Ce impozite plătesc Nicușor Dan și Ilie Bolojan pe mașinile pe care le au, în 2026

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Romania TV Romania 1h

Ce impozite plătesc Nicușor Dan și Ilie Bolojan pe mașinile pe care le au, în 2026

Președintele României a fost surprins conducând un Renault Clio IV, motor 1,2 pe benzină, cu 75 CP și capacitate cilindrică de 1.149 cmc, probabil din 2016-2018, conform normei de poluare Euro 6. Deși acum beneficiază de șofer și protecție SPP, taxa pentru mașina sa nu este semnificativă. Premierul»»»

romaniatv.net
B365 Romania 12.12.2024. 14:13

Horațiu Potra, adus la București cu tot cu telefonul, care va fi verificat. Fost mercenar și apropiat al lui Călin Georgescu, e bănuit că plănuia să provoace haos în Capitală •

Horațiu Potra, consilier local în municipiul Mediaş, cunoscut drept lider al unei grupări de mercenari care a acţionat în Africa și apropiat al lui Călin Georgescu, a fost adus azi la bucurești, la sediul Inspectoratului General al Poliţiei Române (IGPR), pentru realizarea unei percheziţii informat»»»

b365.ro
Digi24 Romania 12.12.2024. 12:31

Horaţiu Potra, dus la București pentru a-i fi percheziţionate telefonul și calculatoarele

Horaţiu Potra, liderul grupării de mercenari bănuit că asigura paza lui Călin Georgescu, a fost adus joi la sediul Inspectoratului General al Poliţiei Române (IGPR) din București, pentru percheziţia informatică a telefoanelor și calculatoarelor găsite la el acasă. Motivele pentru care cererea lui P»»»

digi24.ro
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.