv/ministrja Krasniqi: Ministria e Tregtisë fokus fuqizimin e grave në biznes - GazetaBlic
aa.com.tr
Gruaja siriane: Hetuesit më thyen krahun dhe dhëmbët
syri.net
EKSKLUZIVE/ Dorian Protoduari rrëfen për SYRI TV 4 muajt e paraburgimit tek '313'Mesazhe të shkurtra nga Athina dhe Beogradi Komentet
syri.net
EKSKLUZIVE/ Dorian Protoduari rrëfen për SYRI TV 4 muajt e paraburgimit tek '313'Pak mëshirë, për këtë Shqipëri të gjorë! Komentet

NISMA vazhdon me aderime, i bashkohen rreth 200 studentë

Gazeta NewBorn 27.06. 14:07

NISMA vazhdon me aderime, i bashkohen rreth 200 studentë

Nismës Socialdemokrate ka vazhduar trendin e prurjeve në parti. Pas aderimeve të shumta në disa degë të vendit, Nismës i janë bashkuar rreth 200 studentë të profileve të ndryshme. Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, tha se është kënaqësi e veçantë për të për t’i dëshiruar mirëseardhje »»»

Klan Kosova 26.06. 22:18

NISMA-s i bashkohen edhe rreth 200 studentë

Nismës Socialdemokrate ka i janë bashkuar rreth 200 studentë të profileve të ndryshme. Kryetari i partisw, Fatmir Limaj, tha se është kënaqësi e veçantë për të për t’i dëshiruar mirëseardhje intelektualëve të ardhshëm të këtij vendi, që do ta drejtojnë Kosovën në fusha të ndryshme. “Ne besojmë se e»»»

klankosova.tv
You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining