gazetaexpress.com
Bieber kapet me zëdhënësin e BE’së pas hartës skandaloze të Lajçakut
rd.al
Sipërmarrësi: Shteti të mos na pengojë! Basha: Qeveria ortake me oligarkët! Misioni ynë, mirëqenia e të gjithë shqiptarëve
shqiptarja.com
Kosovë, sulmohet fizikisht gazetari investigativ Visar Duriqi, reagime të shumta në vend
oranews.tv
Dosja e “Los Blancos” brenda grupit të kokainës dhe Bledar Seferi, SPAK në Shkurt i bllokoi pasurinë
lajme.rtsh.al
Basha me përfaqësues të Biznesit në Durrës, premton ulje të çmimit të energjisë dhe të taksave
syri.net
Arrestohet spiuni që dorëzoi planet e ndërtimit të Budestagut gjerman te rusët
abcnews.al
Gjermania “merret në pyetje” mbi strategjinë e BE-së për Rusinë
Vazhdon lufta për president, kandidati konsensual i shkruan edhe ambasadave
tvklan.al
Basha premton liberalizim të tregut të energjisë
cna.al
Zbardhet skema e ekzekutimit/ Kush ishte Behar Sofia, i lidhur me ‘bosin’ e heroinës Abdulselam Turgut
cna.al
Problemi nuk është Bamiri!
ata.gov.al
Basha: Misioni ynë mirëqenia e të gjithë shqiptarëve, prioritet të rinjtë
boldnews.al
“FUSHA” garon me veten në tenderin 2 mln USD, shtrin tentakulat edhe te OSHEE-ja!
sot.com.al
Zbardhen të tjera detaje për ekzekutimin e “Padronit të Drogës” dhe biznesmenit të fuqishëm në vend, zbulohen lidhjet me bosin e njohur të mafias ...
newsbomb.al
Në 2018 mbillte pemë me Erion Veliajn, dje bëri aleancë me PD; Çfarë thoshte Bamir TOPI për Bashën dhe ‘ëndrrën’ për kryeministër
Dy lëvizjet e Lulzim Bashës në koalicionin e ri për zgjedhjet e 25 prillit! PD e LSI bashkojnë forcën në tri qarqe, në 9 të tjera do të ketë…
shqiptarja.com
Brez i humbur? COVID-19 godet shanset e punësimit të të rinjve në Gjermani
KIPRED: Mediat serbe dhe ruse prodhuan mijëra lajme me dezinformata për qeverinë “Kurti” gjatë 2020-s
lajmpress.org
Kur do të zgjohemi ne shqiptarët?
shqiptarja.com
Zbardhet skema! Dy persona qëlluan Behar Sefën me 2 plumba nga makina, i treti i ka vëzhguar të gjitha lëvizjesEkzekutim mafioz me silenciator te Pira
tvklan.al
Tension në Tuz, Nik Gjeloshaj përplaset me policinë. Pritet arrestimi i tij
abcnews.al
Lanfranco Cirillo: Si qëndron e vërteta e pallatit 1 miliardë dollarësh në Rusi
kohajone.com
U ekzekutua në atentat mafioz, detaje nga e shkuara e Behar Sofias
tetovasot.com
Mos shisni, por blini tokë dhe investoni në Malësi
gazetamapo.al
Ekzekutimi i “Padronit të Drogës” në Tiranë dhe lidhjet me bosin e mafias turke
tesheshi.com
Ekspertja e KB: Pse e vërteta për Khashoggi varet nga amerikanët
Ka vetëm një mënyrë për të shpëtuar Presidencën (e Ilir Metën)
gazetainfokus.com
Kjo është pasuria e Agim Nuhës që u arrestua për dallavere me subvencione
aa.com.tr
Kryeministri armen shkarkon nga detyra shefin forcave të armatosura
kallxo.com
Paralajmërimi për dorëheqje i kryesuesit të KD të UP-së ngrit dyshime ndaj Rektoratit
sot.com.al
Petro Koçi në zi, mes dhimbjes së madhe njofton ndarjen nga jeta të njeriut të familjes së tij (FOTO)
portalb.mk
RMV, Kuvendi do të mbajë sot seancë për pyetje deputetësh
‘Shpërndarësit e ushqimeve të gatshme po trajtohen si skllevër’ – Qeveria italiane paralajmëron restorantet dhe baret
sot.com.al
“Natën e thikave arriti të bindë aleatët”/ Astrit Patozi paralajmëron papritur Agron Dukën: Uroj që mos të të ndodhë kjo gjë!
portalb.mk
Zaharieva pas takimit me Osmanin: Le ta kuptojnë se nuk ka forcë para së cilës do të dorëzohemi, BE-ja nuk është Jugosllavi
Bosi i ‘Goldman Sachs’: Puna nga shtëpia nuk është një ‘normalitet i ri’ por një ‘devijim’ i përkohshëm
balkanweb.com
Nga dënimi për drogë tek sulmet me tritol ndaj bizneseve të tij, kush është 65-vjeçari që u qëllua me silenciator në qendër të Tiranës
gazeta-shqip.com
Vrasja në mes të Tiranës/ Kush ishte Behar Sofia?! Nga miku i Dritan Dajtit e deri tek heroina në Turqi
lajmi.net
Biden: Kam lexuar dosjet e SHBA-së për vrasjen e Khashoggit
koha.net
I nominuari i Bidenit për shef të CIA-s e quan Kinën “kundërshtare autoritare”
Gazetari i familjes Berisha: Edi Rama ka kapur SHBA-në. Ngjela: Ulni kokën aty, se s’keni takat të merreni me Amerikën ju
shqiptarja.com
Kosovë, operacioni “Subvencioni 2021” arrestohen 12 zyrtarë, konfiskohen 433 mijë euro

Këshilltari i Presidentit flet për shtim të reshjeve në mesnatë, Prençi: Qeveria hesht

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Koha Jone 25.01. 22:36

Këshilltari i Presidentit flet për shtim të reshjeve në mesnatë, Prençi: Qeveria hesht

Në një intervistë për Ora News, këshilltari i presidentit Meta, Shemsi Prençi komentoi situatën e përmbytjeve në vend dhe theksoji nevojën e ndërhyrjes në disa zona pasi situata është kritike. “Sot ndodhemi në një situatë tepër të renduar. Mbrëmë gjatë natës, në pjesën e Malësisë së Tiranës ka pasu»»»

kohajone.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.